תקשורת רכישת פלאפון

משהו טוב13

משתמש רשום
שלום
אני מבני ברק מוכר מכשירים כשרים .
יש גם שיואמי חצי טאצ ממליץ לך מאוד , כי אני רואה שחשוב לך שלא יהיה נראות של אייפון/סמארטפון .
אז חצי טאצ עונה לבקשות שלך .
אני מוכר אותו ממש בזול .
משלוח חינם בבני ברק
תפני אליי
0532764552

משהו טוב13

משתמש רשום
ובנוסף האם שמעתם על מכשיר 4על4 מקשים .
מכשיר הכשר הכי טוב שיצא לפי דעתי ממליץ בחום !!!

קבצים מצורפים

• png_20220722_110911_0000.png
    png_20220722_110911_0000.png
    1.1 MB · צפיות: 21

אפרת פולי

משתמש מקצוען
שלום
אני מבני ברק מוכר מכשירים כשרים .
יש גם שיואמי חצי טאצ ממליץ לך מאוד , כי אני רואה שחשוב לך שלא יהיה נראות של אייפון/סמארטפון .
אז חצי טאצ עונה לבקשות שלך .
אני מוכר אותו ממש בזול .
משלוח חינם בבני ברק
תפני אליי
0532764552
כמה אתה מוכר? חצי טאצ?
אני גרה בביתר.
רני רוצה שיהיה בו וואצפ ומייל וקצת אפליקציות

גערער

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
שיאומי טאצ' בהחלט נראה סמארטפון... אם זה לא מפריע לך
יש לי כבר 5 שנים סמסונג יאנג קטן...
התרגלתי לטאצ... לחוזק שלו..
לחזור עכשיו לפלאפון מקשים, לא באלי.
איזה פלאפון עם אפשרות למייל אתם ממליצים?

חשוב לי מאד שלא יראה איפון...
ריבונו של עולם כל הרבנים אמרו שזה אסור אתה רוצה שיהיה לך פלאפון פרוץ ושהאנשים לא ידעו מזה (שזה לא יראה סמארטפון) כטובל ושרץ בידו

אפרת פולי

משתמש מקצוען
ריבונו של עולם כל הרבנים אמרו שזה אסור אתה רוצה שיהיה לך פלאפון פרוץ ושהאנשים לא ידעו מזה (שזה לא יראה סמארטפון) כטובל ושרץ בידו
אני צריכה מייל לצורך עבודה לכן אני מחפשת פלאפון שלא נראה סמרטפון, חשוב לי ממש שיראה קטן ופשוט.
והשיומי עונה על ההגדרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה