קשקושים של עט על כיסאות עור בצבע שמנת!!

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י studio dv.d;1239885:
אתם בטוחים??
גם כאלה כתמים??

וואו! באמת מחריד...

בכל אופן אל תהרסי את הכסא בשביל להוריד את הכתם, אולי תקני איזה חתיכת עור בשביל להסתיר את זה בינתיים.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
גם השובבים שלי קשקשו קשקוש ענק על כסאות בריפוד עור בהיר. החומר שהשתמשנו בו רק הרס את אחד הכסאות.
זה בהחלט ירד עם הזמן.

l222

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מזדהה איתך מאוד!!!
תראי, אני קניתי ספה מעור , בהיר, כמובן בלילה זה הגיעה ובבוקר אני שומעת את הבן שלי בן שנתיים וחצי אומר ציור יפה , יפה מאוד!!!
אני רצה כמו מטורפת... ואכן כן הילד יושב איך לא על הספה עם נייר ועט כחול וגם מקשקש על הדף...
מיד לקחתי סמרטוט רק עם מים ושפשפתי,
אני יודעת שאקנומיקה הורס את העור , לא ממולץ!!
הבטחתי כסף לצדקה, כי זה באמת עוגמת נפש ספה שאמול הגיע עוד לא נהנתי ממנו וכבר עם קישוט באמצע בצבע כחול מכוער!!

הכל ירד נשאר סימן שאמרו לי שמתנדף עם הזמן לאחר שעה בעלי הגיע ולקח לו כמה דקות טובות לזהות את הכתם שלא ניראה כבר,

קחי סמרטוט עם מים בלבד או ספוג הפלא,
אל תשתמשי בחומרים חריפים, העור שיהרס יהיה גרוע יותר,
וה' יעזור!!

בקיצור בכתם ירד , ונשאר סימן

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י l222;1239912:
מזדהה איתך מאוד!!!
תראי, אני קניתי ספה מעור , בהיר, כמובן בלילה זה הגיעה ובבוקר אני שומעת את הבן שלי בן שנתיים וחצי אומר ציור יפה , יפה מאוד!!!
אני רצה כמו מטורפת... ואכן כן הילד יושב איך לא על הספה עם נייר ועט כחול וגם מקשקש על הדף...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

חמחם

משתמש מקצוען
תנסי אולי פיירי.
יש לי נסיון טוב עם הסבון הזה.
(לא עם קשקושים של עט, אבל הרבה דברים קשים אחרים).

בהצלחה!

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתם בטוחים??
גם כאלה כתמים??

יצירת אומנות, לא חבל להסיר?:)

כבר אמרו לך כאן מספיק רעיונות, אבל לא שווה לשים קריסטל על הכסאות בשביל השקט הנפשי?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ומה עושים כשהילד לקח דף על הספה ודפק עליו חורים עם עט... וחורר את הספה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ספוג הפלא! לי עזר

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י studio dv.d;1239834:
הבן שלי קישקש לי על 3 כיסאות עור בצבע שמנת עם עט כחול!!:eek::eek::eek:

איך מורידים???

ניסיתי עם אקונומיקה, ספוג הפלא, צמר גפן טבול בחלב (ראיתי באיזה מקום שמוריד) אבל כלום לא עוזר!!

מה עושים??? הכיסאות כמעט חדשים! סה"כ מלפני פחות מחצי שנה!!:confused::confused::(:(:eek::eek:

הבן שלי קשקש עם עט כחול על 3 כסאות עם ריפוד ז'מש צבע שמנת,
איך מורידים?

מטאור

משתמש צעיר
אתם בטוחים??
גם כאלה כתמים??

נראה שהוא צייר את קריעת ים סוף... טוב שצילמת, שתהיה לך מזכרת...

אצלי גם יש ספות עור אמיתי בהירות, ואלה שלפני כן היו עור תעשייתי באותו גוון. על הקודמות קשקשו לי וגם על החדשות מקשקשים לי - ואני ממש רואה הבדל: מהקודמות היה קשה מאד להיפטר מהקשקושים, רק שפשופים נמרצים עם ספוג הפלא עזרו אך לאחר תקופה העור נשחק לגמרי ופשוט התחיל להתקלף!!! היינו מוכרחים לקנות חדש. בספות החדשות - אפשר לשפשף יותר כי העור עמיד הרבה יותר, אבל אין צורך לשפשף כל כך חזק כי הקשקושים פשוט יורדים לבד עם הזמן.
מה שכן, ליל הסדר עם כאלה קשקושים זה לא נחמד.

אגב, ר.ב: יש לך בנות גדולות, שיש להן קלמרים? כנראה שלא...

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סטודיו, לגבי פתיתי הסבון את יכולה להיות רגועה- זה לא חומר חריף, ומאד טוב לעור.

מנסיון- מומלץ לכולם!

tamar

משתמש מקצוען
הסייד הערבי שעבד אצלינו אתמול סיפר שאצלו בבית ילד שמסתובב עם עט חוטף סטירה.
אולי כדאי לאמץ... :)

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ניסינו ספוג הפלא, ניסינו אקונומיקה, ניסינו אציטון ניסינו.... די, נמאס לנו לנסות. כלום לא עזר.:(

הדבר היחיד שאני עוד כן חושבת לנסות, זה ג'ל לניקוי ידיים שעוד כמה המליצו לי.
אני רק מקוה שכל החומרים שהשתמשתי לא קבעו לי את הכתם יותר....:rolleyes:

ומטאור, אני אשמח לשלוח אותו אלייך, שיעשה לך גם יצירת אומנות כזו... ואני אפילו לא יגבה על זה תשלום.... :p

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י studio dv.d;1240417:
ניסינו ספוג הפלא, ניסינו אקונומיקה, ניסינו אציטון ניסינו.... די, נמאס לנו לנסות. כלום לא עזר.:(

הדבר היחיד שאני עוד כן חושבת לנסות, זה ג'ל לניקוי ידיים שעוד כמה המליצו לי.
אני רק מקוה שכל החומרים שהשתמשתי לא קבעו לי את הכתם יותר....:rolleyes:

ומטאור, אני אשמח לשלוח אותו אלייך, שיעשה לך גם יצירת אומנות כזו... ואני אפילו לא יגבה על זה תשלום.... :p

פתיתי סבון ניסית?!

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עדיין לא, אינלי בבית.
אני צריכה לקנות. קונים את זה בכל סופר?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י studio dv.d;1240455:
עדיין לא, אינלי בבית.
אני צריכה לקנות. קונים את זה בכל סופר?
אני מצאתי רק ב"הכי כדאי"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה