ריצודים

מאק

משתמש רשום
BRO שואלת האים הגדרת PIXEL ASPECT RATIO נכון או לא. בפוטושופ יש הגדרות לפי תקן של PAL.

maor700

משתמש רשום
בעיה שלקח לי המון זמן להבין למה היא נגרמת ואיך לפתור אותה.
פיתרון-
קודם כל למרות שאמרת שהבעיה היא לא שדות אז הבעיה היא כן שדות!
בדקתי את הקובץ והוא Interlace (למרות שאני מזהה גם בלי לבדוק)

כדי למנוע בעיה של Interlace עלינו לעבוד בפרוגרסיב לאורך כל הדרך
אם פתחת סיקוונס מהפריסטים של פרמייר Pal DV הוא מוגדר אינטרלס. ע"מ לודאות שזו אכן הבעיה פתחי את הסקוונס בטיימליין לכי לתפריט עליון סקוונס- סקוונס סטינג אם כתוב לך lower filed first זה אומר שהוא אינטרלס. לכן פתחי סקוונס חדש מבוסס על אותו פריסט רק בהגדרות תשני לפרוגרסיב ותעתיקי את החומר לשם ולא לשכוח לייצא בפרוגרסיב.
בהצלחה!

מאק

משתמש רשום
נכתב ע"י MediaSchool;573633:
אני ראיתי קצת ריצוד גם בוואגס. ולדעתי זה בעייה שיש פרטים קטנים מאוד בתמונה שעושים בעייה.
בכל זאת אנסה לתת רעיון:
אם כל פרוייקט בנוי מתמונות אז תינסי בסגירה לעשול הגדרה PROGRESSIVE. אם זה גם לא יעזור אז תפתחי פרויאאקט ב HD עם PROGRESSIVE ותעשי סגירה גם ב PROGRESSIVE

בהצלחה.

משכתב MAOR700 כתב קודם מדיה סקול, לפני כמה ימים. חבל שלא שמנו לב על מה שהוא כתב. לפתוח ולסגור פרוייקט בפרוגרסיב.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מאק, הערתך נכונה לגמרי, אך מקורות יודעי דבר מסרו לי שאתה ומדיה סקול קשורים זה לזה -והערתך קצת בעייתית.

מאק

משתמש רשום
נכתב ע"י פופקו;574704:
מאק, הערתך נכונה לגמרי,

אני מכבד את אנשים מקצועים מאוד, לכן יש לי קשר איתו ולא יותר. כמו כן יש לי קשר עם הרבה אנשים מקצועים אחרים.
רק מה זה משנה לתשובה נכונה? כתבת למעלה הערתך נכונה לגמרי.

lyzer

משתמש צעיר
לא הבנתי מה שיך שדות אם זה קובץ פוטושופ ולא וידאו
ואם כבר מדברים על שדות, מה עושים כשיש באותו פרויקט קבצי וידאו בשדה עליון
וקבצי וידאו בשדה תחתון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה