רוצים לעבור לנטפרי, אבל לא בטוחים? ספרו לנו כאן:

מצב
הנושא נעול.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י א-ירושלמית;2127322:
1. אני צריכה את אתר הידברות, כולל כל הסירטונים שבו.
2. מה לגבי גוגל דרייב? נניח, הלינק של מציאון במייל - למה שלא יהיה פתוח באופן גורף? לפעמים אני מקבלת לינקים לגוגל דרייב, לכל מיני תכנים שאני זקוקה להם.
3. כנ"ל לגבי דרופבוקס.
4. אתרי חדשות - מה פתוח? אני גולשת (לדאבוני...) מדי פעם בקול מת, אבל אני יכולה לותר עליו בקלות... בעלי אוהב את JDN. הוא פתוח? חוץ מזה, אני זקוקה לאתר לדעת + כל הפורומים שבו.
5. מתחת כובע הציירת, אני זקוקה לפתיחה שוטפת של כ---ל התמונות בשאטרסטוק, כולל תמונות של נשים (צורך בתנוחות או בכיוונים מסויימים, לפעמים האובייקט בתמונה זו אישה דווקא ולא גבר.)
6. יש אפשרות להוריד סינון מאתר מסויים לפרק זמן מוגדר מראש?
1. ללא סרטונים
2. שיתוף ציבורי סגור. למה? מממ זה סיבה להתלבטות?
3. ע"ע 2
4. לדעת, קול חי, JDN. "*כל* הפורומים שבו", לא.
5. כנראה שאת כבר יודעת, לא.
6. לא.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שלוומי;2127413:
גלובס פעיל?
יאהו פיננס?
אשמח למידע!
המון תודה!

יאהו ודומיו (= אתרים שמספקים רק מידע פיננסי, גם בארץ ובעברית) פתוח
גלובס לא כזה, אולי עם מספיק ביקוש הם יתאמצו עוד להוציא את הבר מהתבן.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חפציבה;2127467:
לא התכוונתי לתת ביקורת או השמצות!!!!!
עניתי בדיוק על השאלה הפותחת של האשכול, בלי לסטות ממנה: מה מונע ממני לצערי לעבור לנטפרי.

אם כך אני מתנצל. פשוט חשוב לנו לענות על שאלות,
ולא רוצה שיתפתחו וויכוחים כאן.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חפציבה;2127467:
לא התכוונתי לתת ביקורת או השמצות!!!!!
עניתי בדיוק על השאלה הפותחת של האשכול, בלי לסטות ממנה: מה מונע ממני לצערי לעבור לנטפרי.

המילים "מערים קשיים סתם" הם יותר ממהרהר אחרי רבו :). אם תסתכלו על הצד שכנגד, נטפרי - שזה האיש, המפתח, שעמד וסגר בגבורת ליבו ויושר מצפונו, תראו שללא כוונה אתם מכאיבים מאוד. נטפרי היו סוחפים את כל הציבור אם הם היו מעגלים פינות.
האשכול דיבר על חשש מקשיים באינטרנט אחרי המעבר, הנקודה שהעלית היא נכונה ומצויינת על זה, אבל המלל הנוסף משדר "לחץ", יאללה תפתחו והכל יהיה בסדר. אנא.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י dafdefet;2127315:
אני משויכת לפורום של קבוצת דיאטה.
האם זה יהיה פתוח? או רק פורום פרוג פתוח?

זה כל ההתלבטות? כי אי אפשר לענות ספציפית בלי לינק, אבל אלפי פורומים פתוחים מלבד פרוג. בשפות רבות ובנושאים שונים.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רוצה טוב;2127218:
אני עברתי מנט פרי לאתרוג מכמה סיבות.
1. נושא פתיח אתרים חדשים.
2. צורך באתרי קניות עם תמונות ללא שליחה לבדיקה.
3. צורך באתרי חדשות מסויימים.
4. בעיות במיילים עם תוכן שיווקי.

אבל מבחינת הנקיות אין כמו נט פרי!!!

1. אנא פרוט מה אתם מצפים שיהיה
4. אם אפשר פירוט.

תודה מראש.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י bbh200;2127219:
הבעיה שלי היא איביי, בעלי חייב את אותו והוא פתוח לנו בנתיב ולצערי ללא סינון
וממה שהבנתי מגיסי שחסום בנטפרי קשה מאוד לעבוד עם האתר הזה שם כי כל תמונה חסומה וכו, אשמח לשמוע אם יש באמת פתרון לבעיה

אני לקוח איביי רציני, לא מוכר.
עובד לי מעולה. התמונות זה כמה שניות.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בקשר לדרופוקס ודרייב. "חייבים לעשות משהו" וזה גם "ממש קשה".
שני השיתופים האלו הם פשוט פתח לאינטרנט מכל סוגיו. מה בדיוק אתם מצפים? שנטפרי יבינו שאין מנוס ויש גבול בו השימושיות גוברת על הצורך בהגנה?

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
1/עד עכשיו ריאיתי בעיקר השוואות לאתרוג, אשמח לשמוע השוואות למי שהיה בנתיב ועבר לנטפרי,
אני מודעת למעלות שיש לנטפרי על פני נתיב, אך מעניין אותי בעיקר האם התחושה היא הרבה יותר פתוחה, הרבה יותר מידע, והרבה יותר אינטרנט... (למרות שהכל נקי).
2.היכן אפשר לראות\לשמוע את המסלולים השונים בנטפרי?
3.נניח שאני בוחרת את המסלול הכי שמור, מה מונע ממני לעבור בהינף מקלדת למסלול הכי פתוח?
4. האם אפשר להצטרף עם תשתית של הוט?
5. כיום הספק שלי הוא נטויז'ן, ויש לי חבילה זולה עם הטלפון, הםא דרך החברה שנטפרי עובדת איתה יש אפשרות לחבילה עם טלפון?

ותודה על האשכול הזה, הוא מחכים את כולם.

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י GolanArt;2127459:
עדיין לא נבדק, אף אחד לא ביקש בינתיים.

אוקיי, זה אתר ללימוד שפות,(חוץ מבפתיח שיש תמונה אחת, אין תמונות בכל האתר) מילים חדשות ומשחק כדי להכיר את השפה, יש סיכוי שזה יהיה סגור?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שלוומי;2127544:
אוקיי, זה אתר ללימוד שפות,(חוץ מבפתיח שיש תמונה אחת, אין תמונות בכל האתר) מילים חדשות ומשחק כדי להכיר את השפה, יש סיכוי שזה יהיה סגור?

ביקשתי בשבילך פתיחה.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני צריכה אתרי תמונות כמו שאטרסטוק אבל שיהיה גם תמונות נשים והבנתי שאין אפשרות וזו הסיבה שלא עברתי לנט פרי
יש לזה פתרון

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני עברתי לנט פריי ואין על זה ממש גן עדן עד כדי כך שאפילו אימייל שמגיע אליך עם תמונות לא טובות נחסמים זאת אומרת שאין מצב בעולם שח"ו תראה או תחשף לתוכן אינו ראוי לחרדי יראה שמים והם מחמירים בעניין הכשרות מאוד זה ממש היימיש

עכשיו מה שאומרים פה שהרבה אתרים פתוחים וכו' בדיוק בשביל זה יש ההגדרות שכל אחד יכול להגביל לעצמו כפי רצונו הטוב ואם אתה מפחד שתפתח את זה בחזרה אתה יכול לבקש מחבר שיעשה לך סיסמה [אפי בשליטה מרחוק] ואז אתה לא תוכל בעצמך לפתוח אבל העיקר הוא שמה שלא יהיה לא תראה "שמוץ" לכלוך וכו' מה שנגד רצון אבינו שבשמים.

על בזבוז זמן כל אחד צריך בעצמו לעבוד על עצמו וזה גם כשאתה קורא עיתון או שאתה מדבר פוליטיקה בשטיבל וכו'

גם יש בזה עוד מעלה שמי שאמר עד היום שכל הסינונים כ"כ סגורים הכל צריך לבקש ומוגבל ולכן הם לא עשו בכלל סינון היום אחרי נט פריי אין תירוצים "נט פריי מחייב את הפרוצים"

וחוץ מזה זה בחינם לשם שמים ולא כמו ......

[אני מניח שגם הבעיה של גוגל דרייף ודרובפוקס גם יתוקנו בהמשך... אבל לבוא ולומר על חברה שבאים רק לעשות טוב ובהתנדבות שהם דווקא עושים רע אין בעיה לפתוח את זה וכו' אין שם שום תוכן רע וכו' זה נראה ממש מגוחך תסמכו עליהם שרוצים את ההכי טוב בשבלך ומה שרואים מכאן לא רואים משם. וחוץ מזה אף אחד לא ביקש שתעשה נט פריי ואם עשית זה סימן שאתה כן רואה בזה יתרון אז בבקשה לא להשמיץ רק לחבר עוד ועוד חברים!!!]

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י טובי;2127535:
1/עד עכשיו ריאיתי בעיקר השוואות לאתרוג, אשמח לשמוע השוואות למי שהיה בנתיב ועבר לנטפרי,
אני מודעת למעלות שיש לנטפרי על פני נתיב, אך מעניין אותי בעיקר האם התחושה היא הרבה יותר פתוחה, הרבה יותר מידע, והרבה יותר אינטרנט... (למרות שהכל נקי).
2.היכן אפשר לראות\לשמוע את המסלולים השונים בנטפרי?
3.נניח שאני בוחרת את המסלול הכי שמור, מה מונע ממני לעבור בהינף מקלדת למסלול הכי פתוח?
4. האם אפשר להצטרף עם תשתית של הוט?
5. כיום הספק שלי הוא נטויז'ן, ויש לי חבילה זולה עם הטלפון, הםא דרך החברה שנטפרי עובדת איתה יש אפשרות לחבילה עם טלפון?

ותודה על האשכול הזה, הוא מחכים את כולם.

אני הייתי בנתיב (ואני עד היום חסיד גדול של הכוונות שלהם:D)
1. ברור שאם פתוח יותר כבר לא עולה במראות אסורות אז ישנה אפשרות לפתוח יותר, אבל:
2. בדיוק בשביל זה אפשר לחסום את ההגדרות ע"י אחד מ-20 הקהילות השונות מכל החוגים והעדות.. הם מיועדים בדיוק בשביל לעזור לכל אחד להגדיר לפי הצרכים שלו.
אגב, אם הקהילה שלכם לא ברשימה, זה ממש קל, אין תנאי סף.
3. אם חסמת ע"י אחת הקהילות הוא לא ניתן לשחרור אלא על ידי פניה אליהם.
4. עם ספק מוגדר בראוטר (כפי שמומלץ) - לא.
5. לכאורה אפשר להישאר עם הטלפון כפי שהוא, וודאו את זה אצל RL.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לגבי נטויזן זה עובד ביחד
צריך רק לדבר עם נטויזן שיחליפו בראוטר את השם משתמש והססמא למה שRL מביאים לך

לגבי כרטיסי אשראי לא הבנתי איזה אתר לא עובד
אנחנו עובדים עם פלאכרד בגביה וכמובן גם האתרים של ישראכרט וויזה פתוחים
הכי טוב זה לעשות הקלטת תעבורה כשמשהו כזה לא עובד
כמעט בטוח שזאת לא בעיה של כרטיס בנפרד
כי כרטיסי האשראי הם רק הנתונים שעוברים ולא כתובות הIP בעצמם

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מנוחהלה;2127216:
לבנתיים המליצו לי רק על נתיב
על נט פרי הם "לא שמעו"
מאד חשוב לי המלצות מגוף מוסמך בשביל מוסדות לימוד וכו'

אשמח לדעת מי הוועדה ש'לא שמעה' על נטפרי.

אני שמח ללכת להראות להם מה זה.

ניתן לשלוח באישי.

כלבבי

משתמש רשום
אני ממש ממש רוצה לעבור לנטפרי.
אבל-
הבנתי שצריך תשתית של 019 בעלות של 100 ש"ח.
אין לי את התשתית הזו ואני חוששת שהמחשב יהיה כבר מידי עם נטפרי ונתיב ביחד.
(גם ככה נתיב עובד ל-א-ט כי אני ברשימה האפורה שלהם)
ואם אני ארצה לבטל את נטפרי - אז סתם זרקתי 100 ש"ח לפח?? וזה נראה לי בלגן גדול מידי להצטרף לעוד חברת תקשורת אחרי שיש לי כבר את בזק, נתיב, חברה סלולרית (משהו ישן מאי פעם שלפעמים עוד גובים ממני תשלום על הנטסטיק אני צריכה לרדוף אחריהם לבטל), עוד חברה סלולרית (כנ"ל).

אבל באמת חבל לי שאני משלמת לנתיב וממש לא מרוצה מהחסימה שלהם, שיכולה לחסום לי לדוגמא אתר חשוב ומקצועי לחלוטין, אבל פותחת בנדיבות אתר מחריד עם תמונות, כתבות ועוד מרעין בישין.

יש לכם מה לומר?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה