רופא נשים - ד''ר רויבורט משה - מכירות?

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
או כל רופא/ת נשים שפוי במכבי בני ברק...

צפור שיר

משתמש רשום
ד"ר יואל אנגלהרד הוא רופא נשים מהשורה הראשונה עם ותק של עשרות שנים (לא יודעת כמה בדיוק אבל הוא היה רופא של אמא שלי ושלי. אז תעשי חשבון...) מלבד המקצועיות שלו הוא ממש בסדר גמור ומעלה מבחינה אנושית. החסרון היחיד אצלו זה התורים המטורפים, תתכונני להמתנה ארוכה במקום ותצטיידי בהתאם.

סימי

משתמש מקצוען
למה לא רופאה? בבנין נאר"א ברחוב בן גוריון מקבלת ד"ר בר לוי- רופאה נחמדה ומקצועית.
יש כנראה עוד רופאות, אני מכירה אותה.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סטודיו, נכון שיש סיפורים, אבל יש גם המון רופאים שאין איתם סיפורים
אני אצל ד"ר גור - רופא מדהים במכבי - אנושי. חביב. אבל לא מעבר למה שצריך!
מעולם לא בדק אותי ללא צורך. ומתנהג בצניעות רבה מאד.
בכל מקרה, אני תמיד מגיעה עם בעלי.

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברוד,
ד"ר קרינה חרץ מאותה קופה מקבלת באותו חדר. היא מקסימה!!! אמנם אין לה תורים, אבל תבקשי מהמזכירה שתסדר לך.

גם משה מצויין. הלכתי אליו פעמים בודדות עם בעלי.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י גלבוע;2351787:
כדאי גם לשאול רב מקובל (לא 'מקובל') לפני או אחרי שקוראים את זה.
לאיזון ופרופורציות.

הרבנים שנתנו הסכמה שם או המכתבים של גדולי ישראל אינם צריכים איזון...
כמובן ששאלת רב זה תמיד טוב, יש דיינים שמיד שנחשפו לחוברת ביקשו אותה כדי שכל הדיינים בבית הדין ילמדו אותה טוב וידעו מה להורות.וכן כדי להפיצה.
הנושא מאד חסר במודעות של הציבור, ולכן ההלכה הבסיסית הפשוטה נראית כקיצונית ומוגזמת.
יש אכן חוברות קיצוניות מאד שדוקא בגלל כך אנחנו לא מפרסמים אותם, זו החוברת הכי מאוזנת ועדינה בנושא, וחבל להמאיס אותה על הציבור סתם, קחו אחריות להשלכות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נקודה חשובה שצריך להבין:
דעת תורה מהותה איזון.
בדרך כלל, יש צדק מסוים בגישה א' וצדק מסוים בגישה הסותרת,
וכשמדברים עם רב שומעים ממנו את שני הצדדים, וכמה לקחת מכל אחד.
כשרב חותם על מכתב, זה אומר שיש צדק מסוים בדברים.
הבעיה שחוזרת על עצמה שוב ושוב, שאנשים (לצערי בעיקר נשים וגם גברים מסוגים מסוימים) לוקחים את המכתבים המתפרסמים כהוראה חד משמעית.
סטודיו, אני מציעה לך לשבת פעם עם הרב קסלר (ממודיעין עילית) עם כל המכתבים שמפורסמים (כולל אלו שהוא חתום עליהם) ולקבל ממנו הסבר בהיר על הגישה הנכונה לדברים.
תשקיעי בזה פעם אחת, שווה לך לכל החיים.
פרספקטיבה בהירה ונכונה, שמסבירה באופן יסודי מה זה דעת תורה.

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רופאת נשים תותחית בבני ברק
ד"ר יואלה מריל

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לד"ר מריל יואלה יש תורות ארוכים מאוד
לד"ר גור דביר כנל.ף- ואגב ממליצה מאוד
לד"ר אנגלרד יואל התורים נקבעים גג שבוע אחד אחר כך
אבל זמן ההמתנה במרפאה יכול להיות ארוך
הוא מקבל מ16.30 עד 17 בלי תורות
ורשמית תורות מתחילים מ 17-20 אך הוא מקבל גם עד 23 +
מומלץ מאוד
מרוצה ביותר!!!!!

יחשבאף

משתמש מקצוען
מאוד מאוד מרוצה אצל דוקטור אנה קרול אבל אין לה תורים פנויים אף פעם בחודשיים הקרובים...

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה המצב בכל הקופות?
גם רופא המשפחה שלי מצויין - אבל לא מקבל קליינטים חדשים ויש לו תורות ארוכים (יחסית לרופא משפחה, שזה אומר כמה ימים עד שיש תור, כן מקבל במקרים דחופים מהרגע להרגע)
יש כל כך קצת רופאים טובים באמת ולהם יש תורות ארוכיםםםםםםםםםם
עכשיו נזכרת שנתקלתי בזה גם כשהייתי צריכה כירורג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה