רוצח מסתובב חופשי ב...אוטובוס!

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מסר חזק מאד ואמיתי מאד לצערינו.

הקרינה באוטובוסים היא גבוהה להחריד, כמו במעלית.

אבל נראה לי שכדי שהמסר יקלט חזק צריך להעמיד גוף רשמי שילחם בזה. משהו כמו האגודה למלחמה בסרטן או משהו דומה.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
קראתי רק את הכותרת, והיה נראה לי שהמדובר הוא על כך שאין לשוחח בשעת הנהיגה.
הטקסט כאמור מידי מלא.
אולם לאחר מעבר על התגובות התברר לי שטעיתי.
בכל אופן יפה מאוד.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
קיצוני, מוסלמי מדי...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י למען דעת;1494835:

מה זה המסמך הזה?
אני מדברת על צבעי מאכל שהוגדרו כמסוכנים ע"י מדינות אירופה וארה"ב ואסורים שם לשימוש - וכאן בארץ מותרים לשימוש!
אתם מוזמנים לעשותחיפוש קצר של "צבעי מאכל" בויקפדיה ולראות את הטבלה המלאה של צבעי המאכל - כמה אסורים בארה"ב ואירופה מכיוון שהוכחו כמסטרנים ובארץ מותרים לשימוש ואין פוצה פה ומצפצף...

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא משכנע
ביי

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י eden7115;1494989:
מה זה המסמך הזה?
אני מדברת על צבעי מאכל שהוגדרו כמסוכנים ע"י מדינות אירופה וארה"ב ואסורים שם לשימוש - וכאן בארץ מותרים לשימוש!
אתם מוזמנים לעשותחיפוש קצר של "צבעי מאכל" בויקפדיה ולראות את הטבלה המלאה של צבעי המאכל - כמה אסורים בארה"ב ואירופה מכיוון שהוכחו כמסטרנים ובארץ מותרים לשימוש ואין פוצה פה ומצפצף...

אין לי גישה ב"ה לויקיפדיה, אבל המסמך שלעיל משויך לרשימה זו:
שימו לב – נא להעביר הלאה – לתלות על המקרר ולהשתמש
חובר ע"י ביה"ח Villejuif בצרפת
E-100 לא מזיק, E-101 לא מזיק , E-102 מסוכן, E-103 לא מזיק, E-104 לא מזיק, E-105 לא מזיק,E-110 מסוכן, E-111 לא מזיק, E-120 מסוכן, E-121 לא מזיק, E-122 לא מזיק,
E-123 מאוד מסרטן, E-124 מסוכן, E-125 הפרעות, E-126 לא מזיק, E-127 מסוכן, E-130 לא מזיק, E-131 מסרטן, E-132 לא מזיק, E-140 לא מזיק, E-141 הפרעות, E-142 מסרטן, E-150 לא מזיק, E-151 לא מזיק, E-152 לא מזיק, E-153 הפרעות למעיים ולעיכול, E-160 לא מזיק, E-161 לא מזיק, E-162 לא מזיק, E-163 לא מזיק, E-170 לא מזיק,E-174 לא מזיק, E-175 לא מזיק,
E-180 לא מזיק,E-181 לא מזיק, E-200 לא מזיק, E-201 לא מזיק, E-202 לא מזיק, E-203 לא מזיק, E-210 מסרטן, E-211 מסרטן, E-212 מסרטן, E-213 מסרטן, E-214 מסרטן, E-215 מסרטן,
E-216 מסרטן, E-217 מסרטן, E-220 הורס ויטמין 12B , E-221 הפרעות במעיים, E-222 הפרעות במעיים, E-223 הפרעות במעיים, E-224 הפרעות במעיים, E-226 הפרעות במעיים, E-230 מסוכן,
E-232 מסוכן, E-233 מסוכן, E-236 לא מזיק, E-237 לא מזיק, E-238 לא מזיק, E-239 מסרטן, E-240 הפרעות, E-241 הפרעות, E-250 מסוכן, E-251 מסוכן, E-252 מסוכן, E-260 עד 268 – E לא מזיק, E-300 לא מזיק, E-301 עד 309 - E לא מזיק, E-311 חשוד, E-312 חשוד, E-320 כולסטרול, E-321 כולסטרול, E-322 לא מזיק, E-325 עד 327 - E לא מזיק, E-330 מסרטן – הכי מסוכן, E-331 עד 337 – E לא מזיק, E-338 עד 341 – E הפרעות לעיכול, E-400 עד 404 - E לא מזיק, E-406 לא מזיק, E-407 הפרעות לעיכול, E-408 לא מזיק, E-410 לא מזיק, E-411 לא מזיק, E-413 לא מזיק, E-414 לא מזיק, E-420 עד 422 - E לא מזיק, E-440 לא מזיק, E-450 הפרעות לעיכול, צבע מאכל - טרטרזין מאוד מסרטן, צבעי צהוב , כסף וכחול – מסוכנים ביותר
שגוי ומטעה! מאז שנת 1972 רשימה זו מועברת מאדם לאדם, בהתחלה כדף המודפס במכונת כתיבה והיום באינטרנט. לא קיים בית חולים Villejuif בצרפת. קיים מרכז מחקר לחקר הסרטן ב Villejuif.
E330, שלטענת הרשימה הוא חומר מסרטן ביותר הוא למעשה חומצת לימון, חומר שמצוי בפרי הדר, בסוכריות חמוצות ובקרטיבים או בקיצור, אחד מתוספי המזון הטבעיים ביותר שקיימים.
באתר משרד הבריאות הישראלי תוכלו למצוא את רשימת הקודים של תוספי המזון ותיאורם (באנגלית).
כאן תוכלו למצוא רשימה של תוספי המזון המאושרים באיחוד הארופאי. (באנגלית)

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בלי להתייחס לעיצוב או לכמות המלל,

נראה לי המקום האפקטיבי ביותר לפרסום המודעות,

בתוך האוטובוס עצמו.

יש הבדל בין מודעה כזו בעיתון או ברשת, לבין מספר מודעות כאלו בתוך האוטובוס,
שגורמות אי נעימות לאנשים להאריך עד אינסוף בשיחה כשמולם מזדקרת המודעה, ומספר מבטים מהצדדים הפוזלים לכיוונם...

וכיוון נוסף לפרסום, משהו בסגנון (הניסוח לא מעובד כמובן): "היית מתיישב בתוך מיקרוגל / מושיב ילדים במיקרוגל ??? דיבור בסלולארי בשעת נסיעה הופך את כלי הרכב על כל נוסעיו למיקרוגל אחד גדול" (בדיוק שמעתי לאחרונה התנסחות כזו מאי מי)

כמובן שיש כאלו שלא מייחסים קרינה למיקרוגל, ידוע שלסלולארי רמת קרינה גבוהה יותר.
בכל מקרה, כמו בכל סדרת קמפיינים, מומלץ לשלב מספר כיוונים שונים, כדי "שיתפוס" אוכלוסיה מגוונת של אנשים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בבקשה, למי שמעוניין לדעת - רשימת כל צבעי המאכל הקיימים עם הערות.
שימו לב כמה צבעי מאכל אסורים במדינות אירופה וארה"ב אך לא בישראל.
צפה בקובץ המצורף 222498

קבצים מצורפים

• צבעי מאכל מתוך ויקפדיה.pdf
    KB 139.2 · צפיות: 9

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
בהחלט דמוגוגיה.
חוץ מסבתא זקנה אחת, אף אחד לא ישתכנע.
אגב, מחקרים אמיתיים הוכיחו, שאם מדברים יפה לבנאדם, אפשר להשפיע הרבה יותר.
לדוגמה, ראיתי בחו"ל, באזור שמסתובבים ילדים, שלטים צרים על גבי עמודי החשמל, שיש עליהם תמונה של ילד קטן משחק בכדור, ואז כתוב בגדול: תודה, על כך שתיסע לאט יותר...
אותי זה שיכנע.

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כף זכות: הקמפיין הוא בכלל פורימי ונועד ללעוג על יוצרי המיתוסים השונים מסוג קנאי מאה שערים. אלה שהפכו את ההשתתפות בבחירות לג"ע, פאה לשורש המחלות, וקשר עם איראן להצלת הדור..
אם המצב שונה וכוונת היוצרים הייתה שונה, אז מפיק הקמפיין בבעיה... חבל שלא חתם את שמו 'משיח בן דוד האמיתי' או משהו בסגנון דומה..

שורת סיום: מדובר קמפיין אוילי הזוי ומטופש, על גבול הטירוף, המעלה בחילה...
נס שלא שמו הוסיפו שם שלוליות דם בנוסח דאעש...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השוואה שעשיתי מול הטבלה של ויקיפדיה לנתונים ממשרד הבריאות.
אין לי מושג לגבי אמינות המקור בויקיפדיה, ואני לא הולך להיכנס לזה.
אבל ממה שאני רואה העורך של הטבלה בויקיפדיה לא טרח לבדוק מה כן מותר לשימוש בישראל ומה לא.צפה בקובץ המצורף 222547
מה שמעורר אצלי ספק האם הוא בכלל בדק מה קורה בארצות הברית, או שהוא הסתמך על נתונים בדויים, לא יודע..

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא נעים ולא משכנע!
הרי אף אחד לא חושב באמת שבגלל האוטובוס נפטרו ילדים ומה שאומרים בצורה קיצונית מדי מאבד את כל התייחסות והמשמעות הנכונה של הדבר!
אני מיד המשכתי הלאה בפרצוף גדול, אפילו לא גמרתי לקרא את המלל ויש לציין שאני די תמימה ואפשר לשכנע אותי בקלות.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
סוכר מזיק יותר מקרינה סלולרית, יאלה, קמפיין נגד סוכר, נראה לי יתפוס יותר.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ip6;1495372:
סוכר מזיק יותר מקרינה סלולרית, יאלה, קמפיין נגד סוכר, נראה לי יתפוס יותר.

ההבדל הוא, שמי שאוכל סוכר גורם רעה לעצמו. כאן אדם תמים נוסע באוטובוס ומדבר והוא מזיק לאחרים בלי שהוא אפילו מודע לזה.
אולי הקמפיין אגרסיבי, אבל הרעיון הוא נכון: אין זכות לאף אחד להזיק לאחרים.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מיכל123;1495378:
ההבדל הוא, שמי שאוכל סוכר גורם רעה לעצמו. כאן אדם תמים נוסע באוטובוס ומדבר והוא מזיק לאחרים בלי שהוא אפילו מודע לזה.
אולי הקמפיין אגרסיבי, אבל הרעיון הוא נכון: אין זכות לאף אחד להזיק לאחרים.

כרגע הניסוח של הקמפיין נשמע רע מאד.
בשביל להגיע להבנה שכור אטומי הורג צריך לפני כן להסביר תקופה ארוכה לעולם שקרינה רדיואקטיבית הורגת. וההבנה הזו לא הגיעה לעולם לפני 400 שנה. זה קרה לאט לאט בטפטוף.
כל קמפיין המחזור שתופס תאוצה בשנים האחרונות היא עבודה מאומצת של אלפי פרסומות עדינות ולא מרתיעות. היום כבר ניתן לומר שפסולת כימית, ניילונים ופליטת גזים מיותרת היא אסון לאנושות. אבל זו המון עבודה להביא את זה לציבור.
בטח לא בקמפיין מפחיד ואגרסיבי: אנשים, כשאתם מדברים בסלולרי באוטובוס אתם הורגים ילדים!!!!!!!
דוגמא נוספת ומצויינת היא העישון: שנים של עבודה עקבית נותנת לנו היום את התוצאה: עישון פסיבי הורג! וניתן היום לשמוע הרבה: סליחה אדוני, אתה יכול לכבות את הסיגריה?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י קקטוס;1495324:
השוואה שעשיתי מול הטבלה של ויקיפדיה לנתונים ממשרד הבריאות.
אין לי מושג לגבי אמינות המקור בויקיפדיה, ואני לא הולך להיכנס לזה.
אבל ממה שאני רואה העורך של הטבלה בויקיפדיה לא טרח לבדוק מה כן מותר לשימוש בישראל ומה לא.צפה בקובץ המצורף 222547
מה שמעורר אצלי ספק האם הוא בכלל בדק מה קורה בארצות הברית, או שהוא הסתמך על נתונים בדויים, לא יודע..

דווקא מה שצירפת מעלה עוד יותר תהיות...
רוב צבעי המאכל המותרים בישראל אסורים במדינות אחרות (בהנחה שהנתונים אכן נכונים). ניסיתי לגרום לחקיקה בנושא, אולי לרענון הרשימה במשרד הבריאות - והעליתי חרס בידי.

מאוד קשה לא לצרוך כלל צבעי מאכל, אבל חשוב שלפחות האזרח ידע שהמדינה עוזרת לו להמנע מצריכת הצבעים המסוכנים ביותר.
שורה תחתונה: כנראה שהאזרח לא מעניין את הפוליטיקאים כמו שהכסא שלהם מעניין אותם :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה