דרוש מידע קר קר קר... איך ניתן לחמם? ובזול...

Goldidea

משתמש מקצוען
ביחידת דיור קטנה אפשר לשים סיר עם מים על הכיריים לא להרבה זמן ורק להשגיח...

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
מקרן תליה או על בסיס עם עמוד של אלקטרו חנן או גולד ליין (אולי טוב גם עוד חברות). עולה בערך 30 אג' לשעה( באלקטרו חנן) אם עושים על עוצמה נמוכה שמספיקה לחדר נורמלי ואף לדעתי לא טוב על חום גבוה ואף מסוכן (יש שתי מצבי חום, נמוך וגבוה ושתי מצבים מסתובב או לא מסתובב). מסתובב ל-180 מעלות. פיזור חום אחיד ונעים. במקרן עמוד יש מנגנון הגנה מתחת לבסיס שברגע שהמקרן מוטה מעט הוא נכבה מיד. לא גורם לכויות בנגיעה במעטפת שלו. יש להיזהר לשים במרחק של 20 עד 30 ס"מ לפחות מבגדים או חומר דליק באופן שזה על חום נמוך ועל מצב מסתובב , אך אם זה על חום גבוה ו/או לא מסתובב צריך מרחק של חצי מטר ואף יותר מכך בפרט שזה חום גבוה.

bitcoin

משתמש פעיל
אני מחפשת פתרונות חימום לדירה מאד קרה ללא מזגנים

מה האמצעי חימום הכי זול ומחמם?

אני מוכר את החימום הידוע והמומלץ כאן בפרוג ובעוד מקומות...

זול מאוד יחסית לכל שאר החימומים ה"חסכוניים"-גם בקניה וגם אחכ בחימום, חמש שנים אחריות!

צריך התאמה אישית לדירה שלכם, אני שולח טופס מיוחד למלאות עם פרטי הדירה ובעזרת השם מתאימים לכם חימום מושלם לכל הדירה, אספקה בכל הארץ.

פרטים במודעה המצורפת

גיליתי חימום-01.jpg

קבצים מצורפים

• גיליתי חימום-01.jpg
    גיליתי חימום-01.jpg
    1.1 MB · צפיות: 43

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מניסיון
רק רדיאטור

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

bitcoin

משתמש פעיל
מממ יש כאן מישהי שמרוצה מזה?
כמעט הזמנתי כמה נורות לחמם שטח גדול, בסוף החלטתי לנסות אחד ולא התלהבתי בכלל. דולק רצוף ולא עושה את העבודה מי יודע מה...
צריך התאמה מלאה לכל דירה בנפרד, ללא התאמה-זה אכן לא עובד ולא נותן תוצאה!

בכלל מומלץ על לפחות שני חדרים צמודים בתוך דירה, ואם רק לחדר אחד-ההשפעה פחותה בהרבה

מוזמנים ליצור איתי קשר לקבלת טופס להתאמה מלאה וחימום הבית באיכות ובזול

0527139209

bitcoin

משתמש פעיל
מניסיון
רק רדיאטור
עולה הרבה כסף החשמל, בהשקעה בחימום לד- יעלה כ400 שקל יותר לתנור וההשקעה תחזור תוך חורף אחד, כמו כן הרדיאטור לוקח מקום בבית ומקבלים ממנו גם מכות לפעמים.. משאכ חימום לד שתלוי בתקרה

בהשקעה חד פעמית שיחזור לכם בחשבון החשמל תותך חרף אחד תקבלו חימום איכותי ומשתלם

אחריות חמש שנים!

מוזמנים ליצוק קשר ולקבל חימום איכותי וזול במיוחד

0527139209

RachelMe

משתמש מקצוען
מממ יש כאן מישהי שמרוצה מזה?
אני מאד מרוצה.
(וגם בלי התאמה אישית וכל זה, קיבלתי יד שניה לחדר אחד - זה לא ממש מחמם את החדר לחום מורגש עוטף כזה, אבל מסלק את הקור ונעים).
קיבלתי גם שרות ממש טוב והדרכה בהתקנה אפילו שקיבלתי מיד שניה...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד מרוצה.
(וגם בלי התאמה אישית וכל זה, קיבלתי יד שניה לחדר אחד - זה לא ממש מחמם את החדר לחום מורגש עוטף כזה, אבל מסלק את הקור ונעים).
קיבלתי גם שרות ממש טוב והדרכה בהתקנה אפילו שקיבלתי מיד שניה...
את מחממת רצוף או עם שעון שבת?

RachelMe

משתמש מקצוען
את מחממת רצוף או עם שעון שבת?
ביום אני לא מחממת ברצף אלא רק נקודתית, לשעה שיוצאים מהמקלחות או משהו כזה.
בלילה אני מחממת עם שעון שבת. אבל עוד לא יצא לי להכנס לחדר באמצע הלילה בדיוק בזמן שכבוי, לבדוק שזה מספק. כשנכנסת בבוקר (אחרי שנכבה) החדר נעים.

• תודה
Reactions: GRN

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ביום אני לא מחממת ברצף אלא רק נקודתית, לשעה שיוצאים מהמקלחות או משהו כזה.
בלילה אני מחממת עם שעון שבת. אבל עוד לא יצא לי להכנס לחדר באמצע הלילה בדיוק בזמן שכבוי, לבדוק שזה מספק. כשנכנסת בבוקר (אחרי שנכבה) החדר נעים.
מוזר. אצלי לוקח לחדר המון זמן להתחמם. רק אחרי יומיים שהוא היה דלוק ברצף אפשר היה להגיד שנעים בחדר ולא יותר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מקרן תליה או על בסיס עם עמוד של אלקטרו חנן או גולד ליין (אולי טוב גם עוד חברות). עולה בערך 30 אג' לשעה( באלקטרו חנן) אם עושים על עוצמה נמוכה שמספיקה לחדר נורמלי ואף לדעתי לא טוב על חום גבוה ואף מסוכן (יש שתי מצבי חום, נמוך וגבוה ושתי מצבים מסתובב או לא מסתובב).
נראה לי שיש לך טעות בחשבון - כמה וואט צורך המכשיר?
א. בד"כ מקרן תליה צורך 2000 ק"ו, ובעוצמה הנמוכה 1000 ק"ו, שזה 1ש"ח לשעה, או חצי שקל לשעה.

ב. לפותח האשכול: זה דירה/יחידה? כמה זמן אתה מתכנן לגור שם? לפעמים שווה לסכם עם המשכיר שתתחלקו חצי חצי בהוצאת ההתקנה, כי מזגן הוא מאוד חסכוני בחימום, וגם בדירה קרה הוא מחמם את האויר - אפקט ש2 תנורים לא יעשו.

תירצה

משתמש חדש
מקפיצה את האשכול,
משהו יכול לפרט לי לגבי חימום האינפרא, האם באמת מחמם את החדר, האם שומר על החום גם כשמכובה,
כמה זמן לוקח לחמם את החדר?
צורך פחות חשמל, אשמח לקבל מידע מבעלי ניסיון שרכשו את המוצר
תודה

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני מוכר את החימום הידוע והמומלץ כאן בפרוג ובעוד מקומות...

זול מאוד יחסית לכל שאר החימומים ה"חסכוניים"-גם בקניה וגם אחכ בחימום, חמש שנים אחריות!

צריך התאמה אישית לדירה שלכם, אני שולח טופס מיוחד למלאות עם פרטי הדירה ובעזרת השם מתאימים לכם חימום מושלם לכל הדירה, אספקה בכל הארץ.

פרטים במודעה המצורפת

צפה בקובץ המצורף 588700

מקפיץ את ההודעה.
אני מחפש מישהו באיזור צפת שמתעסק עם התקנה של החימום הזה.
מישהו מכיר\יודע?

אולי מעניין אותך גם...