נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
במידה ואני פותח קובץ CSV באמצעות וורד ומשנה שם רק טקסטים, האם זה הורס את מבנה האקסל שלו שהוא לא יוכל להפתח באותה צורה ?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
במידה ואני פותח קובץ CSV באמצעות וורד ומשנה שם רק טקסטים, האם זה הורס את מבנה האקסל שלו שהוא לא יוכל להפתח באותה צורה ?
אין סיבה כל זמן שלא תמחוק טאבים או פסיקים תלוי בסוג הקובץ
אתה יכול פשוט לנסות

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
גם לא להוסיף אנטרים ולא שיפט+אנטר וגם לא להוסיף פסיקים.

@נוכחות ניסית את הרחבת התאים באקסל?
ניסיתי את הרחבת תא העריכה עכשיו.
יותר מהיר מפתיחה באמצעות פנקס רשימות. הקובץ גדול.
האם יש פתרון לתצוגה מימין לשמאל?
מכיון שהטקסט מעורב הרבה קידוד באנגלית באמצעו. מאוד חשוב לקריאה תקינה שלו שהוא יהיה מימין לשמאל.
תודה

xl3391

משתמש מקצוען
ניסיתי את הרחבת תא העריכה עכשיו.
יותר מהיר מפתיחה באמצעות פנקס רשימות. הקובץ גדול.
האם יש פתרון לתצוגה מימין לשמאל?
מכיון שהטקסט מעורב הרבה קידוד באנגלית באמצעו. מאוד חשוב לקריאה תקינה שלו שהוא יהיה מימין לשמאל.
תודה
בכרטיסיה בית:
1608591851456.png

בימים הקרובים בע"ה אעלה תוסף מעודכן והוספתי בו עריכת תא בהגדלה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
הבנתי מצאתי את הקובץ XML אבל איך מצאת את הדולר שם מתוך כל הבלאגן
למשל מעניין אותי להכניס מניות לתוך אקסל ואיך אני יכול לעשות גם את זה אני מקווה שאני מובן ותודה על הסיוע!!
1608646827036.png

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
הבנתי מצאתי את הקובץ XML אבל איך מצאת את הדולר שם מתוך כל הבלאגן
למשל מעניין אותי להכניס מניות לתוך אקסל ואיך אני יכול לעשות גם את זה אני מקווה שאני מובן ותודה על הסיוע!!
צפה בקובץ המצורף 788041
בנוסחה יש תנאי שהמטבע הוא דולר כאמור מיוצג ב 01
את השער הנוסחה השניה מחלצת מתגית Rate
לגבי מניות צריך למצוא לינק XML שמביא מידע כזה
או לחלילופין נראה לי שבגירסאות החדשות של אופיס (365 ואולי 2019) ניתן להשיג מידע על מניות בצורה מובנית באקסל

xl3391

משתמש מקצוען
או לחלילופין נראה לי שבגירסאות החדשות של אופיס (365 ואולי 2019) ניתן להשיג מידע על מניות בצורה מובנית באקסל
חידשת לי. תודה. ניסיתי ונראה ממש פשוט. רק שלא זיהה שם מניות בעברית. רק באנגלית. אז צריך לשים לב לכתוב רק באנגלית.

xl3391

משתמש מקצוען
@נוכחות בשורת הנוסחאות יש מימין חץ קטן, כשלוחצים עליו הוא מגדיל אותה ואפשר לראות ולערוך ממש בקלות.

1608802755006.png

אחרי הלחיצה:
1608802969765.png

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו יכול לעזור לי עם נושא של תאריכים באקסל?
שאלתי את השאלה פה:
ועכשיו אני רואה שיש כאן אשכול ייעודי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה