דרוש מידע רוצה ללמוד הידרותרפיה מטעם וינגייט. איך אני עושה את זה?

ערב טוב.
אני נערה שעוד שניה ממש גומרת את כיתה י'ב, ואני רוצה לעסוק בעתיד בהידרותרפיה. מאד חשוב לי שתהיה לי תעודה מטעם וינגייט, ושאהיה בסביבה חרדית. אני יודעת שיש לוינגייט שלוחות חרדיות, ושיש סמינרים שיש להם מסלול הידרותרפיה מטעם וינגייט. רציתי לשאול את מי שמבינה בתחום איפה אני יכולה לעשות את זה בצורה המייטבית ומה בכלל כדאי לי לעשות הלאה עם הרצון הזה. איפה להמשיך וכולי... וכמובן מתי נגמר הרישום.
אני גרה באלעד אבל לומדת בירושלים ואני ממש חייבת מידע!
מי שיכול לעזור זה ממש יהיה מצווה.
תודה רבה ותזכו למצוות!

שבות ציון

משתמש רשום
ממה שידוע לי, יש בסמינר מעלות בירושלים לימודי הידרו. התעודה היא מטעם גבעת וושינגטון.
תעודה דווקא של וינגייט - את צריכה לברר בשלוחות החרדיות של וינגייט.
שימי לב שיש את מכון וינגייט, ואת מכללת וינגייט - כמה שניסיתי לחפור לא הבנתי מה ההבדלים ביניהם, ומה יותר טוב. אדרבה אם מישהו פה יכול להחכים אותי בנושא.
נראה לי שבירושלים תוכלי למצוא קורס בשלוחה החרדית של המכון, הם נמצאים בבית חינוך עוורים.
לעומת זאת בבני ברק יש שלוחה של המכללה שמקיימת קורס כזה למגזר החרדי.
בדרך כלל הידרותרפיסטיות עוסקות בתחומים נוספים, קשה להתבסס על זה כמקצוע יחיד.
אולי עוד מקצועות ספורט יתאימו לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה