efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מנסה לבנות לו"ז לבית כנסת
בסיס החישוב הוא זמן השקיעה
לשעת השקיעה אני צריכה להוסיף / להחסיר דקות -
איך אני כותבת את הנוסחא לחישוב הזמנים האחרים?
לדוגמא - ערבית 30 דקות אחרי השקיעה וכו'

וילה בצפת

משתמש פעיל
הי,
אשמח לעזרה
אני צריכה לעשות טבלה של שלוש עמודות
בעמודה אחת אני כותבת מחיר עלות
בעמודה שניה מחיר ללקוח
ובעמודה השלישית אני רוצה שאקסל יחשב לי כמה אני מרוויחה באחוזים.
איך אפשר לעשות את זה?
את כותבת בעמודה השלישית 100 לחלק למחיר עלות כפול מחיר לקוח - 100 זה הרווח באחוזים

תהילה ר

משתמש פעיל
אני מנסה לבנות לו"ז לבית כנסת
בסיס החישוב הוא זמן השקיעה
לשעת השקיעה אני צריכה להוסיף / להחסיר דקות -
איך אני כותבת את הנוסחא לחישוב הזמנים האחרים?
לדוגמא - ערבית 30 דקות אחרי השקיעה וכו'
יש לי קובץ מוכן כזה
אוכל לשלוח לך

בגדול יש שם עמודות נסתרות של ערך של 20 דק', 30 דק' וכו' ואז מוסיפים לעמודה של השקיעה את העמודה המתאימה

וילה בצפת

משתמש פעיל
אם אני רוצה ששורה שלמה תצבע בצבע מסוים ברגע שאחת מהנתונים השתנה כמו המשימה בוצעה יהיה כתוב במקום מסוים וממילא כל השורה תיצבע בצבע כיצד עושים זאת בעיצוב מותנה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש לי קובץ מוכן כזה
אוכל לשלוח לך

בגדול יש שם עמודות נסתרות של ערך של 20 דק', 30 דק' וכו' ואז מוסיפים לעמודה של השקיעה את העמודה המתאימה
א. לא צריך לעשות עמודה שלמה, מספיק תא אחד ולהפנות אליו את כולם.
ב. גם תא אחד לא צריך, כותבים (1/24) בשביל כל שעה, ו(1/1440) בשביל כל דקה. וכן הלאה.
למשל בשביל להוסיף 20 דקות כותבים +(20/1440).

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצורף דוגמא כולל לוח סילוקין

קבצים מצורפים

• פונקציית לוח שפיצר כולל לוח סילוקין.xlsx
    KB 38.1 · צפיות: 24

פ. הלר

משתמש פעיל
אם אני רוצה ששורה שלמה תצבע בצבע מסוים ברגע שאחת מהנתונים השתנה כמו המשימה בוצעה יהיה כתוב במקום מסוים וממילא כל השורה תיצבע בצבע כיצד עושים זאת בעיצוב מותנה
בעיצוב מותנה

1667761674821.png

סחלבים

משתמש מקצוען
שאלה דחופה!!
עבדתי על קובץ שיתופי של גוגל שיטס.
המחשב פתאום נכנס לבעית גלישה וסגר את הקבצים
למחרת פתחתי את הגוגל שיטס והקובץ לא היה פשוט נמחק!!
כך גם טוענים כל אלו ששותפו בקובץ - שהקובץ נמחק ע" הבעלים.
האם יש כיצד לשחזר?
אנא עזרתכם!

וילה בצפת

משתמש פעיל
רציתי לשאול שאלה
אם יש לי עסקה בתשלומים שנגיד מתחילה ב 01/01 והיא ל36 תשלומים ואני רוצה שיהיה כתוב לי בריבוע נוסף באיזה תאריך היא נגמרת איך אפשר לעשות זאת תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה