דרוש מידע ראיון לצורך אזרחות בארהב, ללא בידוד מקומי

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בגלל הקורונה אין עכשיו קבלת קהל בכלל, אבל שם זה לוקח הרבה פחות זמן - נרשמים לשרות, תשלום מקוון - הם שולחים טופס למילוי ואז צריך לשלוח להם חזרה את כל המסמכים (צריך להשאיר להם כתובת בארה"ב)
ואיך חוזרים בלי דרכונים?

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא שלחנו את הדרכון,
דיברנו איתם ואמרנו להם שאנחנו צריכים לחזור - אז הם אמרו לנו שאפשר במקום דרכון לשלוח הסטוריה רפואית של ההורים (כהוכחה לכך שאנו אזרחים) מרופא.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא שלחנו את הדרכון,
דיברנו איתם ואמרנו להם שאנחנו צריכים לחזור - אז הם אמרו לנו שאפשר במקום דרכון לשלוח הסטוריה רפואית של ההורים (כהוכחה לכך שאנו אזרחים) מרופא.
חבל, כי דיברתי איתם גם והם אמרו לי שצריך דרכון :( עכשו כבר מידי מאוחר...
בארץ לוקח חצי שנה? השאלה אם לחכות חודשיים וחצי למישהו שנוסע לשם

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
חבל, כי דיברתי איתם גם והם אמרו לי שצריך דרכון :( עכשו כבר מידי מאוחר...
בארץ לוקח חצי שנה? השאלה אם לחכות חודשיים וחצי למישהו שנוסע לשם

זה כבר יוצא כמעט אותו זמן המתנה...

MalkiIndik

משתמש רשום
כנראה לא הייתי מספיק ברור, אין עכשיו קבלת קהל במשרדי הסושאל סקיוריטי בארה"ב (למעט ע"י זימון מראש בטלפון, ויתנו רק למה שא"א לעשות בדואר), ואם אתה לא מאמין לי אז תראו כאן: https://secure.ssa.gov/ICON/main.jsp
כרגע צריך לעשות מהארץ.
אם המשרדים נפתחים לקבלת קהל ואתם מתעדכנים על כך, אשמח מאד שתעדכנו גם כאן באשכול

Mark 1

משתמש מקצוען
לכמה זמן מינימום צריך ליסוע בשביל לעשות אזרחות בזמן רגיל - לא קורונה עם בידוד?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא שלחנו את הדרכון,
היסטוריה רפואית של ההורים או הילד? פשוט כי לפי זה חסר עדיין הוכחת הזהות של הילד

שירי12

משתמש סופר מקצוען
SSN
אי אפשר כרגע לעשות שם. בזמנו היו חייבים לקבוע תור והיו מאוד נוקשים - אם אתם לא גרים בארה''ב אתם חייבים לעשות רק בישראל.
בדיעבד לכאורה זה לטובה - כי אם נותנים כתובת בארה''ב אי אפשר לבקש דחיה מעבר ל-15/4.

אפשר לשלוח ויזה שביטלו אותה בעקבות האזרחות? מתקבל?
כן.

• תודה
Reactions: ext

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תוכלי לעזור לי במסמכים ?
מסמכים :
ויזה של התינוק
תעודת אזרחות
תעודת לידה מתורגמת
תעודת נישואין של ההורים
מסמך לבקשה של SSN

האם צריך עוד משהו?
דרכון של ההורה האמריקאי?

רמיזא

משתמש מקצוען
מהנסיון שלי-
SSN דרך ישראל לוקח חצי שנה עד שזה מוכן,
רצינו לעשות בארה"ב - (לפני שבועיים)
בגלל הקורונה אין עכשיו קבלת קהל בכלל, אבל שם זה לוקח הרבה פחות זמן - נרשמים לשרות, תשלום מקוון - הם שולחים טופס למילוי ואז צריך לשלוח להם חזרה את כל המסמכים (צריך להשאיר להם כתובת בארה"ב)
אפשרי לעשות בדואר בארה"ב גם מעל גיל 12 ?

מרום

משתמש רשום
אז אחרי שהשבוע בוטל בניו יורק הצורך בבידוד למי שמציג תוצאת בדיקה שלילית או תעודת מתחסן/מחלים בתוקף (החל מ- 10/4) - האם נשארה חובת הבידוד במשרדי ההגירה?
מישהו יודע?

מרום

משתמש רשום
ציטוט מאתר משרד הבריאות של ניו יורק:
Asymptomatic travelers entering New York from another country, U.S. state, or territory are no longer required to test or quarantine as of April 10, 2021. Quarantine, consistent with the CDC recommendations, is still recommended for all travelers who are not fully vaccinated or have not recovered from laboratory confirmed COVID-19 during the previous 3 months.

מרום

משתמש רשום
רואה עכשיו באתר רשות ההגירה, שההוראה שלהם עדיין בתוקף:

You will not be allowed to enter the USCIS office if you: 
  • Have returned from international travel in the past 10 days;

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה