קשקוש על ספה...

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבן שלי קישט את הספה מעור בצבע בז' , עם טושים.
אקונומיקה לא עזר...
איך אפשר להוריד???

קו נבון

משתמש רשום
אם זה ממש טרי, יש עוד סיכוי, אני הורדתי ארטליין עם סינטבון והמון מים.
יתכן שזה גם תלוי בסוג בד

ks

משתמש מקצוען
לקשקוש בארטליין שלא ירד עם שום דבר - בסוף ירד עם "סופר טינר" (אולי גם טינר רגיל טוב) בזהירות, שלא ימרח על כל המשטח

Efratush

משתמש צעיר
אפשר אציטון.... או מסיר לק.
זה מוריד כל ארטליין.

פרונט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא יודעת איזה עור יש לך,
אבל לי יש עור תעשייתי והורדתי עם ספוג הפלא
(כמובן לנסות קודם בפינה נסתרת)
בהצלחה!

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פתיתי סבון - להמיס במים חמים ולשפשף עם סמרטוט
בהצלחה!

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדיוק היום הבן שלי קשקש עם עט על כל הספה

ספת עור בצבעבז'

הכללים של הארטליין תקפים גם לעט? או שיש דרכים אחרות?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אפשר לנסות בלורד מחיק

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לנסות אולי מסיר איפור (עובד על עור לא??)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה