ראש לתסרוקות מאליאקספרס

• פותח הנושא תו
  • פורסם בתאריך

תו

משתמש פעיל
סליחה על הטרטור
לא מצליחה להבין מה איך להגיע לנציג אנושי וגם איך לשים צילום מסך בצ'אט.
מה ללחוץ מהמסך הראשי?

קבצים מצורפים

• 1636053172049.png
    1636053172049.png
    KB 136.4 · צפיות: 16

תו

משתמש פעיל
עוד שאלה: מישהו מבין מה הפשט בדבר הזה שאני מקבלת למייל הודעות על מוצרים שיעניינו אותי (כי חיפשתי באליאקספרס והרובוט שלו מתרגט את זה) והמחירים בהודעות תמיד זולים בהפרש ענק ממה שמציג אליאקספרס ברגע שאני לוחצת על הקישור. תודה רבה
מצרפת צילום מסך של ההודעה על המוצר בהנחה
1636053701530.png

1636053754003.png

estyr

משתמש מקצוען
מתוקים כל הנ"ל שהגיבו לענין המחלוקת ולא לענין שלשמו פתחו את האשכול:p. מי כעמך ישראל...
בכל אופן, @תו , מצ"ב קישור מהזמנה שאחותי הזמינה. אחיינית שלי חורשת על זה!!! מרוצה מאוד, ללא תקלות.
הרבה הצלחה!
תודה רבה!!!
יש מצב שמישהי מעלה לי צילום מסך של הצבעים של השיער?
זה חסום לי משום מה...
תודה רבה רבה!

נערך לאחרונה ב:

תו

משתמש פעיל
אדוני/גברתי היקר,
תודה שפנית לאליאקספרס.
עבור הזמנה 8130444258927104, לאחר בדיקה, מצאנו שהמחלוקת נסגרה ללא החזר מאחר שלא סיפקת ראיות תקפות לתמיכה בתביעתך במחלוקת. במקרה זה, ייתכן שתצטרך ליצור קשר ישירות עם המוכר ולנהל משא ומתן לפתרון. תודה מראש על הסבלנות וההבנה.

בברכה,
שירות לקוחות של AliExpress
www.Aliexpress.com

זו תגובת אליאקספרס בצ'אט עם נציג אנושי לכאורה. כלומר, היה לי מקום לפרט ולהעלות תמונה. ואני העלתי את תגובת דואר ישראל וכן כתבתי שהמוכר כבר לא מגיב לי.
התשובה שענו לי, גם היא נראית כמו מענה אוטומטי....
סתם מלאים כדי שנתייאש.

בנוסף, בחזרה לעניין שלשמו פתחתי את האשכול, אשמח לעזרה על שתי שאלות ששאלתי למעלה לגבי ראש פאה.

תודה תודה!

תו

משתמש פעיל
אדון / גברת יקרים,
תודה שפנית אל AliExpress.
להזמנה 8130444258927104, לאחר בדיקה, צר לי אך לא ניתן לקבל את הערעור שלך מאחר שהראיות שסיפקת אינן חוקיות. במקרה זה, מומלץ לצלם תמונות או סרטונים מפורטים של פגמי המוצר וליצור קשר ישירות עם המוכר כדי לנהל משא ומתן לפתרון. תודה מראש על הסבלנות וההבנה.

כל טוב,
שירות לקוחות AliExpress
www.Aliexpress.com

זו תגובת שירות הלקוחות מהיום.... מצחיק אותי! המוצר לא פגום. הוא פשוט לא הגיע!!!!!!!!!
זה בעצם גם שירות אוטומטי כנראה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה