בריאות קשב וריכוז חמור

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען

אפרת2

משתמש פעיל
התמונה לא ברורה מספיק. ואפילו מוזרה.
כולי תקווה שההורים האלה לא יתפסו יום אחד את ראשם בין שתי ידיהם ויבכו על השנים שיכלו לטפל כמו שצריך בילדה שלהם ולהציל אותה, ולא עשו זאת.
יש היום הרבה סוגי כדורים, והנזק מלא לקחת כדור כשצריך - גדול יותר מהסטיגמה או מהפחד או מאני לא יודעת מה.
ההתנגדות הנחרצת לא לתת תרופה לילדה מעידה על חוסר מודעות להשלכות של המצב.
שיהיה בהצלחה.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
סוף מישהו שעונה לעניין גם להורים שלא רוצים תרופות. באמת- הם ההורים לא אתם ולא אני, וזה זכותם!
במחשבה שנייה ודווקא בגלל התגובה הזו,
אני מסכם את מה שכתבתי לפני,
ומניח הנחה (די הגיונית) שהבעיות שציינת עלולות לגרום לפגיעת דימוי עצמי ובעיות חברתיות, ומכיוון שכך ישנה חשיבות גדולה לטפל בהקדם בדרך היעילה ביותר.
גם אם זה אומר כדורים - ופשוט צריכים לנסות.
אני גם לא אוהב כדורים, אבל כשהיה צריך לקחתי קונצרטה 5 שנים והפסקתי רק מסיבות אחרות.

ממליץ לפנות למרפאה בעיסוק עם התמחות בקוגפאן - ואם היא תגיד שיש צורך בכדורים - זה שיקול של ההורים.. אם הם רוצים בטובת ילדתם.
פניה למרפאה בעיסוק הגיונית גם בעקבות הבעיה העיקרית שהזכרת.

יתכן שיש מימון לילדים מקופ"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה