xl3391

משתמש מקצוען
בוקר טוב,
עשיתי מאקרו עם כפתור בסרגל הכלים, הבעיה שהמאקרו מופעל רק על המסמך איתו עבדתי דהיינו שהמסך עם אותו שם, איך ניתן לעשות שהכפתור יופעל בכל מסך ועם כל שם?
בכדי להפעיל את המאקרו מכל חוברת עבודה צריך בעת הוספת הלחצן לבחור 'עבור כל המסמכים'.
1623089996567.png

אבל זו ברירת המחדל כך שסביר שכך מוגדר אצלכם.
אפשרות שניה היא שהמאקרו עצמו כנראה מוקלט והפניה בקוד היא לחוברת עבודה מסוימת/גיליון מסוים, ואת זה צריך לערוך.
אפשרות שלישית שהמאקרו שמור בקובץ המסוים ולא בחוברת מאקרו אישית וכאשר החוברת שבה הוא שמור סגורה, הוא לא פועל.

סמוי

משתמש פעיל
בכדי להפעיל את המאקרו מכל חוברת עבודה צריך בעת הוספת הלחצן לבחור 'עבור כל המסמכים'.
צפה בקובץ המצורף 903773
אבל זו ברירת המחדל כך שסביר שכך מוגדר אצלכם.
אפשרות שניה היא שהמאקרו עצמו כנראה מוקלט והפניה בקוד היא לחוברת עבודה מסוימת/גיליון מסוים, ואת זה צריך לערוך.
אפשרות שלישית שהמאקרו שמור בקובץ המסוים ולא בחוברת מאקרו אישית וכאשר החוברת שבה הוא שמור סגורה, הוא לא פועל.
תודה רבה, זה אני יודע. אבל הוא לא נותן לי אפשרות לכל המסמכים, יש אפשרות שאני מוחק בתוך הקוד את שם המסמך וכותב שם משהו שיפתח בכל מסמך?

תבור

משתמש פעיל
יש לי שאלה
תודה מראש לכל העוזרים!!

אני רוצה לעשות החלפה של טקסט לערך מסוים אבל לחפש רק בעמודה מסוימת
איך אני גורמת לחפש רק בעמודה מסוימת ולא בכל הגיליון?

למה?

משתמש פעיל
אם זה נוסחה, זה כבר בעייתי קצת, אא"כ תוסיף סימני דולרים $ כדי לקבע.

תבור

משתמש פעיל
זה לא נוסחה, זה עובד מעולה
פשוט היו עשרות אלפי נתונים לכל טקסט שהייתי צריכה למצוא בעמודה
רציתי משהו אוטומטי

בכל אופן תודה

דושית

משתמש רשום
@מאסטר באקסל
יש לי 2 קבצים באקסל אותו דבר, שבכל קובץ נעשו שינויים אחרים בנפרד.
אני רוצה לאחד את שתי הקבצים ע"י השוואת שורה שורה איזה שינוי לקבל מפה ואיזה משם
האם ניתן?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני מדביק במקום שיש עמודות מוסתרות, וחלק מההדבקה מודבק על המוסתרות.
איך אפשר לעשות שההדבקה תתעלם מעמודות מוסתרות?

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
@מאסטר באקסל האם יש אפשרות לעשות עיצוב מותנה - מתי שיש צבע מסויים בתא - שיהיה כתוב טקסט מסויים
כלומר הפוך מעיצוב מותנה רגיל?
תודה מראש

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
בנוסף - מה זה אומר שהמספר תא באקסל בצבע כחול זרחני ואיך ניתן לבטל את זה?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אולי כבר שאלו:
כל פעם שאני פותח אקסל מופיע לי המסך הזה וזה כבר מעצבן!
1623331131020.png

אפשר להגדיר שזה יגיע ישירות לחוברת עבודה חדשה? בלי לעבור בסוג של מסך בית כזה?

משה פישמן

משתמש חדש
שלום. אני מחפש תוכנה טובה להמרת PDF ל-אקסל או לחילופין הדרכה איך אפשר להפוך את הכיון של הטקסט במקום משמאל לימין שיהיה מימין לשמאל אחרי שניסיתי להשתמש בכמה תוכנות וכולם המירו לי את זה בצורה שהעברית נכתבה הפוך (לדוגמה - במקום עברית זה המיר ל - תירבע)
בתודה מראש

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
האם יש דרך למחוק שורות בקובץ אקסל לפי נתון בעמודה מסויימת?

דהיינו להגדיר לפי תנאי, שכל שורה שבעמודה Y באותה השורה כתוב B שכל שורה זו תימחק.

תודה מראש

Cהרשי

משתמש רשום
תודה לכל המשיבים על כל העזרה ירבו כמותכם!
יש לי שאלה לנוסחה קצת מורכבת אנסה להסביר ומקווה שאצליח בעז"ה:
יש לי עמודה 1 "חובה" ועמדה 2 "זכות" (כמו עו"ש), איך אני עושה שכשאני מוסיף עוד עמדה לסיכום, האקסל קולט סיכום -עמדת חובה. וכן חובה +עמדת זכות. כך שבכל שורה ושורה יהיה סיכום לא רק בסיכום הסופי.
תודה

xl3391

משתמש מקצוען
שלום. אני מחפש תוכנה טובה להמרת PDF ל-אקסל או לחילופין הדרכה איך אפשר להפוך את הכיון של הטקסט במקום משמאל לימין שיהיה מימין לשמאל אחרי שניסיתי להשתמש בכמה תוכנות וכולם המירו לי את זה בצורה שהעברית נכתבה הפוך (לדוגמה - במקום עברית זה המיר ל - תירבע)
בתודה מראש
עלה פה באשכול קוד להפוך את העברית.
כזכור לי ע"י @אפר .

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה