רופא שיניים לילדים סרבנים

תרצה613

משתמש מקצוען
אמרו לי בינתיים על ד"ר אריאלה מכללית במרפאת "מעוז" בירושלים.
יש לה תורים רק עוד חצי שנה, אבל נגיע לתור חירום במשמרת שלה, מקווה שהיא תקבל אותנו...

אם לא ילך אנסה לקבוע לד"ר מץ באופן פרטי, כמו שהמלצתם
יש למישהו עוד המלצה על רופא פרטי?
מקווה שלא נגיע להרדמה כללית :(

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ללקוחות מאוחדת,
אחרי בירורים וכמה נסיונות גם אצל ד"ר אוריין בביתר
הגעתי לרופא מומחה לילדים בירושלים ד"ר פאדי
יש לו הצלחות מסחררות גם אצל גדולי העקשנים
הייתי עם הבן שלי בדרך להרדמה כללית וב"ה הצלחנו לטפל אצלו.
מומלץ מאד לנסות!!!
02-6633688 (יש המתנה ממש ארוכה אבל שווה לחכות)

• תודה
Reactions: RRL

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו גם במאוחדת בביתר, עם ילדה סרבנית במיוחד שלא נותנת אפילו לעשות צילום.
הלכנו לד"ר טייב באלעזר המודעי, הוא שם לה סרט מעניין, ותוך 5 דקות סיים טיפול עזרה ראשונה
אחרי לילה עם צרחות איימים.
אם לא הכסף - הייתי הולכת אליו לכל הטיפולים.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תוכלי לתת לי פרטי התקשרות?
איך מגיעים לשם? מקבלים טיפולי חירום?
הצרה הגדולה זה שהם לא עונים
ובעיקרון הם מקבלים רק אחרי הפניה מכללית סמייל הרגיל

תרצה613

משתמש מקצוען
@שישיה המקסימה,
בזכותך הלכנו למרפאה הפרטית של ד"ר מץ בבית שמש, הם מדהימים שם!!
כל הצוות נחמד, יש אקווריום גדול, ספרים, דובונים, מסך על התקרה מעל הילד עם סמי הכבאי
והם ממש יודעים איך להתנהג עם ילדים.
הגענו לפגישה ראשונה בלי טיפול. רק הושיבו אותו על הכסא (עם מושב צבעוני מרופד במיוחד לילדים), הרופא הראה לו את הפה במראה, דיברו איתו, עשו צילומים, ונתנו פרסים וכו'
היום היינו בטיפול. אי אפשר להאמין, הילד שצרח בסתימה רגילה את נשמתו, עבר עקירה, טיפול שורש (בשן חלב יש לזה שם אחר) ועוד השלמת 2 שיניים קדמיות שהיה בהן חור
וכל זה בלי ציוץ!!!
הגנו שעה לפני הטיפול והוא קיבל תרופת הרגעה, בטיפול שמו גז צחוק, ואיך שהתחילו להכניס לו מכשירים בפה הוא התחיל לרעוד. האסיסטנטית הלכה והביאה לו שמיכה מפנקת, שמה עליו סינר עופרת של הצילומים, והסבירה שזה בשביל שירגיש מוגן ובטוח.
לאורך הטיפול דיברו איתו, התנצלו אם הסתירו את הסרט שעל התקרה וכו'...
אין מה לומר. פשוט חוויה. הטיפול הקודם שלו בקופ"ח היה טראומה גם בשבילי :(
ועכשיו ממש חוויה מתקנת.

ועכשיו תוך כדי שאני כותבת התקשר הרופא לשאול מה שלומו....

מה שכן - זה יקר :(

תודה רבה לכולכן, כל תגובה קידמה אותי בהחלטה מה לעשות!

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
הלכתי עם הבת שלי בת ה-5 לרופאת שיניים (קופת חולים כללית, אופקים) והיה פשוט חוויה!

פעם ראשונה הגענו ורצו לעשות לה צילום, היא כמובן לא הסכימה בשום פנים ואופן. היא פחדנית, לא מסכימה שיגעו בה וכו'.... חזרתי הביתה כלעומת שבאתי וקבעתי תור חדש.

בפעם הבאה נכנסתי ישר אל הרופאה (ולא אל זו שמבצעת את הצילומים) והרופאה הייתה פשוט מדהימה!
קודם כל עם הצילום היא הסתדרה בלי בעיות, ע"י שהסבירה לי איך לבצע את הצילום בעצמי ויצאה מהחדר - זה נקרא חשיבה מחוץ לקופסא....
אח"כ שאלה את הבת שלי אם היא אוהבת שוקולד, ושמה לה על האף צינור שוקולד (גז צחוק בריח שוקולד) - כבר הילדה התחילה לקבל מצב רוח....
היא הראתה לה את הכיסא המיוחד ואמרה לה: תלחצי עם הראש על המשענת והיא תרד, הבת שלי דחפה את המשענת עם הראש שלה - וראו זה פלא המשענת התחילה להישכב ;)
היא הראתה לה את כל המכשירים והסבירה לה שזה עטים מיוחדים, היא מציירת לילדים על השיניים.
הבת שלי הייתה צריכה לבחור ציור, והרופאה התיחסה לבחירה שלה בכל הרצינות הראויה, בררה איזה צבעים כדאי וכו' ואח"כ התחילה "לצייר" לה על השן, תוך כדי שהיא "מייבשת את הציור" בצינור, "שמה נצנצים" וכו'
הטיפול היה ממש מהיר ונגמר תוך כמה דקות, והילדה שכבה בזמן הזה זורחת - לא חושבת לרגע שיש פה משהו לא נעים :eek:

תרצה613

משתמש מקצוען
כנראה הבת שלך לא עברה טיפול שיניים טראומטי קודם, ולא הוגדרה כ"סרבנית" מקצועית :)

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@שישיה המקסימה,
בזכותך הלכנו למרפאה הפרטית של ד"ר מץ בבית שמש, הם מדהימים שם!!
כל הצוות נחמד, יש אקווריום גדול, ספרים, דובונים, מסך על התקרה מעל הילד עם סמי הכבאי
והם ממש יודעים איך להתנהג עם ילדים.
הגענו לפגישה ראשונה בלי טיפול. רק הושיבו אותו על הכסא (עם מושב צבעוני מרופד במיוחד לילדים), הרופא הראה לו את הפה במראה, דיברו איתו, עשו צילומים, ונתנו פרסים וכו'
היום היינו בטיפול. אי אפשר להאמין, הילד שצרח בסתימה רגילה את נשמתו, עבר עקירה, טיפול שורש (בשן חלב יש לזה שם אחר) ועוד השלמת 2 שיניים קדמיות שהיה בהן חור
וכל זה בלי ציוץ!!!
הגנו שעה לפני הטיפול והוא קיבל תרופת הרגעה, בטיפול שמו גז צחוק, ואיך שהתחילו להכניס לו מכשירים בפה הוא התחיל לרעוד. האסיסטנטית הלכה והביאה לו שמיכה מפנקת, שמה עליו סינר עופרת של הצילומים, והסבירה שזה בשביל שירגיש מוגן ובטוח.
לאורך הטיפול דיברו איתו, התנצלו אם הסתירו את הסרט שעל התקרה וכו'...
אין מה לומר. פשוט חוויה. הטיפול הקודם שלו בקופ"ח היה טראומה גם בשבילי :(
ועכשיו ממש חוויה מתקנת.

ועכשיו תוך כדי שאני כותבת התקשר הרופא לשאול מה שלומו....

מה שכן - זה יקר :(

תודה רבה לכולכן, כל תגובה קידמה אותי בהחלטה מה לעשות!
מה הטלפון במרפאה לקבוע תור?

og

משתמש רשום
גם אני צריכה המלצה באופן דחוף על רופא/ת שיניים מומחית לילדים סרבנים רק באיזור הצפון.

Chips

משתמש פעיל
מקפיצה...
יש המלצות לרופא שיניים טוב בירושלים עבור עקירת שיניים לילד בן 6, קופ"ח כללית (פלטינום)?
המלצות או דיס על מרפאת מרק עדה ברמות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה