השקעות רווחים מסכום קטן

תלתל הנודד

משתמש צעיר
קודם כל אני ממש שמח לעבור על האשכול הזה, החכמתם אותי המווון...
עכשיו תגידו, מה דעתכם להשקיע כל חודש בביטקויין לטווח ארוך? (לזמן קצר רק מי שמומחה יכול לעשות כך)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קודם כל אני ממש שמח לעבור על האשכול הזה, החכמתם אותי המווון...
עכשיו תגידו, מה דעתכם להשקיע כל חודש בביטקויין לטווח ארוך? (לזמן קצר רק מי שמומחה יכול לעשות כך)
אני חושב שזה רעיון טוב.
אבל להשקיע חלק קטן, נכון? נגיד אתה מפריש כל חודש 1000 שח. 950 לסנפ' ועוד 50 לביטקויין. נשמע דווקא רעיון מעניין.
כך התיק שלך לא יהיה משעמם מדי :)

robi

משתמש צעיר
אכן לא בקיא בתחום.
השאלה אם הדרכה טובה ודאי אפשר להגיע לסכומים שיכסו גם את השכר דירה במקום דירת המגורים.
ואני מדבר על סיכונים ממש קטנים.
1. מחקתי.
2. מבחינה כספית נטו, זה כדאי, אבל דורש הרבה הבנה, כי כדי להגיע לתשואות שיצדיקו את המהלך, צריך לסכן את הכסף. וכשמסכנים, יהיו גם הפסדים. השאלה מה תעשה כשיהיו הפסדים, האם תמשוך מהר את ההשקעה ותרוץ לקנות בית, או שתדע להגיב נכון.
3. סיכונים ממש קטנים, יניבו תשואות קטנות. מי שרוצה להרוויח מהמהלך צריך לסכן את הכסף, הרעיון הוא שאם מוכרים דירה בדרך כלל יהיה לך סכום מספיק כדי לבנות תיק השקעות מספיק מגוון, שיכיל את הסיכון.
4. זה דורש גם הבנה בהשקעות, אבל בעיקר הבנה של הפסיכולוגיה, של היכולת להתנהג נכון גם במשברים.
5. השאלה גם האם אתה יכול למצוא דירה טובה לשכירות לטווח ארוך, כי אם תתחיל לעבור דירה כל שנתיים זה יהיה מאוד מאוד מתיש.
6. מאוד תלוי גם במשפחה מסביב..

נפטון

משתמש פעיל
האם יש דבר כזה למכור דירת מגורים למען השקעות בשוק ההון? או שזה בל יעבור?
רק כדי לאזן את התגובות ולהשמיע קול אחר:
בל יעבור!
מאוד מאוד מאוד לא חכם! בלשון המעטה!
דירה להשקעה? בכיף, דירת מגורים? בשום אופן לא!!
אל תעשה את זה! כי אתה אחר כך תאכל את הלב! (גם אם בסוף בסוף תרויח כמה פרוטות)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רק כדי לאזן את התגובות ולהשמיע קול אחר:
בל יעבור!
מאוד מאוד מאוד לא חכם! בלשון המעטה!
דירה להשקעה? בכיף, דירת מגורים? בשום אופן לא!!
אל תעשה את זה! כי אתה אחר כך תאכל את הלב! (גם אם בסוף בסוף תרויח כמה פרוטות)
רק כדי קצת לאתגר את טענתך:
ומה לגבי למכור דירת מגורים, לקנות דירה בבאר שבע או כל מקום מקום אחר שמניב יפה, להשכיר ולשכור?

אם תגיד שזה בסדר, אשאל האם לאחר מכן זה בסדר למכור את הדירה בבאר שבע (שהרי זו דירה להשקעה) ולהשקיע במקום זה בשוק ההון.

אם תגיד זה לא בסדר, אז אשאל: אחד שיש לו כסף, ומסתפק אם לקנות ולגור בבית שלו, או לקנות להשכיר ולשכור.

אם תסכים שזה בסדר, אשאל שיוצא שקצת סתרת את עצמך.

המיסד

משתמש פעיל
רק כדי קצת לאתגר את טענתך:
ומה לגבי למכור דירת מגורים, לקנות דירה בבאר שבע או כל מקום מקום אחר שמניב יפה, להשכיר ולשכור?

אם תגיד שזה בסדר, אשאל האם לאחר מכן זה בסדר למכור את הדירה בבאר שבע (שהרי זו דירה להשקעה) ולהשקיע במקום זה בשוק ההון.

אם תגיד זה לא בסדר, אז אשאל: אחד שיש לו כסף, ומסתפק אם לקנות ולגור בבית שלו, או לקנות להשכיר ולשכור.

אם תסכים שזה בסדר, אשאל שיוצא שקצת סתרת את עצמך.
למה?
אולי הטענה שלצורך פיזור ההשקעה צריך גם להשקיע בנדל"ן,
ולצורך יציבות ההשקעה עדיף שיהיה ראוי למגורים. (למקרה שלא מצליחים להשכיר)

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה