עזרה רב קו עם סטודנט של בית החסידות שנחסם

איי איי איי

משתמש חדש
בחנוכה חסמו לאמא שלי את הכרטיס של "בית החסידות" שהיה בו חופשי שנתי וכשהלכנו לעמדה של רב קו ברב שפע הם אמרו שמשרד התחבורה הורידו את ההסדר עם בית החסידות. (לפני שעשינו את הסטודנט בדקתי ובאתר של משרד התחבורה הופיע שבית החסידות מוכר לצורך פרופיל סטודנט ועכשיו זה באמת לא מופיע )
והם זיכו אותנו רק במשהו בסביבות 750 שח וגבו על החודשים האחרונים מחיר של חופשי חודשי מלא.
במייל שדרכו עשיתי את הסטודנט הוא הגיב לי פעם אחת שיצרו איתי קשר ומאז הוא לא עונה.
אם מישהו יודע מה אפשר לעשות במקרה כזה. תודה רבה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שאלה לא קשורה אבל דומה....
אם תרמתי לארגון לתת תקווה, והורידו להם את סעיף 46 למס הכנסה עקב שהתגלו ליקויים, האם אני יקבל זיכוי למס?

איי איי איי

משתמש חדש
שאלה לא קשורה אבל דומה....
אם תרמתי לארגון לתת תקווה, והורידו להם את סעיף 46 למס הכנסה עקב שהתגלו ליקויים, האם אני יקבל זיכוי למס?
אם משרד התחבורה מפרסם שיש הסדר עם בית החסידות ועל דעת זה אני נרשם לקורס אצלם
אין להם זכות להוריד לי את ההנחה.

A052

משתמש סופר מקצוען
אז תפנה אליהם בכתב,
ואם לא יחזירו לך את הזכאות, תפנה למבקר המדינה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה