בקשת תפילה רבקו אונליין בעייתי?

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני מנסה כבר שבוע לפחות להיכנס לרבקו אונליין, וESET חוסם לי אותו, זה מה שאני מקבל:
האישור של אתר האינטרנט בוטל
הcertificate בו נעשה שימוש על-ידי שרת זה סומן כלא מהימן והחיבור אינו בטוח.
שגיאה זו נגרמה על ידי תגובת OCSP לא חוקית, שחייבת להיות חוקית מאחר שנעשה שימוש בהידוק OCSP.
נסה להתחבר מאוחר יותר או באמצעות חיבור אינטרנט אחר.
הגישה אליו נחסמה.

פתח את מאגר הידע של ESET | www.eset.com

מישהו יודע למה?
ומה עושים?

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הרגע הטענתי רב קו באתר והיה תקין....
אני ב-019+נטפרי + ESET
והכל תקין
שמח לשמוע שהכל תקין אצלכם!
אבל אשמח עוד יותר לשמוע ממבינים מה יכולה להיות הבעיה ומהו פתרונה..

אני בבזק + נטפרי + ESET + ניקוי עוגיות + גלישה בסתר, והבעיה בעינה עומדת.

תודה

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם לי לא נותן לטעון באמת מוזר משהו באתר השתבש או שתוכנות האנטי וירוס התעדכנו נגדו ;)

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כתבתי כאן פירוט:

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה