דרוש מידע ראיון לצורך אזרחות בארהב, ללא בידוד מקומי

MalkiIndik

משתמש רשום
ולגבי מחוסנים:
בהמלצות של ה CDC כתוב שמי שהוא מחוסן ומגיע מחול, שיבדוק בדיקת קורונה אחרי 3-5 ימים, ואם הוא שלילי הכל בסדר. לא מוזכר שצריך בידוד.

לכאורה לפי זה, מי שהוא מחוסן בחיסון מלא, יכול להגיע למשרדים של הUSCIS ללא בעיה.
הענין הוא שכנראה אין עדיין רגולציה שמכירה ב'תו הירוק' עבור מתחסנים של מדינות אחרות.

אז כנראה נשארנו עם המסקנה שצריך בידוד 10 ימים, גם למתחסנים.
איזה אישור מתחסן יש להם שם? אם זה כך, אולי תעודת מתחסן מתורגמת תפעל באופן זהה?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי... ואולי לא.
אין לי דרך לדעת.

MalkiIndik

משתמש רשום
אני תוהה אם יש מקום לשחק ראש קטן
יש לי ביד זימון
בזימון יש הוראות הגעה, כולל הגבלות קורונה
ולא מוזכר בשום מקום חובה לבדוק מה הנהלים העדכניים באתר
ולא מוזכר שום בידוד או הגבלה למגיעים מחו"ל

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני תוהה אם יש מקום לשחק ראש קטן
יש לי ביד זימון
בזימון יש הוראות הגעה, כולל הגבלות קורונה
ולא מוזכר בשום מקום חובה לבדוק מה הנהלים העדכניים באתר
ולא מוזכר שום בידוד או הגבלה למגיעים מחו"ל
זה כתוב. תסרקי ותעלי, אמצא את זה.

MalkiIndik

משתמש רשום
זה כתוב. תסרקי ותעלי, אמצא את זה.
1617700553196.png

קבצים מצורפים

• 1617700552346.png
    1617700552346.png
    KB 286.4 · צפיות: 12

י מ

משתמש פעיל
אשמח גם לקבל מידע
ב10 ימים שלפני הראיון- מותר להסתובב חופשי או שצריך בידוד מוחלט בMount Laurel, NJ?
כשחוזרים לארץ צריך עדיין בידוד?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
דחוף... יש לנו תור בחמישי 8 באפריל, איפה עושים אחכ SSN?
בנוסף דחוף איפה עושים בדיקות קורונה לחזרה לארץ במחיר שפוי? אחנו משתגעים מהמחיר...

ב

MalkiIndik

משתמש רשום
דחוף... יש לנו תור בחמישי 8 באפריל, איפה עושים אחכ SSN?
בנוסף דחוף איפה עושים בדיקות קורונה לחזרה לארץ במחיר שפוי? אחנו משתגעים מהמחיר...

ב
אם תוכלו בבקשה לעדכן אם הקפידו על בדיקת תאריך ההגעה לארצות הברית
SSN אני עשיתי בברוקלין והיה מצוין אבל לכל אחד יש חוויה אחרת. זה תלוי פקיד
בדיקת קורונה אין בנתבג ב40 שקל?

פ.נ

משתמש מקצוען
אשמח גם לקבל מידע
ב10 ימים שלפני הראיון- מותר להסתובב חופשי או שצריך בידוד מוחלט בMount Laurel, NJ?
כשחוזרים לארץ צריך עדיין בידוד?
כשחוזרים לארץ עם את בעלת תו ירוק צריכה רק לבצע בדיקה בשדה התעופה בישראל ופטורים מבידוד

יעקב 613

משתמש פעיל
שלום,
ברוך ה' עמוסים, אבל אשתדל לעשות סדר בקצרה (בגדול זה נראה שאתה די בכיוון @גרפיקנער ).
ארה"ב היא פדרציה של מדינות, כל מדינה קובעת לעצמה את הכללים שלה, לממשל הפדרלי בד"כ אין הסמכות להתערב בענייני הפנים (זה חלק מהגורמים לכאוס שהיה שם והתחלואה המטורפת). הCDC הוא גוף מקצועי אבל ההנחיות שלו לא מחייבות את רוב הרשויות השונות (הרבה פעמים יאמצו את ההמלצות שלהם, אבל זה לא מחייב).
רשות ההגירה היא סוכנות פדרלית עצמאית שקובעת לעצמה את הכללים, ולכן מה שהקרובים שלכם מניו יורק מספרים לכם לא קשור לרשות ההגירה.
הדרישה עד עכשיו ברשות ההגירה הייתה שא"א להיכנס למשרד שלהם עד אחרי 14 יום מהנחיתה (עקרונית הם דרשו שתשהו בבידוד בימים האלו, אבל אין להם ממש דרך לאכוף את זה, כמובן שלא צריך לספר במשרד איפה טיילתם...), מהשבוע זה ירד ל10 ימים (ככה התעדכן באתר, וככה אישרו לי בחלק מהמשרדים שביררתי מולם, לא בדקתי אם כל משרד יישר קו). תעודת מתחסן / מחלים / בדיקה שלילית לא עוזר בשביל להימנע מהבידוד.
רוב המשרדים אוכפים את הדרישה, ושמעתי על כאלו שניסו להתחכם ושולחו בלי לקבל את תעודת האזרחות (יש כאלו שקיבלו אבל הצוות מאוד כעס אליהם, ובהתנהגות שלהם הם גרמו לחילול ה' נורא, ונזק גדול וארוך טווח לכל שאר המתאזרחים.
בבקשה שימרו על הכללים ושתצליחו.
ברוך ה' כל הלקוחות שלי נשמעו להוראות והכל עבר אצלם חלק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה