דרוש מידע רדיאטור צלעות - איזה חברה ממולץ?

שרה ל 123

משתמש פעיל
ממליצה מאוד על דלונגי, הוא עומצתי וגם חסכוני בחשמל.
אנחנו קנינו דגם כזה שיותר בטיחותי עם ילדים.

אחרי שעברנו לבית שמש הוא לא בשימוש ואשמח למכור למי שרוצה.
היה בשימוש חורף אחד.

saravivam #gmail

נערך לאחרונה ב:

יוסיK

משתמש פעיל
לדגם הזה יש הגנה לילדים ?
אתה שואל על מה שיש לי?
לא.
נראה לי שעדיין לא היה את זה, בכל אופן איפה שקנינו בזמנו.
בכל מקרה חום של רדיאטור פחות מסוכן מחום של תנור כי הוא פחות חם.
הרעיון של חימום ע"י רדיאטור הוא, גוף חימום שמחממם נוזל [שמן/מים] שזורם בצלעות ומחממם אותם, הצלעות בנויות כך שתהיה להם כמה שיותר חשיפה לאוויר החדר, האוויר שקרוב לרדיאטור מתחמם ומתחלף כל הזמן היות ובאופן טבעי החום עולה למעלה [מרגישים מעל הרדי' רוח חלשה] וכך כל האוויר בחדר מתחמם.
היות והחום של הגוף חימום מתפזר לכל הרדיאטור החום לא כמו בתנור ספירלות וממילא כדי לקבל מזה כוויה צריך להשאיר את היד עליו קצת זמן וגם אז מן הסתם דרגת הכוויה תהיה נמוכה יותר [בכ"א לא כדאי...]
נראה לי שהגנה לילדים זה עוד מעטפת חיצונית שהאוויר עובר בתוך ארובה שבתוכה יש את הצלעות.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מקפיצה.
מי מתמצא בהבדל בין שתי הסדרות של דלונגי ברדיאטורים - רדיאס וונטו - איזה יותר מוצלח?
לא מצליחה למצוא שום השוואה / מידע בגוגל
1707256406090.png
1707256514873.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה