אין על אקסל

משתמש פעיל
שאלה שניה-
כשאני רוצה להעתיק תאריך משורה אחת לכמה שורות שתחתיה,
ואני רוצה שזה יהיה אותו תאריך,
ברירת המחדל הוא שהאקסל משנה להפרש של יום.
וצריך לעשות העתק תאים בכל פעם,
האם יש אפשרות לעשות נוסחא שכשמעתיקים תאריכים זה יהיה אותו תאריך.
ולא יזוז ביום קדימה?
תודה
לבחור בהעתק תאים

קבצים מצורפים

• 1234567890-.PNG
    1234567890-.PNG
    KB 4.3 · צפיות: 12

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אשמח לתשובה-
האם יש דרך כשאני עושה חיפוש באקסל - לא להתחשב במספרי השורות.
אני מחפשת מספרים
והוא מביא את התוצאה של מספר השורה. ובכל העמודות.
לדג' אם אני מחפשת מספר 609
ויש לי קובץ גדול-
אז זה מביא קודם את שורה 609 בעמודה A ובעמודה B וכו'
ואז את שורה 1609 ושוב בכל העמודות.
ורק אז מגיע ל12609 שחפשתי
יש פיתרון ?
תודה
תעשה חיפוש לפי כל תכולת תא

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
יש לי שאלון בגוגל דוכס - יש אפשרות לשאוב נתונים מגוגל שיטס לזה ?
לדוגמא: יש לי שאלון על מבחנים בבי"ס, שצריך למלאות איזה סוג מבחן עשו, תורה / דינים / הלכות חנוכה / הלכות פורים וכד', ומדי פעם נוסף מבחן חדש שלא ידוע לי עליו
ואני רוצה להוסיף בגוגל שיטס סוג מבחן לדוגמא: הלכות פסח
ושיתווסף אוטומטי לשאלון בגוגל דוכס

תודה מראש

אין על אקסל

משתמש פעיל
שאלה דחופה!!!
אני צריך נוסחה שתחזיר לי שורות עם מס' המק''ט כפול מס' הפעמים שרשום בעמודה B לפי הסדר
מצורף דוגמא

קבצים מצורפים

• דוגמא חזרה מק''ט.xlsx
    KB 10.2 · צפיות: 27

nach

משתמש צעיר
שאלה דחופה!!!
אני צריך נוסחה שתחזיר לי שורות עם מס' המק''ט כפול מס' הפעמים שרשום בעמודה B לפי הסדר
מצורף דוגמא
לא כ"כ הובן מה אתה מחפש! מה שנתן לך כאן "מאסטר באקסל" זה מכפיל את מספר הקטלוג בכמות שמצוינת בתא אחר, אבל יותר נשמע הגיוני שרצית לספור כמה נמכרו מהמק"ט הזה כשהמספר שמובא שם צריך להיות המציין של מספר הקטלוג אז א"כ עליך להשתמש בפונקציה 'SUMIFS' שתסכום את כמות המכירות מול פרמטר בדיקה של מס' המק"ט,

אין על אקסל

משתמש פעיל
@מאסטר באקסל ו @nach
לא הבנתם אותי טוב אז אני יסביר שוב
אני צריך נוסחה שתחזיר לי את המק''ט בעמודה כפול כמות פעמים
לדוגמא שאם רשום מק''ט 1 ובכמות 10 שיחזיר בעמודה C את המס' 1 כפול 10 תאים כלפי מטה ולאחריו אם כתוב מק''ט 2 ובכמות 20 שיחזיר לאחר ה10 תאים בעמודה C של מק''ט 1 20 תאים של מק''ט 2 (לסיכום אמור לצאת מC1 - C10 את הסיפרה 1 ומC11- C30 את הסיפרה 2)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
@מאסטר באקסל ו @nach
לא הבנתם אותי טוב אז אני יסביר שוב
אני צריך נוסחה שתחזיר לי את המק''ט בעמודה כפול כמות פעמים
לדוגמא שאם רשום מק''ט 1 ובכמות 10 שיחזיר בעמודה C את המס' 1 כפול 10 תאים כלפי מטה ולאחריו אם כתוב מק''ט 2 ובכמות 20 שיחזיר לאחר ה10 תאים בעמודה C של מק''ט 1 20 תאים של מק''ט 2 (לסיכום אמור לצאת מC1 - C10 את הסיפרה 1 ומC11- C30 את הסיפרה 2)
אם אתה רוצה להקל קצת את הנוסחה תוסיף שורה עם ="" או 0 ואז פעם 1 בסוף ותוריד את הניטרול של מספר שורה גבוה מסיכום הכמות

קבצים מצורפים

• דוגמא שכפול טיקטים.xlsx
    14.7 MB · צפיות: 38
נערך לאחרונה ב:

אין על אקסל

משתמש פעיל
מצו"ב יש להקפיד על סדר המקטים בגיליון 1 מקטן לגדול
לא טוב לי,
המק''טים אצלי אינם לפי הסדר ולא רק זה שיש כפולים
לדוגמא יש לי מק''ט 1 כפול 10 פעמים ואח''כ מק''ט 10 כפול 10 פעמים ואח''כ שוב מק''ט 1 כפול 10 פעמים
מה שאני רוצה שהפונקציה תחזיר קודם את מק''ט 1 כפול 10 שורות ואח''כ תחזיר את מק''ט 10 כפול 10 שורות ואח''כ שוב פעם את מק''ט 1 כפול 10 שורות וכו' וכו'

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא טוב לי,
המק''טים אצלי אינם לפי הסדר ולא רק זה שיש כפולים
לדוגמא יש לי מק''ט 1 כפול 10 פעמים ואח''כ מק''ט 10 כפול 10 פעמים ואח''כ שוב מק''ט 1 כפול 10 פעמים
מה שאני רוצה שהפונקציה תחזיר קודם את מק''ט 1 כפול 10 שורות ואח''כ תחזיר את מק''ט 10 כפול 10 שורות ואח''כ שוב פעם את מק''ט 1 כפול 10 שורות וכו' וכו'
טעיתי, אין בעיה,
אבל שים לב למה שכתבתי במקום

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
איך עושים שהסיכום היומי שבצד שמאל יסכם גם מה שכתוב בעמודה של 'סכום שלא נקלט' (באמצע למעלה)?

קבצים מצורפים

• עותק של שעון נוכחות משודרג (3).zip
    KB 46.7 · צפיות: 22

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נוסחת VLOOKUP
אני זקוק לשלוף נתונים מתוך טבלה. אני משתמש עבור זה בנוסחת VLOOKUP.
הבעיה מתחילה כאשר לכל אובייקט (VLOOKUP VALUEׁׂ) יש כמה שורות.
האם VLOOKUP יכול לשלוף כמה שורות - או רק שורה אחת?

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נוסחת VLOOKUP
אני זקוק לשלוף נתונים מתוך טבלה. אני משתמש עבור זה בנוסחת VLOOKUP.
הבעיה מתחילה כאשר לכל אובייקט (VLOOKUP VALUEׁׂ) יש כמה שורות.
האם VLOOKUP יכול לשלוף כמה שורות - או רק שורה אחת?
רק שורה אחת
את המופע הראשון שהוא מוצא

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה בעיה....
יש לי אקסל נתונים של כל העובדים
ואני רוצה להוציא את הנתונים לפי שמות.
יש פתרון לזה?

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה בעיה....
יש פתרון לזה?

nach

משתמש צעיר
זה בעיה....
יש פתרון לזה?
תוכל לעשות סינון מתקדם על הטבלה הזו אם אתה מעוניין בשליפה חד פעמית של הנתונים (כשבפרמטרים תכתוב את שם העובד בו אתה מעוניין) לחילופין אם הנך מעוניין במשהו קבוע עדיף לך כבר להשתמש בטבלת פיבוט, תענה מה טוב לך יותר ואכתוב כאן ב"ה תשובה מפורטת יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה