ריצוף- הנושא נחפר , אבל אשמח לנסיונכם...

מלי

משתמש מקצוען
הלכנו לבחור ריצוף, תאמת שאני לא מבינה גדולה בנושא ואמרתי למעצב פנים של החנות שליווה אותנו שאני כזאת שלא מבינה ושימליץ לי משהו טוב כי אני סומכת עליו , ראינו את כל הדוגמאות ולבסוף הוא הראה לנו אריח שגם הוא וגם בעלי נורא התלהבו, בעייני הוא גם יפה , אך מקווה שהוא גם טוב , נגד שריטות ופרקטי דהיינו: 10 דקות לאחר כניסת שבת כשיש אורחים אני עדיין לא אשתוקק להביא סמרטוט.... והמבינה תבין...
שם האריח: פורצלן- dny763 אריח שיש עם כתמים לא מידי רציניים בצבע אפור נוטה לבהיר 80*80
אני מעלה תמונה שכמובן לא תוכלו להבין הרבה ממנה איך האריח נראה באמת אבל אולי קצת כן....
אודה מאד לחוות דעת.

בעניין הפרקט: רציתי מאד בחדרים, בעלי מתנגד- אולי כי הוא לא מכיר, אני מאד אוהבת , נראה לי קצת מוזר היום לשים בחדרים ריצוף מבריק - לפחות בחדרי ילדים, חדר שינה פחות אכפת לי...
מה אומרים?

לגבי כיורים: שונית, מכירים??

תודה ענקית לעונים...

קבצים מצורפים

• IMG_1343[1].JPG
    5.1 MB · צפיות: 159

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פרקטיות של אריח- את יכולה לבדוק בשטח, אמנם לא יתן לך 100% תוצאה זהה למציאות בבית, אבל כן נותן אינדיקציה.
עמידות לשריטות- אם המקום בו את קונה הוא אמין, זה חלק מהתשובה אם המוכר המליץ עליו ככזה, רק תקחי בחשבון שכל ריצוף מבריק נשרט, מי יותר מהר ומי פחות, מי בשריטות משמעותיות יותר ומי פחות.
וכמובן- אם את יכולה לבקש מהם שמות של לקוחות שקנו אצלם את הדגם הספציפי- ולשאול אותם טלפונית/ אפילו ללכת לראות- זה הכי טוב!

מלי

משתמש מקצוען
revrut תודה ענקית
מחכה מאד לתגובות נוספות
אני יודעת שזה קשה ונמאס , אבל לי זה מאד יעזור...
תודה

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קחי את בעלך לבית עם פרקט, ותבקשי ממנו לחלוץ נעליים. אחר כך גם הוא ירצה.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בעניין הפרקט: רציתי מאד בחדרים, בעלי מתנגד- אולי כי הוא לא מכיר, אני מאד אוהבת , נראה לי קצת מוזר היום לשים בחדרים ריצוף מבריק - לפחות בחדרי ילדים, חדר שינה פחות אכפת לי...
אם את רוצה מראה חמים בחדרים לכי עד דמוי פרקט -זה לא מבריק עמיד לאורך שנים וקל לשטיפה
פרקט למינציה- יש לי בחדרים זה אמנם יפה אך לא מאד פרקטי לשנים ארוכות..ולנקיון שוטף

קול תודה

משתמש מקצוען
פרקטיות של אריח- את יכולה לבדוק בשטח, אמנם לא יתן לך 100% תוצאה זהה למציאות בבית, אבל כן נותן אינדיקציה.
עמידות לשריטות- אם המקום בו את קונה הוא אמין, זה חלק מהתשובה אם המוכר המליץ עליו ככזה, רק תקחי בחשבון שכל ריצוף מבריק נשרט, מי יותר מהר ומי פחות, מי בשריטות משמעותיות יותר ומי פחות.
וכמובן- אם את יכולה לבקש מהם שמות של לקוחות שקנו אצלם את הדגם הספציפי- ולשאול אותם טלפונית/ אפילו ללכת לראות- זה הכי טוב!

קופצת על האשכול:
אין ריצוף מבריק שלא נשרט?

אביגיל

משתמש רשום
הלכתי אתמול לבחור ריצוף , לקחתי את הבקבוק מטרנה של הילד, שפכתי ודרכתי על זה,

כמובן שניקיתי אחכ את המרצפות :) , ראיתי הבדלים משמעותיים מאד ,

כנראה שאלך על הג'יולוגי' , או הדגם החדיש שלו , שזכה במבחן ,

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי שרוצה להנות מהחיים, יכולה לקנות את הריצוף שיש בדירתי השכורה-
מרצפות דמויות פרקט, אפור, מט. בעל הבית חושב שזה מדהים, אני אישית לא אוהבת. אבל אפשר ללכלך בהנאה.

מלי

משתמש מקצוען
מי שרוצה להנות מהחיים, יכולה לקנות את הריצוף שיש בדירתי השכורה-
מרצפות דמויות פרקט, אפור, מט. בעל הבית חושב שזה מדהים, אני אישית לא אוהבת. אבל אפשר ללכלך בהנאה.[
לא הבנתי ממך,
ממליצה או לא?

מלי

משתמש מקצוען
הלכתי אתמול לבחור ריצוף , לקחתי את הבקבוק מטרנה של הילד, שפכתי ודרכתי על זה,

כמובן שניקיתי אחכ את המרצפות :) , ראיתי הבדלים משמעותיים מאד ,

כנראה שאלך על הג'יולוגי' , או הדגם החדיש שלו , שזכה במבחן ,

לא שמעתי על הדגם הזה
מה הצבע והגודל?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

ממליצה על הפרקטיות.
כולן קונות בהיר ונבהלות מכל טיפת מים שנשפכת. אז הנה- אפשר לקנות גם כהה.
אני חושבת שבבית שלי גם אעשה כהה, אבל לא את האחד המסויים הזה. בזכות הטקסטורה שלו, הוא עוד יותר בר לכלוך.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
ממליצה על הפרקטיות.
כולן קונות בהיר ונבהלות מכל טיפת מים שנשפכת. אז הנה- אפשר לקנות גם כהה.
אני חושבת שבבית שלי גם אעשה כהה, אבל לא את האחד המסויים הזה. בזכות הטקסטורה שלו, הוא עוד יותר בר לכלוך.
100%
כולם לוקחות בהיר ומבריק......
מנסיון אישי בכמה דירות שכורות
מבריק מתלכלך יותר ממט
הליכלוך יותר בולט לעין
וניגוב קליל לא מספיק לו...

אני בחרתי אפור בכמה עם כתמים כאלו
עוד לא ראיתי את זה מרוצף בכל הבית
אבל בחנות היה נראה מהמם
ניסיתי לשפוך בחנות ללכלך ומה לא
ויחסית נבלע

זו תמונה שמצאתי ברשת
לא מוצאת מה שאני עצמי צילמתי בשעתו

קבצים מצורפים

• 14276568_669207229914706_1073301207_n.jpg
    14276568_669207229914706_1073301207_n.jpg
    KB 33.9 · צפיות: 128
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה