ריצוף 120X60 או 80X80

• פותח הנושא Hany
  • פורסם בתאריך

Hany

משתמש מקצוען
כמה ההבדל בעין בין ריצוף 80X80 לבין 120X60 (במבריק)?
שווה את עלות הנוספת בהתקנה?

בנוסף, מישהו קנה לאחרונה דמוי פרקט בפרפקט ליין?
הבנתי שיש שם הנחות, אבל לא הומלץ לי לקנות שם בגלל איכות ירודה, לכן חשבתי לבדוק לגבי דמוי פרקט, האם איכותי/ האם יש במה ליפול כמו במבריק?
תודה מראש...

Hany

משתמש מקצוען
כמה מבקשים על ההפרש ?

נראה לי שאצל הרבה קבלנים אין הפרש במחיר
נטו ענין של טעם ושל חלל.

לא אמור לעלות יותר
תודה.
הקבלן מבקש תוספת של 30 שקל למ"ר, לטענתו בגלל שיש הרבה חיתוכים.

מה לגבי דמוי פרקט מפרפקט ליין? למישהו יש ניסיון עם זה?

בן המלאך

משתמש פעיל
הקבלן מבקש תוספת של 30 שקל למ"ר, לטענתו בגלל שיש הרבה חיתוכים.
מה ההסכם בינכם ?
אולי אני טועה
אבל זה נראה לי יותר ניסיון להרוויח עוד כסף, ולא מסיבה מוצדקת, בפרט שהיום הריצוף בגדלים הנ"ל מקובלים ביותר
כשהיה יותר מקובל לרצף ב 60*60 אני מבין שמי שרוצה לשנות ל - 80*80 או 60*1.20 שיש הפרש גם המרצפות כבדות יותר וגם ויש יותר חיתוכים, אז אולי זה היה מצדיק עוד תשלום.
אבל בין 80*80 ל 60*1.20 אין הפרש משמעותי מבחינת החיתוכים.

נערך לאחרונה ב:

Hany

משתמש מקצוען
מה ההסכם בינכם ?
אולי אני טועה
אבל זה נראה לי יותר ניסיון להרוויח עוד כסף, ולא מסיבה מוצדקת, בפרט שהיום הריצוף בגדלים הנ"ל זה מקובל ביותר
כשהיה יותר מקובל לרצף ב 60*60 אני מבין שמי שרוצה לשנות ל - 80*80 או 60*1.20 שיש הפרש גם המרצפות כבדות יותר וגם ויש יותר חיתוכים, אז אולי זה היה מצדיק עוד תשלום.
אבל בין 80*80 ל 60*1.20 אין הפרש משמעותי מבחינת החיתוכים.
ההסכם הוא 60*60 או 80*80 ובגודל פרקט עד כמות מסויימת.
אבדוק זאת באמת, תודה.

האם יש לכם גם מידע על דמוי פרקט מפרפקט ליין? הבנתי שיש להם מבצעים של 45 ש"ח למ"ר וזה משמעותי (בעיקר בהתחשב בעלות הנוספת של הריצוף..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה