כללי רכישה קבוצתית של מניפת פנטון

גרפיקטו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שיר770;624276:
אבל שימי לב שהיא עולה כפול, ובמחיר של 2 כאלו (מט ומבריק) את יכולה לקנות 4 מניפות: פרוצס (2) והספוט(2) .
לכאורה, זו: CMYK Coated & Uncoated (פרוצס בלבד) שימושית יותר למי שלא מתעסק בכלל עם ספוט.
בקיצור, לא יודעת...

לא הבנתי, למה כפול?
מה שהבאתי עולה 129$ ומה שאת הבאת עולה 125$. זה לא מוזר ששתי המניפות עולות יותר זול מאחת בודדת?
משהו לא מסתדר לי כאן...

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
2 מניפות הכולור ברידג' עולים 209 $ (את ראית רק את המט או המבריק, ולכן זה חצי מחיר)
ואילו 2 מניפות הפרוצדס - 125$
ושני הספוט - 109%

שלומירית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כל ההגדרות למניפות - ממקור מוסמך

להלן מייל שקיבלתי מהחברה המובילה בתחום בישראל ליבוא מניפות פנטון
הי שלומי,
בהמשך לשיחתנו, מצ"ב עלויות למניפות פנטון.
1. סט 2 מניפות פנטון פורמולה גייד (Coated+ UnCoated) :
הסט מורכב מ-2 מניפות עם הגדת צבעי פנטון בלבד (צבעי סוליד) מניפת coated מנייר מבריק + מניפת uncoated נייר מט .

מחיר לסט לאחר הנחה 544 ₪ לפני מע"מ (630 ש"ח כולל מע"מ)

2. מניפת פנטון ברידג' coated
מניפת צבעי פנטון משולבת עם צבעי CMYK (solid to process). ליד כל צבע פנטון מופיע הצבע כיצד הוא נראה בהמרה לצבעי פרוצס כולל ערכי CMYK.
מחיר למניפה לאחר הנחה 640 ש"ח לפני מע"מ (730 ש"ח כולל מע"מ)

3. סט 2 מניפות פנטון ברידג' Coated + UnCouted
הסט מורכב מ-2 מניפות משולבת פנטון + צבעי פרוצס (זהה להגדרות שבפיסקה 2)
מניפה אחת : coated מנייר מבריק והשניה uncoated נייר מט.
מחיר לאחר הנחה: 1090 ₪ לפני מע"מ (1264 ש"ח כולל מע"מ)

הערה חשובה:
מי שעובד הרבה בפרוצס עדיף שיקנה אחת ממניפות הברידג' כיוון שיש צבעים בהם יש שוני מאוד מהותי בצבעוניות כאשר ממירים את הצבעים לפרוצס.

ניתן להזמין כל אחד מהסוגים במחיר הקבוצתי (הנ"ל) לא כולל משלוח 29 ש"ח או איסוף מבני ברק
ניתן לשלם ב2 תשלומים (אחד מזומן והשני לחודש ימים)
בכדי להנות ממחיר קבוצתי יש מינימום מצטרפים

Boaz sharon

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מעוניין להצטרף לרכישת מספר 2.
אם תהיה הנחה נוספת על מספר 3, אשקול.

דיג

משתמש חדש
יש לי כבר שנים גם סט של 2 מניפות של פנטון בלבד (מט ונטול עץ) [מס' 2 ברשימה של שלומירית]
וגם מניפה על כרומו מבריק עם ההמרה לצבעי CMYK [מס' 3 ברשימה]

למרות שרוב העבודות שלי הם פרוצס, המניפות של צבעי הפנטון בלבד - הרבה יותר שימושיות.
בעבודות פרוצס המניפה משמשת אותי לעיתים נדירות בלבד, לעומת זאת אני לא מבין איך אפשר לעשות עבודה בצבע אחד או 2 צבעים ללא מניפת פנטון.

מניפה משולבת בלבד לא מספיקה, בגלל שבדר"כ במניפות המשולבות אין את ה"מרשם" להכנת צבעי הפנטון.
לבתי הדפוס לא תמיד יש את כל הצבעים הבסיסיים - שמהם מרכיבים את צבעי הפנטון - במלאי, וכך אני יכול להודיע להם מראש מה אני יצטרך לעבודה הקרובה.
בעבודות גדולות (בתי דפוס שמדפיסים לאורנג' וכדומה) אפשר להזמין את הצבע הדרוש מוכן כמו שהוא ואז לא משנה בכלל ממה הוא מורכב, אבל רוב העבודות הם לא כאלו ולכן הדפס צריך להרכיב בעצמו את הצבע מהצבעים הבסיסיים.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
הייתי מעוניין ב-2 או 3.

התשלומים קצת בעיתיים מבחינתי בשלב זה.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאוד רוצה לקנות אבל למה למען ה' זה כ"כ יקר?????
זה לא אמור לעלות יותר מספר!
מה יש רק חברה אחת בלי מתחרים?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י park;626327:
אני מאוד רוצה לקנות אבל למה למען ה' זה כ"כ יקר?????
זה לא אמור לעלות יותר מספר!
מה יש רק חברה אחת בלי מתחרים?

א. בודאי שזה אמור לעלות יותר מספר, כל אחד מהצבעים חייב להתאים לערך שלו בהתאמה של 100%, שזה אומר בקרה פרטית על כל מניפה ומניפה שיוצאת.
ב. יש מתחרים אבל זה לא פנטון, ולך תסביר לבית דפוס פרופילי צבע של חברות שבית הדפוס לא מכיר ולא מתעסק איתם

שלומירית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רישום למכירה

http://prog.co.il/showthread.php?p=628798#post628798

פנו אליי לא מעט אנשים מהפורום ומחוצה לו ע"כ אני רוצה עד יום שני 5/9/2011 בעז"ה לסגור את הרשימה ולרכוש את המניפות.
להלן סוגי המניפות ומחיריהם :

1. סט 2 מניפות פנטון פורמולה גייד (Coated+ UnCoated) :
הסט מורכב מ-2 מניפות עם הגדת צבעי פנטון בלבד (צבעי סוליד) מניפת coated מנייר מבריק + מניפת uncoated נייר מט .

מחיר לסט לאחר הנחה 544 ₪ לפני מע"מ (630 ש"ח כולל מע"מ)

2. מניפת פנטון ברידג' coated
מניפת צבעי פנטון משולבת עם צבעי CMYK (solid to process). ליד כל צבע פנטון מופיע הצבע כיצד הוא נראה בהמרה לצבעי פרוצס כולל ערכי CMYK.

מחיר למניפה לאחר הנחה 640 ש"ח לפני מע"מ (730 ש"ח כולל מע"מ)

3. סט 2 מניפות פנטון ברידג' Coated + UnCouted
הסט מורכב מ-2 מניפות משולבת פנטון + צבעי פרוצס (זהה להגדרות שבפיסקה 2)
מניפה אחת : coated מנייר מבריק והשניה uncoated נייר מט.

מחיר לאחר הנחה: 1090 ₪ לפני מע"מ (1264 ש"ח כולל מע"מ)

הערה חשובה:
מי שעובד הרבה בפרוצס עדיף שיקנה אחת ממניפות הברידג' כיוון שיש צבעים בהם יש שוני מאוד מהותי בצבעוניות כאשר ממירים את הצבעים לפרוצס.

ניתן להזמין כל אחד מהסוגים במחיר הקבוצתי (הנ"ל) לא כולל משלוח 29 ש"ח או איסוף (חינם) מבני ברק
המחיר הוא למזומן/שיק מזומן. ניתן לשלם עד 2 שיקים (לחודש מהיום)

אז תכלס- להרשמה לקבוצה יש לשלוח מייל ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> הכולל את הפרטים הבאים:
שם ומשפחה, כתובת מלאה, טלפונים, מייל , צורת התשלום, ודרך האיסוף (משלוח,איסוף עצמי)
לאחר שליחת המייל ישלח אליכם הזמנה עליה יש לחתום ולהחזיר במייל/בפקס .
חתימה על ההזמנה מהווה התחייבות לתשלום לאחר שליחת ההזמנה יצרו עימכם קשר לתיאום משלוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה