דיון רעיון גרנדיוזי - ילך??? כנסו!

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בסופו של דבר כולנו אוהבים כסף, יא?
ואם ננסח זאת יותר עדין - כולנו 'צריכים' כסף.
ואפי' כולנו סופרים, כולנו מושחזים, כולנו אוחזים בקולמוסים - לא כולנו עמוסי משרה ומזומנים.

נראה לכם שאפשר להגיע, בשילוב ידיים, לעבודות שיועברו מאחד לשני כאן בפורום?
כלומר אשכול שיבוסס על עבודות שלא היו לכם פנאי אליהם; הצעות עבודה מעניינות, מכל התחומים והגוונים -
וכאן, במכלול הגדול, בוודאי שימצאו להם דורש.

מחד גיסא זה נראה הזוי ומופרך. מצד שני....

קדימה - וויכוחים!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני בעד, השאלה מה זה:

?
עברית?
אם כן, אין להשיג. מוצר יקר.
כלומר?
אני התכוונתי לעבודות כתיבה ועריכה. ממודעות לקייטנות ועד לעריכת ספרי קודש. דרך מודעות של שיווק וקופירייטינג.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
כלומר?
אני התכוונתי לעבודות כתיבה ועריכה. ממודעות לקייטנות ועד לעריכת ספרי קודש. דרך מודעות של שיווק וקופירייטינג.
חשבתי שהרוב כאן כותבי סיפורת...
בהצלחה!

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נשמע רעיון טוב.
אבל אם לקוח פונה למישהו הוא מצפה לתוצר של מי שאליו פנה
לא סתם לאיזה מישהו בפורום לקהילת כתיבה בפרוג...
לא בזילזול, אבל יש כאן סופרים/ות או סתם חובבי כתיבה ברמות שונות.
בתור 'הצעות עבודה' זה יהיה נחמד
בתור לקוחה לא הייתי מסכימה לזה...:(

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אם כבר אולי משהו כמו מגזין של סיפורים מכל הסוגים שיצא לאור במהדורה דיגיטלית. אבל מי ישלם לכותבים?:rolleyes::geek:

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נשמע רעיון טוב.
חשבתי על זה, נכון.
אבל יש גם הצעות מהסוג השני, כמו מודעות, עבודות שהמשלם צריך 'עבודה'. ומודעות כאלו מתרוצצות מהיד לפה, מפה לאוזן.
בשונה מספר לדוגמה, שצריך ניסיון עבר, קורות חיים וכו' וכו'.
בתחום הזה ספציפית, יש אינספור דרכים להשיג עבודה... לא צריך שיתופי פעולה בפרוג...
זה נכון. אבל רק תאורטית.
הרי זה לא נגיש ברמה שבאמת ניתן למצוא, אלא רק לראות הצעות לא מעניינות... מבין?
אני אישית מחפש עבודה מאוד מסוימת, ולא - עדיין לא מצאתי. ובסל החיפושים שלי כלול גם עריכה תורנית - אם תהיה מתגמלת.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מסכימה עם זה.
כשאני מעבירה לקוח, אני בדרך כלל חושבת למי מתאים להעביר אותו. יש המון כותבים מצוינים אבל לא לכל לקוח מתאים כל כותב, וכן צריך שתהיה התאמה שנובעת מהיכרות.

מה שכן, אולי אפשר לעשות כאן אינדקס חברים, כדי שתהיה היכרות כלשהי עם המצב המקצועי שלהם?
בטוחה שיש כאן כאלה שהיה אפשר להעביר אליהם לקוחות, לו רק היו יודעים עליהם.
כל ניק שנמצא במצב של קבלת לקוחות ימלא את התחום שבו הוא מתעסק, הרמה המקצועית שלו (ותיק / מקצוען / מתחיל / חובבן), שנות ניסיון, ואולי גם עבודה או שתיים לדוגמה. יש לקוחות שמחפשים דווקא את הותק, נכון, אבל יש גם לקוחות שמתאים להם מתחיל או חובבן, או כל פרמטר אחר.
כך יהיה לנו מאגר גדול יותר של בעלי מקצוע עם פרטים בסיסיים, ונוכל להפנות לקוחות עם קווים כלליים.
זה ידרוש רמה גבוהה של כנות מהנרשמים, כך שאני לא יודעת אם זה ריאלי :) אבל אולי. מה אומרים?

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לא רואה ענין
לכל אחד מאתנו יש מעגל קולגות שהוא מפנה אליהם עבודות
ולהפנות עבודות למישהו שאיני מכירה?...
ובכן... לא הייתי ממשיכה לעבוד עם מישהו שהפנה אותי למישהו מפרוג בלי היכרות אישית ומקצועית.

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מסכימה עם זה.
כשאני מעבירה לקוח, אני בדרך כלל חושבת למי מתאים להעביר אותו. יש המון כותבים מצוינים אבל לא לכל לקוח מתאים כל כותב, וכן צריך שתהיה התאמה שנובעת מהיכרות.

מה שכן, אולי אפשר לעשות כאן אינדקס חברים, כדי שתהיה היכרות כלשהי עם המצב המקצועי שלהם?
בטוחה שיש כאן כאלה שהיה אפשר להעביר אליהם לקוחות, לו רק היו יודעים עליהם.
כל ניק שנמצא במצב של קבלת לקוחות ימלא את התחום שבו הוא מתעסק, הרמה המקצועית שלו (ותיק / מקצוען / מתחיל / חובבן), שנות ניסיון, ואולי גם עבודה או שתיים לדוגמה. יש לקוחות שמחפשים דווקא את הותק, נכון, אבל יש גם לקוחות שמתאים להם מתחיל או חובבן, או כל פרמטר אחר.
כך יהיה לנו מאגר גדול יותר של בעלי מקצוע עם פרטים בסיסיים, ונוכל להפנות לקוחות עם קווים כלליים.
זה ידרוש רמה גבוהה של כנות מהנרשמים, כך שאני לא יודעת אם זה ריאלי :) אבל אולי. מה אומרים?
צריך הרבה מחשבה, איך וכיצד.
אבל דבר כזה יכול להיות מדהים. לדעתי.

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
בשביל זה יש את אינדקס היוצרים, לא?
הוא לא מספק מידע. הוא רק נותן שמות. אני רוצה לדעת מידע, לפחות בסיסי, כדי לבדוק אם יש התאמה.
ולהפנות עבודות למישהו שאיני מכירה?...
ובכן... לא הייתי ממשיכה לעבוד עם מישהו שהפנה אותי למישהו מפרוג בלי היכרות אישית ומקצועית.
נכון. לא אפנה לקוחות שאני מכירה, לקוחות שסומכים עליי או לקוחות שאני יודעת שהם זקוקים למשהו ספציפי.
אבל כשאנשים פונים ומבקשים הפנייה לאיש מקצוע רלוונטי, בדרך כלל אין לי הרבה אופציות לתת להם. אני לא מכירה מספיק אנשי מקצוע, לצערי, ויהיה לי מאוד נחמד להרחיב את המעגל.
עם הרעיון של האינדקס המפורט של בעלי המקצוע בקהילה שלנו, אני חושבת שכשאקבל פניות ותהיה לי רשימה מסודרת של בעלי מקצוע עם תחומים, רמות, מספר שנות ותק ועוד כמה פרמטרים, אוכל להפנות ביעילות גדולה יותר.
מישהו מזדהה? מסכימים? לא מסכימים?

@מתיקות האהבה אני לא יודעת אם זה מה שהתכוונת אליו, אבל זה לפחות דומה :)

אדם מהשורה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
להמליץ דרך פרוג זה מורכב.
אמנם הקהילה התברכה בכותבים מוכשרים שלא היו מביישים אף במה. אבל גם אם הניק כותב כמו מטאור, אי אפשר לדעת מה התודעה השירותית שלו, איך הוא מבחינת עמידה בזמנים והאם הוא מסוגל להיכנס לראש הלקוח.

מניסיוני למדתי שברגע שנוצרת בעיה, שני הצדדים חוזרים היישר לממליץ. רק רצית לעזור לשני אנשים, ופתאום מצאת את עצמך מגשר במשרה מלאה ובהתנדבות מלאה.

מה שכן כדאי לעשות זה לפתוח אשכול נעוץ בו כל אחד יפרט את ניסיונו ויציע את מרכולתו. כך לא מסתבכים בהמלצות, והלקוחות יקטפו מהאשכול במו ידיהם.
אחרי הכול זו שנת שמיטה.

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מניסיוני למדתי שברגע שנוצרת בעיה, שני הצדדים חוזרים היישר לממליץ. רק רצית לעזור לשני אנשים, ופתאום מצאת את עצמך מגשר במשרה מלאה ובהתנדבות מלאה.
באמת? אף פעם לא קרה לי כזה דבר. נראה לי זה די ברור שהמלצה היא המלצה סובייקטיבית, ובמציאות דברים תמיד יכולים להיות שונים, לא?

מה שכן כדאי לעשות זה לפתוח אשכול נעוץ בו כל אחד יפרט את ניסיונו ויציע את מרכולתו. כך לא מסתבכים בהמלצות, והלקוחות יקטפו מהאשכול במו ידיהם.
זה גם רעיון מצוין, מסכימה עם זה שזה יקל על המלאכה.

אדם מהשורה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
באמת? אף פעם לא קרה לי כזה דבר. נראה לי זה די ברור שהמלצה היא המלצה סובייקטיבית, ובמציאות דברים תמיד יכולים להיות שונים, לא?
הצדק עמך אבל זו המציאות בשטח.
אם לא חזרו אליך כנראה שלא צצו בעיות - מה שאומר שיש לך המלצות מעולות.
בשורה הסופית, אני עדיין חושב שאין חסד יותר גדול מלתווך לבן אדם עבודה, אבל נדרשת זהירות לטובת שלושת הצדדים.
תכל'ס, מתי האשכול יוצא לדרך? השמיטה כבר נגמרת והלקוחות רוצים לצאת לקטיף.

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אם ככה כדאי אולי לפתוח קובץ דוקס משותף
שבו כל אחד ימלא פרטים על עצמו
או לחילופין לנסח שאלון שהפרטים ממנו יאספו אוטומטית לקובץ דוקס משותף
עם שם אמיתי במקביל\לא במקביל לשם הניק (כדי שיהיה סנכרון:))
הייתי שמחה לעשות זאת רק שאין לי זמן כרגע
אז רק מניחה כאן ואולי מישהו יבוא ויטול:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה