דרוש מידע רכסים מי יודע?

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
אני מתעניין ברכישת דירה ברכסים.
יש כעת שפע של פרויקטים: נוף העמק - אפי קפיטל, חזון איש - סולם יעקב, עץ השקד נדל"ן, מצפה השחר ISAגרופ, יובל הנדסה, סן-חן, גבעת הפרסה, ועוד ועוד...
אני מבולבל בכל השמות האלו ולא יודע אפילו איך להתחיל...
ממליצים לגור ברכסים? מה המעלות? מה החסרונות? איפה הכי כדאי? מה השיקולים?
אשמח מאוד לבל עזרה!
תודה רבה רבה!

אריאל275

משתמש חדש
בגבעת הפרסה ברכסים האכלוס הוא עוד פחות מ3 שנים וזו שכונה חדשה ומושקעת יש את חזון איש שזה בגבעה ג ויש את מצפה השחה מתחת לב אליהו

אפרסק1111

משתמש חדש
מקפיצה
מתענינת גם ברכסים, מה סגנון האוכלוסיה בכל הפרויקטים החדשים?
אנחנו ליטאים קלאסים...

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
ISA מאוד יקר ולא סביר
ישבתי אצלם ושאלתי אותם למה זה ככה אז הם אמרו לי שזה המחירים
אמרתי להם שהמחירים הם לא ככה ושיפתחו אפי' יד2 ויראו בעצמם
הם התעקשו ללא הסבר ברור
גבעת הפרסה - המיקום עדיין לא מפותח דיו, ויקחו שנים עד שיבנו שם כבישים, תח"צ, מוסדות לימוד, חנויות וכד'.
ישנם כמה וכמה פרויקטים של כל כרישי הנדל"ן המוכרים, כי האזור עומד לפני קפיצה משמעותית במחירים והיזמים כולם מבינים זאת
לגבי אופי האוכלוסיה - יצאתי לשם עם אשתי על הבוקר, והסתובבנו שם יום שלם שאלנו את כל שאנחנו יכולים, עברנו ליד מוסדות הלימוד בשעת סיום הלימודים וליד הגינות בשעות אחה"צ והערב, וכל זה עשינו אחרי בירור מקדים ומעמיק במיוחד.
המלצתי - סעו לשם בעצמכם וראו בעיניכם. תבינו אם זה מתאים לכם או לא, כי זוהי לדעתי הבדיקה המושלמת!
הרבה הצלחה
גילוי נאות: אני ליטאי ישיבתי קלאסי, שלפני חודש וחצי חתמתי חוזה ברכסים בס"ד

בתשבע456

משתמש רשום
המחירים הם בערך ותיתכן סטיה של 50K
3 חד' 1.5
4 חד' 1.7
5 חד' 1.9,5
בעץ השקד צפי אכלוס פחות משנתיים ןבכפיר לפחות 3 שנים
בהצלחה!
עץ השקד זה גבעת הפרסה?
מה זה כפיר?
התבלבלתי כבר מכל הפרויקטים..
המחירים זהים פחות או יותר בכל הפרויקטים?

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
המחירים הם בערך ותיתכן סטיה של 50K
3 חד' 1.5
4 חד' 1.7
5 חד' 1.9,5
בעץ השקד צפי אכלוס פחות משנתיים ןבכפיר לפחות 3 שנים
בהצלחה!
די יקר.....
בפרויקט חזון איש שהמיקום שלו יותר טוב, ורמת הבניה גם היא יותר טובה (ישבתי עם קבלן על המפרטים) המחירים יותר זולים בעד 100K.....
וגם האכלוס יותר מהיר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה