רופא שיניים לילדים סרבנים

בתי אילוז

משתמש פעיל
מקפיצה...
יש המלצות לרופא שיניים טוב בירושלים עבור עקירת שיניים לילד בן 6, קופ"ח כללית (פלטינום)?
המלצות או דיס על מרפאת מרק עדה ברמות?
רק דוקטור נאדר!
אין ילד שהוא לא הצליח עליו,
מצד אחד, הוא החלטי ותקיף,
מצד שני הוא מתחבר אל הילד...
הסרבנים הכי גדולים מתגעגעים לרופא הזה!
התורים לא קרובים אבל תבקשי רשימת המתנה אם זה דחוף,
עוד משהו טוב אצלו, הוא מתקתק טיפולים, יש מרפאות שמגיעים קודם לבדיקה ואחכ קובעים תורים,
הוא דוחס כמה שיותר טיפולים כבר במפגש הראשון,
ממליצה בחום, הוא בהסדר עם קופת חולים כללית,

Chips

משתמש פעיל
יש לו 2 מרפאות
יש לך מספר טלפון? לא מוצאת אונליין
הייתם אצלו לאחרונה? בכללית סמייל אמרו לי שצריך קודם ללכת לבדיקת רופא רגיל, ואם יראה צורך ייתן לי הפנייה לד"ר נאדר שהוא מומחה...
הייתי שמחה לסיים עם זה כמה שיותר מהר..

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה...
יש המלצות לרופא שיניים טוב בירושלים עבור עקירת שיניים לילד בן 6, קופ"ח כללית (פלטינום)?
המלצות או דיס על מרפאת מרק עדה ברמות?
ד"ר נאדר (בן דוד חביב במיוחד). אחד האלופים בארץ. מניסיון רב.
מקבל בסמייל-רוממה, לאחרונה מונה לראש המרפאה.
קביעת תור - שנה מראש (!), או להמתין ברשימת המתנה, לפעמים קורים ניסים ומתפנה מהר.
רפואה שלמה.

rivkacohen

משתמש חדש
אשמח לשמוע על רופא לסרבנים שמקבל דרך לאומית.
וכן, המלצות על ד"ר רינה שפירא מהמרפאה של ד"ר מלמן.

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש את דוקטור כרמל ממרפאת לובה סלום (בבר אילן), הייתי מאודדד מרוצה, יש להם הסדרים עם כמה קופות חולים לא בטוחה איזה...

נ.ו.ה

משתמש צעיר
ד"ר לוביש מקבלת בחסדי יצחק
מומחית לסרבנים.
מקבלת דרך כללית
025381820

מויסי

משתמש מקצוען
גם אנחנו צריכים דחוף רופא שיניים אנחנו בקופ"ח מכבי בבני ברק ולילד יש חור ולא מוכן בשום אופן שיגעו לו בשן אנא הבו לנו פתרון

מויסי

משתמש מקצוען
זה ממש דחוף אנחנו עובדי עצות כבר יומיים נשמח מאד לכל פתרון ורעיון.

דיר

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מקפיצה..
אני צריכה דחוף רופא שיניים לילד סרבן בן 6.5 בבני ברק שמקבל כללית.
דחוף מאוד!

רחל כהן 052

משתמש פעיל
יש מידע על רופא לסרבניים רציניים ומקצועניים? מוכנה אפילו פרטי או בכללית... (בן 5)

רבקי w

משתמש רשום
חייבת להוסיף פה להתכתבות שהלכתי לדוקטור נאדר בירושלים בקניון רמות בגלל מה שכתבו פה
דבר ראשון מרפאה מתוקתקת ויפה ונעימה הגעתי עם ילד סרבן מאוד חרדתי במיוחד ופשוט היתה לנו חוויה כל כך טובה
טיפלה בנו רופאה בשם נאיה דיברה אנדלית עם הילד שזה שפת אם שלו והסבירה כל דבר בסבלנות והילד לא בכה בכלל
בנוסף יש לה מסך על התקרה שממש מעסיק את הילד ופשוט עבר חלק בלי שום כאבים ושום בכי

ממליצה ממש ממש בחום!!
לא חלמתי שיכל להיות כל כך טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה