דרוש מידע רופאת שיניים נעימה לבעלי פחדים

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש את ד"ר מיכל ברוק
רופאה מדהימה!!!!!
עדינה ומתייחסת לפציינטים מדהים
פשוט כיף ללכת אליה!
ידוע לי שהיא תיקנה להרבה אנשים חוויות שליליות מרופא שיניים!
0777004052

מ1000

משתמש חדש
לי יש מלא מלא נסיון בדבר משום שאני הסתבכתי עם טיפול שורש לפחות 4 שנים!!!!!!!!!
סיפור ממש ארוך כולל אישפוז שבוע.....
(והכל בגלל מאוחדת...)
ועד עכשיו לא סיימתי!!!!
בסוף הלכתי להדסה ושם עשיתי טיפול מחודש משום שלא עשו לי טיפול טוב....!!!
והם מלווים אותך לאורך כל הדרך!!
כולל הכל קצת יקר אבל מאוד שווה!!!
ממליצה בחוםםםם!!!(y)(y)
(את אפילו יכולה לדבר עם הרופא בטלפון הפרטי!!)

יהודי אנ

משתמש פעיל
גם אני הייתי בבית חולים בגלל טיפול שורש אצל רופא מלאומית ,לקחתי אנטיביוטיקה ולא עזר התנפח לי הפנים עד העין!!! עלה לי הדופק והחום , סיפור שלם עד שניקזו לי מוגלה ותפרו לי צינורית ניקוז בבית חולים ,לפני תקופה נהיה לי שוב דלקת והלכתי למרפאה של ד"ר פייביש {שהיא מלמדת רפואת שיניים בהדסה והיא מטפלת בילדים ומצליחה גם עם ילדים מאוד סרבנים} וד"ר טדי ניקז לי במקום ללכת לבית חולים, זה מרפאה ברמה מאוד גבוהה!

מ1000

משתמש חדש
גם אני הייתי בבית חולים בגלל טיפול שורש אצל רופא מלאומית ,לקחתי אנטיביוטיקה ולא עזר התנפח לי הפנים עד העין!!! עלה לי הדופק והחום , סיפור שלם עד שניקזו לי מוגלה ותפרו לי צינורית ניקוז בבית חולים ,לפני תקופה נהיה לי שוב דלקת והלכתי למרפאה של ד"ר פייביש {שהיא מלמדת רפואת שיניים בהדסה והיא מטפלת בילדים ומצליחה גם עם ילדים מאוד סרבנים} וד"ר טדי ניקז לי במקום ללכת לבית חולים, זה מרפאה ברמה מאוד גבוהה!
מבינה היה לי אותו סיפור רק קצת יותר סיבוכים..

נערך לאחרונה ב:

יהודי אנ

משתמש פעיל
אני צריכה לעקור שן בינה, אצל דר פייביש יגיע כירורג רק עוד חודשיים ( כי הוא מגיע פעם בחודש והפעם זה יוצא ביום כיפור) ואני לא יכולה לחכות, אני רואה הרבה המלצות על דר נועם ברוק, מה את אומרת כדאי לי לברר קודם על הדסה?
ועוד שאלה זה בעצם טיפול על ידי סטודנטים בפיקוח מומחה או משהוא בסגנון או שזה פשוט מרפאה?

מ1000

משתמש חדש
זה סטודנטים..
אבל לפני כל טיפול הם חייבים לשאול את הרופא המומחה..
לי נגיד היום הייתי שם.. והיה שרות ממש אדיב לי לקח חידוש טיפול שורש
בערך חצי שנה שיש כל שבוע תור.. הם עושים ממש במומחיות!!!
הם הוציאו לי הכל ובכול אופן יש לי בעיה אחרת אז הם ממשיכים לדאוג לך אפילו שסיימתי לפני 3 חודשים בערך!
וגם הרופא זמינה תמידדד!!!
ממליצה בחום שווה לך אבל שוב די יקר שם....!
בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה