אלי-אקספרס ראוטר נייד של G5! מכיר את אלי אקספרס? יודע להמליץ?

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
הכוונה לG5 ומה טוב עם אפשרות לחיבור קווי של המחשב למכשיר (יש דבר כזה..)

בני2

משתמש מקצוען
מחפשת ראוטר נייד כמו בקישור המצורף:
המוצר לא זמין כבר כך שאני לא יודע איזה טווח מחירים אתם מחפשים.
נגיד כמו זה:
נגיד זה, לא!. 99% שזה עוקץ! איך שאני מכיר את עלי אקספרס, ואני מכיר, זה וודאי לא 5G.
איך שאני ראיתי המחירים בעלי אקספרס של זה מתחיל מ150 דולר+/-
אם מתאים לכם איזור המחירים הזה אני יכול לבדוק יותר לעומק איזה תדרים עובדים בארץ.

בני2

משתמש מקצוען

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש הרבה מקרים שהמכשיר תומך קליטת אינטרנט של 4g אבל הוויפי שלו הוא על 5g זה יכול להטעות, בוודאי באלי אקספרס.
כדאי לבדוק טוב לפני כן.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
יש הרבה מקרים שהמכשיר תומך קליטת אינטרנט של 4g אבל הוויפי שלו הוא על 5g זה יכול להטעות, בוודאי באלי אקספרס.
כדאי לבדוק טוב לפני כן.
לכן אני מחפשת מישהו שכן קנה ויודע.
וכמובן ניסה בנטפרי

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
קופץ על האשכול מחפש סטיק מומלץ מעלי מנסיון
תודה
נטסטיק? או משהו רציני יותר?
לי יש אותו:
נטסטיק של חברת ZTE
גם חברת HUAWEI מאוד טוב
כמובן הכל יחסי - זה רק לנטסטיק פשוט.
יש ראוטרים ניידים הרבה יותר מתקדמים - ועליהם נסוב הדיון

בני2

משתמש מקצוען
יש מישהו שעדיין מאמין לגמרי בעלי אקספרס אני כבר לא...:mad:
אז עכשיו אתה לא לגמרי מאמין???....

וברצינות, בכל מקום אסור לתת אמון עיוור, תמיד צריך לבדוק כמה שאפשר. אמת, בעלי אקספרס (כמו בעוד אתרים) לפעמים קצת קשה יותר לבדוק אבל מי שיש לו ניסיון וידע בעלי אקספרס ובקניות ברשת בכלל, מפחית את הסיכונים למינימום. כמובן שמומלץ גם להשתמש בפייפאל שגם לוקחים אחריות במידה והצדק איתך.

OLHE CHADASH

משתמש צעיר
נטסטיק? או משהו רציני יותר?
לי יש אותו:
נטסטיק של חברת ZTE
גם חברת HUAWEI מאוד טוב
כמובן הכל יחסי - זה רק לנטסטיק פשוט.
יש ראוטרים ניידים הרבה יותר מתקדמים - ועליהם נסוב הדיון
ישר כח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה