דרוש מידע רמי לוי תווים - אפשר באון ליין?

• פותח הנושא sap13
  • פורסם בתאריך

sap13

משתמש מקצוען
אפשר בתווים של רמי לוי להשתמש בהזמנה און ליין?

sap13

משתמש מקצוען
אפשר גם את המשלוח לשלם או שזה לחוד?

saryk

משתמש מקצוען
בהחלט, עושה קבוע הזמנה עם תוים שם.
המשלוח זה חלק מהסכום לפני התשלום כך שאפשר לשלם גם עליו בתוים.

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אכן כך
זכור לי שבשביל להגיע לתשלום צריך לפני כן להכניס פרטי אשראי, אבל אח"כ אפשר לבחור בתשלומים עם תווים

sap13

משתמש מקצוען
בחרתי תווים, ושמתי את כל הפרטים של האשראי כי צריך לבחור למקרה ש.. ומילאתי את התווים, ורציתי לראות כמה נשאר לי בתווים אחרי ההזמנה וראיתי שנשאר לי הכל. הסתכלתי ברשימת האשראי וראיתי שגבו לי מהאשראי...
זה אמור להיות כך ואחר כך מזכים אותי?

sap13

משתמש מקצוען
כעת הסתדר אבל שהציבור ידע:
בשירות לקוחות אמרו לי עכשיו שאין מה לעשות וכנראה הכרטיסים לא עברו. אמרתי להם שאפשר לבדוק והכרטיסים מלאים אין סיבה שלא יעברו. כמו כן מופיע באתר שהאשראי לתשלום 0 והכרטיסים הם אמצעי התשלום. 50 100 וכו'.
היא אמרה שיכול להיות שלא עבר, למרות שהם מלאים. ושאם אני רוצה שאני יקנה שוב. בסופו של דבר לאחר 'מריבה' היא קיבלה "אשור חריג" לזכות אותי איכשהו באשראי ולהשתמש בתווים.
אין לי מושג מה ליעץ לכם איך זה לא יקרה, כי היא טוענת שגם שהכרטיס מלא זה יכול לקרות, ולהם אין התעסקות עם אשראי, אבל הם יכנסו למשתמש שלי ויעשו קנייה פקטיבית או משהו כזה ויעשו זיכוי...

איש עברי

משתמש מקצוען
אני הזמנתי אתמול בערב בתוים, והקניה כבר נמצאת בביתי, והתוים זוכו, ולא האשראי.

sap13

משתמש מקצוען
חסד ה' שלא זרקתי את התווים. ושבכלל בדקתי את היתרה בהם.

sap13

משתמש מקצוען
אגב עד עכשיו העניין לא סודר. הבטיחו לי אתמול במיד הם גובים מהתווים ומזכים את האשראי, ועד עכשיו האשראי לא מזוכה והתווים מלאים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה