דרוש מידע רמקולים שקועים בגבס

mmt3

משתמש צעיר
כן,
אני מעולם לא התאכזבתי מההמלצות שלו!
הוא גם יתן לכם שירות גם הרבה מאוד זמן אחרי הקניה.

mmt3

משתמש צעיר
יכול רק להגיד שוב שאני הייתי סומך על tm audio בעיניים עצומות,
מנסיון רב!
נכון שelac ומורל יותר מוכרות וזה יותר 'ללכת על בטוח'

אני יודע

משתמש פעיל
מעניין, שמעת את הדגמים הספציפיים?
לא אני מדבר בכללי
וגם לבעלי חנויות הכי אמינים יש אינטרסים
אני לא הייתי קונה דבר שנחשב פחות אמין והסאונד פחות טוב
כשיש חברות יותר אמינות ויותר טובות באותו מחיר
גם אם מוכר מאוד אמין המליץ על זה
(ושוב לא אמרתי שהיא לא חברה טובה שמעתי את הרמקולים שלה סאונד נחמד אבל משהו בכוונון היה חסר)

mmt3

משתמש צעיר
לא אני מדבר בכללי
וגם לבעלי חנויות הכי אמינים יש אינטרסים
אני לא הייתי קונה דבר שנחשב פחות אמין והסאונד פחות טוב
כשיש חברות יותר אמינות ויותר טובות באותו מחיר
גם אם מוכר מאוד אמין המליץ על זה
(ושוב לא אמרתי שהיא לא חברה טובה שמעתי את הרמקולים שלה סאונד נחמד אבל משהו בכוונון היה חסר)
סתם מעניין מה היה חסר בכיוונון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה