דרוש מידע רהיטי עטרת- מישהו מכיר?

100Rachel

משתמש רשום
מישהוא התנסה איתם? יש להם מיטות קומותיים ממש יפות. ובלי קשר אשמח להמלצות לחנויות רהיטים אני צריכה לרהט שני חדרי ילדים וחדר שינה. תודה רבה

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני רציתי להזמין מהם פעם אבל הרבה מהביקורות עליהם בגוגל לא מחמיאות בכלל.
מה שכן, נראה שהם מייבאים את המיטות האלה מחו''ל, וראיתי שגם היבואנים מייבאים את אותן מיטות קומתיים בדיוק.
על היבואנים כן מצאתי ביקורות טובות ויש אפילו ניקית מפרוג שהזמינה מהם והיתה מרוצה, לא זוכרת מי היא.

100Rachel

משתמש רשום
גם אני רציתי להזמין מהם פעם אבל הרבה מהביקורות עליהם בגוגל לא מחמיאות בכלל.
מה שכן, נראה שהם מייבאים את המיטות האלה מחו''ל, וראיתי שגם היבואנים מייבאים את אותן מיטות קומתיים בדיוק.
על היבואנים כן מצאתי ביקורות טובות ויש אפילו ניקית מפרוג שהזמינה מהם והיתה מרוצה, לא זוכרת מי היא.
תודה רבה רבה עזרת לי מאד, נמשיך לחפור..

אפרתתי

משתמש חדש
אנשים יקרים, התורה חסה על ממונם של ישראל. התרחקו מהחנות הזו כמו מאש!!!!
אי אפשר להאמין כמה נוכלים הם ואיזה עוול הם עשו לי. אני בדרך כלל משתדלת להימנע מלדבר לשון הרע אבל פה זה ממש להציל אחרים.אסור להאמין למילה שיוצאת להם מהפה וזה מהחוויה האישית שהיתה לי איתם

Shemesh000

משתמש חדש
אנשים דוחים ומגעילים, צועקים עליי בטלפון על טעות שלהם.
במקרה לא ניתקו את השיחה אחרי שדיברנו, ואני שומע את הפרסי שם מקלל את הקבר של אבא שלי, וצוחק עליי.
הביאו מזרון לא תואם ביום ההרכבה, התקשרתי כעבור דקה מזמן שהמרכיבים בנו את המיטה, אמרו שיתאמו לי מזרון אחר לשבוע לאחר מכן, עברו שלושה שבועות ומורחים אותי כל שבוע מחדש שמתואם לי לתאריך אחר.
בשיחה האחרונה שלי איתם ענה לי ממש עבריין, וכששאלתי למה לא מגיע לי המזרון, הוא ענה ״יש לך שלושה מזרנים אז אתה מסודר בינתיים״ כשאמרתי לו בטלפון בדיבור מאוד רגוע שירשה לי לא להאמין לו אחרי שמרחו אותי כמה פעמים, הוא אמר ״עכשיו לא רוצה לספק לך את המזרון״.
זה לא הדיוני בשום צורה שלקוח יחווה שבר כזה, על טעות שלהם אני אשם, זה האבסורד הכי גדול ששמעתי.
אני מכין להם תביעה רצינית עם כל השיחות מוקלטות, וההבטחות שווא.
צריך למגר את המקום הזה.
חוצפה של אנשים עבריינים שלא מעניין אותם הלקוח, אלא רק הכסף שלהם.
שילמתי להם קרוב ל-6000₪ על מיטת קומותיים שלא האמנתי שבנויה ככה מחומרים פשוטים כל כך.
בתומי שילמתי את מיטב כספי בשביל לשמח את הילדים שלי, וקיבלתי עבודה בעיניים.
הלוואי וכל מי שנפגע מהם ניקח יוזמה ונעביר את זה לפרסום טלוויזיוני כמו שראוי לעשות לאנשים כאלה!

פרידא

משתמש מקצוען
אנשים דוחים ומגעילים, צועקים עליי בטלפון על טעות שלהם.
במקרה לא ניתקו את השיחה אחרי שדיברנו, ואני שומע את הפרסי שם מקלל את הקבר של אבא שלי, וצוחק עליי.
הביאו מזרון לא תואם ביום ההרכבה, התקשרתי כעבור דקה מזמן שהמרכיבים בנו את המיטה, אמרו שיתאמו לי מזרון אחר לשבוע לאחר מכן, עברו שלושה שבועות ומורחים אותי כל שבוע מחדש שמתואם לי לתאריך אחר.
בשיחה האחרונה שלי איתם ענה לי ממש עבריין, וכששאלתי למה לא מגיע לי המזרון, הוא ענה ״יש לך שלושה מזרנים אז אתה מסודר בינתיים״ כשאמרתי לו בטלפון בדיבור מאוד רגוע שירשה לי לא להאמין לו אחרי שמרחו אותי כמה פעמים, הוא אמר ״עכשיו לא רוצה לספק לך את המזרון״.
זה לא הדיוני בשום צורה שלקוח יחווה שבר כזה, על טעות שלהם אני אשם, זה האבסורד הכי גדול ששמעתי.
אני מכין להם תביעה רצינית עם כל השיחות מוקלטות, וההבטחות שווא.
צריך למגר את המקום הזה.
חוצפה של אנשים עבריינים שלא מעניין אותם הלקוח, אלא רק הכסף שלהם.
שילמתי להם קרוב ל-6000₪ על מיטת קומותיים שלא האמנתי שבנויה ככה מחומרים פשוטים כל כך.
בתומי שילמתי את מיטב כספי בשביל לשמח את הילדים שלי, וקיבלתי עבודה בעיניים.
הלוואי וכל מי שנפגע מהם ניקח יוזמה ונעביר את זה לפרסום טלוויזיוני כמו שראוי לעשות לאנשים כאלה!
תוכלו לבדוק פה פסקי דין נגדם-

אפרתתי

משתמש חדש
אוי, כל כך מוכרת לי התחושה של חוסר האונים והעוול שזועק לשמיים ובמיוחד שמשקרים אותך שוב ושוב . אני ויתרתי בסוף כי קלטתי שהם עבריינים ברמה שלא שווה בהתקף לב כדי להתעסק איתם. אך האמת שכמעט כל פעם שאני עוברת בסלון שלנו ורואה מה שנתנו לי הלב נצבט מחדש. אם אתם פונים לתביעה כוללת או תחקיר עליהם וכ אז אני רוצה להצטרף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה