תרופה ריטלין

לאט לאט

משתמש רשום
אני סובל מקשיים בריכוז אני רוצה לנסות ריטלין , הייתי אצל נוירולוג הוא לא רצה לתת לי אמר שזה לא יעזור.
מישהו מכיר רופא בבני ברק שידו קלה לתת לנסות לראות אם זה מועיל ל י?
תודה

יוני יולי

משתמש רשום
ממה שאני יודעת נוירולוגים נותנים בקלות .
אבל אולי לפני שתנסה למצוא רופא כזה , תנסה להשיג ממשהו כדור ולבדוק אם זה באמת עוזר לך.

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יש בירושלים, גימפל קוראים לו.
העלו באחד האשכולות את הטלפון.
רק לענות כן על כל השאלות, ומקבלים את החותמת פלוס מרשם

אם זה רק לנסיון מומלץ לנסות קודם להשיג ממישהו, כי הוא פרטי ולוקח בהתאם...

אוראורית

משתמש מקצוען
אפשר פשוט לנסות נוירולוג אחר,
אבל ללכת לנוירולוג שמתמחה בקשב וריכוז ולא נוירולג רגיל.
מחילה מכבודם של הנוירולוגים, אבל הרבה מהם אין להם מושג בכלל על קשב וריכוז והספקתי לשמוע בימי חיי כמה וכמה שטויות של ממש מנוירולוגים שהלכתי אליהם.
יש נוירולוגים שמתמחים בקשב , וללכת רק אליהם.
( או לחילופין פסיכיאטר שמתמחה בהפרעת קשב שזה הכי טוב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה