מדריך רוצה לעצב חדר בבית? באיזה סגנון?

אז... איזה חדר, כאמור?

• חדר ילדים, כמו כולם :)

הצבעות: 83 41.1%
  • סלון. מה השאלה? מרכז הבית!

הצבעות: 70 34.7%
  • מטבח! הממלכה הפרטית שלי!

הצבעות: 48 23.8%
  • חדר שינה/ הורים.

הצבעות: 90 44.6%
  • אחר

הצבעות: 11 5.4%

• סה"כ מצביעים
    202
  • הסקר נסגר .

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תחשבי שהחדר הנבחר יהיה מטבח, ובתגובות רק 2 משתמשים כתבו סגנון כפרי/ מודרני.
במה אבחר?
ובואי נגיד שכמה ביקשו מודרני, אז גם אם הרוב היו רוצים סגנון אחר- אין לי דרך לדעת זאת....

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
לא למה הפרוט, אלא למה בכלל הסקר ?
מה זה אומר 'חדר נבחר' ?
אהה... עכשיו הבנתי את השאלה...
כמו שתוכלי לראות באתר או באזור המאמרים בפרוג,
מדי פעם אני מעלה פוסט עיצוב חלל- שילובי צבעים, רעיון מרכזי, אביזרים והדרכה מפורטת
לאחרונה התלבטתי ממש על איזה חדר וסגנון ללכת, והיה חשוב לי דעת הקהל- להנגיש מה שבאמת מבוקש.
הבנת?...

יאנגית

משתמש צעיר
כן, תודה רבה
אני גם יכולה להסביר למה אני לא אוהבת כפרי, אם זה עוזר
כי מלא פעמים (לא תמיד) זה מגיע עם חדר עמוס חפצים (כמו כובע קש תולה, גיטרה...), ואני אוהבת ריק בעיינים.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, תודה רבה
כי מלא פעמים (לא תמיד) זה מגיע עם חדר עמוס חפצים (כמו כובע קש תולה, גיטרה...), ואני אוהבת ריק בעיינים.
על טעם וריח.... ;)

יאנגית

משתמש צעיר
כן, תודה רבה
שימי לב להדגשה, ואולי תשאלי פה גם למה, ואז תוכלי לעצב לדוג' כפרי ללא הרבה חפצים, או מודרני...(משאירה לך)

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולכם על ההצבעה!!!
כמו שניתן לראות. החדר הנבחר הוא: חדר שינה/ הורים. עם 90 קולות :)
אחריו מגיע חדר הילדים עם 83 הצבעות, לאחר תחרות צמודה ומותחת ;)

1711837577982.png

אעבור על התגובות ונראה על איזה סגנון נלך הפעם :)
אז שוב, תודה לכולם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה