כללי רכישת פונטים

כינור דוד

משתמש חדש
אני מעוניין לרכוש חבילה של פונטים חדשים לעיצוב ועימוד
הייתי בתערוכה של פרוג, וראיתי שמציגים שם פונטביט, מסטרפונט ואיזה חברה חדשה בשם פונטטייפ.
כעת אני בדילמה מהיכן לרכוש, רציתי לשמוע את חוות דעתכם ומנסיונכם היכן כדאי לי לרכוש פונטים ממסטרפונט פונביט או פונטטייפ.

מהסיפורים ברשת כמו בNRG והסיפור עם התביעה של הנכדה של פרינדלנדר ועוד כל מיני סיפורים ותגובות אני קצת חושש לרכוש ממסטרפונט, כך שהבחירה שלי פחות או יותר מצטמצמת לפונטביט שהפונטים שלהם הם מה שהולכים היום ובין פונטטייפ שהפונטים שלהם נראים לי גם די טובים ומעניינים וגם הבנתי שטכנולוגית הם המובילים בשוק הפונטים.

אני מעוניין ברכישה של 30-40 פונטים איכותיים ושימושיים לא איזה מליון פונטים העיקר שיהיו.
גם אציין שזוהי רכישה ראשונה שלי של גופנים

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ראשית כל ברוך הבא לעולם המופלא של הגופנים!!!
ממסטרפונט אף פעם לא קניתי, אבל פונטביט אני בהחלט ממליץ לך על קניה שלהם...
חברת פונטייפ היא אכן חברה חדשה והמעצב הכשרוני והדגול שלה מסתתר (לשם מליצה בלבד;)) כאן בפורום בשם 'פונטייפ' ומנהל את פורום הטיפוגרפיה. יש לו בהחלט חידושים ושיכלולים בפונטים, שאין במקום אחר.

לעצם הקניה, הייתי ממליץ לך ללכת על המבצע של פרוג (קישור בבאנר למעלה) ולקנות את ה-120 משקלים.
לדעתי 120 משקלים מספיקים בהחלט, אבל גם דרושים, ולא כדאי לקנות פחות.
כדאי לך לעשות את הקניה לפי קטגוריות, שיהיה לך מספר כתבי קודש, כתבים לכותרות, כתבים מוזרים (פורימיים, רעשניים וכו'...) ילדותיים, כתבי יד וכו'... [כמובן שלפי השימוש תמקד את עיקר הקניה, ובנוסף אם אתה מחליט על פונט מסויים שאיתו תעמד ספר, תצטרך לקנות את כל משקליו...] וכך גם תראה שתגיע בקלות רבה ל120 ותתחרט שאין לך עוד...

כשתגיע לבחירה עצמה, תריץ פה חיפוש בפורום, כתבו על זה המווון.
בקשר לקניה אצל פונטייפ, תשאל את 'פונטייפ' באישי אני בטוח שהוא מאוד ישמח לעזור (ולא רק בגלל שזו החברה שלו... :))

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מנסיון שלי - פונטביט. מומלץ בכל פה.

פרילאנס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פונטביט ופונט טייפ ממולצים בכל לב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה