דרוש מידע ראוטר-מה אני צריכה לדעת

A052

משתמש סופר מקצוען
באינטרנט נייח אין הגבלת גלישה בנפח, משלמים רק לפי מהירות הגלישה.

יש קצת תקלות לאחרונה בבזק עם נטפרי, כך שתשקלו את צעדיכם בהתאם.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש עכשיו מבצעים בזק התקנה חינם(למי שיש קו בזק)
זה באמת חסכוני
עשיתי חשבון שהאינטרנט עולה 3 חודשיים ראשונים 68+15 סינון נטפרי
3חודשיים אחר כך 118+15 סינון נטפרי ואחר כך עולה 128+15 סינון נטפרי
זה שווה???אני מישתמשת בבית עם 3 מחשבים ואפילו יותר זה שווה גם מבחינת צריכת גלישה(אני צריכה לכל מחשב 100גיגה)
פליז רק מי שמבין בזה
זה בהחלט מחיר טוב ואתם יכולים לחסוך עוד יותר את העלויות במידה ותרכשו ראוטר פרטי שלכם מחיר החבילה יוזל ב20 שח לכל חודש יש לי עשרות לקוחות עם ראוטר מחודש שמכרתי להם ב100 שח והם חוסכים 20 שח כל חודש ואין תלונות ב"ה..

לגבי הניתוקים בהחלט כיון שבזק עם נטפרי זה דבר די חדש שהם עובדים ביחד לכן יש עדין ניתוקים לכן זה ענין של כמה שבועות עד שיפתר אבל כן כדאי להיות מודע לזה ולקחת את זה כשיקול כדי להמנע מאכזבות..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

פ.נ

משתמש מקצוען
זה בהחלט מחיר טוב ואתם יכולים לחסוך עוד יותר את העלויות במידה ותרכשו ראוטר פרטי שלכם מחיר החבילה יוזל ב20 שח לכל חודש יש לי עשרות לקוחות עם ראוטר מחודש שמכרתי להם ב100 שח והם חוסכים 20 שח כל חודש ואין תלונות ב"ה..

לגבי הניתוקים בהחלט כיון שבזק עם נטפרי זה דבר די חדש שהם עובדים ביחד לכן יש עדין ניתוקים לכן זה ענין של כמה שבועות עד שיפתר אבל כן כדאי להיות מודע לזה ולקחת את זה כשיקול כדי להמנע מאכזבות..
מזה אורמ לרכוש ראוטר פרטי
הם לא מביאים פרטי??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה