רוצה לבנות על הגג כמה יעלה לי...

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רוצה לבנות על הגג כמה יעלה לי... אשמח לעזרה בחישובים
מדובר בתוספת בניה על הגג 30 מ"ר
כעת אחרי שינוי תב"ע עושה קצת כאב ראש לחשוב על השלב הבא... אבל ב"ה !
אנחנו רוצים לגשת לקבלת היתרים
אבל לפני כן הייתי רוצה לקבל מושגים במחירים כדי להכין סכומים מתאימים
אשמח לכל עזרה בנידון
כמה עולה היתרים _אדריכל מעצבת פנים
קבלן חומרים וכלים סניטריים מא'ועד ת'
כמו"כ אשמח לשמוע האם שווה בניה קלה מבחינת המחיר והנוחות ? או ששוה להשקיע קצת יותר ולקבל בית נורמלי

אפיפית

משתמש פעיל
נראה לי שכדאי לכתוב עיר
יש הבדלים במחיר
אני בניתי לפני 4 שנים בבני ברק שתי יחידות על הגג בשטח של 60 מטר + 30 מרפסת
שילמתי לקבלן כולל חומר לבן באזור 380 - אדריכלית לעיצוב + התר 10 - עלות התרים נראה לי בעיריה משאירים ערבות של בערך 8 + למי ברק עוד כמה אלפים

אדיטופ אנימציות

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה על המידע! עזרת לי מאד ירושלים
אשמח לשמוע עוד חוות דעת המלצות ומה עוד צריך להכין ולברר לפני שמתחילים

אדיטופ אנימציות

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כולל הכל?
משהו יודע לתת כיוון כמה עולה היתרי בניה? ואשמח להמלצות על אדריכלית טובה וחזקה שההיתרים לא יתעכבו

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה מחירים גבוהים בהרבה. לקוח ברמת שלמה בניה על הגג 2 יח"ד ועוד מדרגות פנימיות לעצמו 700 אלף. ללא שינוי נוסף בקיים.
לי עצמי תוספת בניה של 30 מ"ר. כולל ריצוף פנים ומטבח (מעבר לזה לא שינינו כמעט בפנים) חצי מליון. עם תקציב מדוקדק מאד. אבל גמר ברמה איכותית (הכונה ריצוף בחלל הציבורי איכותי אבל נגיד חיפויים ב60 ש' ופרקט בחדרים ב60 ש'. אסלות איכותיות כיורים זולים, דלתות פנים איכותיות מה שלארך זמן השקעתי. אבל לא היה אם כבר אז כבר)

אמא של תמר

משתמש צעיר
אני מכירה מחירים גבוהים בהרבה. לקוח ברמת שלמה בניה על הגג 2 יח"ד ועוד מדרגות פנימיות לעצמו 700 אלף. ללא שינוי נוסף בקיים.
לי עצמי תוספת בניה של 30 מ"ר. כולל ריצוף פנים ומטבח (מעבר לזה לא שינינו כמעט בפנים) חצי מליון. עם תקציב מדוקדק מאד. אבל גמר ברמה איכותית (הכונה ריצוף בחלל הציבורי איכותי אבל נגיד חיפויים ב60 ש' ופרקט בחדרים ב60 ש'. אסלות איכותיות כיורים זולים, דלתות פנים איכותיות מה שלארך זמן השקעתי. אבל לא היה אם כבר אז כבר)
בניה מהזמן האחרון ?

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
ההורים שלי בנו בב"ב קומת גג גדולה באיזור 250.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מחשבים מסלול מחדש...
תודה לכל העונים !
אני לא אמרתי את זה כדי ליאש.
אלא כדי להיות מפוכח.. אבל אם זה מה שצריך ונכון לעשות. ה' עוזר.. רואים סיעתא דשמיא. אולי יותר טוב לא לדעת מראש כמה העלויות כי זה באמת מבהיל.

אמא של תמר

משתמש צעיר
אני לא אמרתי את זה כדי ליאש.
אלא כדי להיות מפוכח.. אבל אם זה מה שצריך ונכון לעשות. ה' עוזר.. רואים סיעתא דשמיא. אולי יותר טוב לא לדעת מראש כמה העלויות כי זה באמת מבהיל.
אני לא רואה סיבה לבנות בעלות הזו
בדיקת גוגל פשוטה מראה לי שקניית דירה עם תוספת שתי חדרים תעלה לי בסביבות 300 אלף ש"ח
אם בניה על הגג כ"כ יקרה והיא אמנם תוסיף לי 2 וחצי חדרים ומרפסת אך תבטל לי כמעט חדר בקומה למטה (אין דרך להוציא אישורים למדרגות מהבנין) - נשארתי עם המון כאב ראש של בניה - ללא שום תועלת

אני טועה ?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיקת גוגל פשוטה מראה לי שקניית דירה עם תוספת שתי חדרים תעלה לי בסביבות 300 אלף ש"ח
אם בניה על הגג כ"כ יקרה והיא אמנם תוסיף לי 2 וחצי חדרים ומרפסת אך תבטל לי כמעט חדר בקומה למטה (אין דרך להוציא אישורים למדרגות מהבנין) - נשארתי עם המון כאב ראש של בניה - ללא שום תועלת

אני טועה ?
לא. אם השיקול הוא רק כלכלי את לכאורה צודקת.
יש לפעמים גם שיקולים נוספים.
במקרה שלי חשבתי כמוך אבל בעלי לא רצה לזוז אפילו לא בנין אחד. אוהב את הדירה, א השכנים, את בית הכנסת. אז זרמנו לזה.
התמורה גם לפעמים שווה יותר כי התכנון מותאם אישית. אבל זה גם לא גורף. לפעמים הדירה שקונים עם נתונים טובים יותר מדירה משופצת. זה באמת אינדודואלי.

חני ז

משתמש צעיר
לא יודעת כמה כסף עולה
אבל תתכוננו זה עולה הרבה אנרגיות וכוח ועצבים

נחמה ויטמן

משתמש רשום
קחי

אני טועה ?
קחי בחשבון שתמיד העברת דירה זה עוד אזור 100 אלף

לב לאם

משתמש חדש
לי עצמי תוספת בניה של 30 מ"ר. כולל ריצוף פנים ומטבח (מעבר לזה לא שינינו כמעט בפנים) חצי מליון.
נשמע המון!!
אני ביררתי עכשיו, אצל קבלן יהודי. דיבר איתי על 5400 ש"ח למ"ר
(לא נכנסתי לפינות של מה ואיך)
נשמע קצת הזוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה