שיתוף - לביקורת החטיפה

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
"אני יספר לך איך הגעתי לכאן" אמרתי לחבר ששהה איתי במקום מעת החטיפה...

"זה קרה ביום שישי סגרירי ומעונן חלקית, יצאתי לטיול יחד עם כמה מחברי ובני משפחתי, פתאום שמענו רעשים אדירים והרגשתי שמים מותזים על גופי, אני ואחי ניסינו להתרחק מהמקום אך לצערי לא הצלחנו, במרחק מה ראיתי את אבי ואימי בתוך מערבולת של מים אדירים ללא יכולת יציאה, חלק מחברי הצליחו לברוח, אך חלקם לא הספיק ונשאר באזור.

ואז הם פשוט הוציאו אותנו באלימות, חטפו אותנו, עטפו אותנו, וזרקו אותנו ללא רחמים לחדר גדול בספינתם, החבטה הייתה קשה והכאב התפשט בכל גופי, הרגשנו רע מאד, חלק מאיתנו מת כבר באמצע החטיפה מהחבטה הקשה של הנפילה, אך רובנו המשיך לחיות.

אבי ואימי שהו עימי יחד, אך את אחי ואחותי לא ראיתי, כך שלא ידעתי מה עלה בגורלם, האם הצליחו לברוח? או שהם כלואים במקום אחר?

היינו כלואים בתוך החדר מס' ימים, קיבלנו מעט מזון, מידי יום ארוחה אחת קטנה שלא הספיקה להאכיל את כולנו, אבי ואימי היו מבוהלים מאד, ואני ניסיתי להרגיעם, טיפלתי בהם וסעדתי אותם בצורה הטובה ביותר.

לאחר כשבוע מעת החטיפה, הוציאו אותי ועוד כמה מחבריי, לקחו אותנו לחדר אחר שבו היה קר מאד, הרגשנו רע, חלקנו הצטנן נורא, ומשם הועברנו לאקווריום הזה.

אני מקווה שיבוא יום שבו נשוחרר ונחזור למקום גידולינו הטבעי."

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה