קרניו באלאנס

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מארגנת קבוצה באשדוד ללימוד השיטה (המדהימה! מנסיון אישי)
שמואל ברגר מגיע פעם בשבוע לאשדוד לטפל, הוא מטפל בבעיות שונות: ת. דאון, P.D.D הפרעות קשב וריכוז, כאבים, הרטבה ועוד (לא הכל אני יודעת) יש שיפורים מדהימים (יש החזרים מקופ"ח) עדות אישית באישי.
לדעתי כלי ששווה לכל אימא שיהיה לה גם אם תחליט לא לעבוד בזה כי זה פשוט מדהים! (מכירה אחת שלמדה וכבר עובדת)
אני רוצה מאד ללמוד בשלב זה בשביל עצמי וילדי ומנסה לארגן קבוצה.
לא מצליחה לצרף דף פרטים על הקורס מתענינית? פני אלי ואשלח לך
פרטים על הקרניו באתר:
www.craniobh.com

efrat1

משתמש סופר מקצוען
הקפצה בגלל חשש פיקוח נפש!!!!!!!!!!!!!

קבלתי עכשיו במייל

"בעקבות המייל שלך, התקשרתי אליה.
המייל אמיתי. הם מקרית ספר,
הם שאלו את הרב שטיינמן ורבנים נוספים שהורו להם לפרסם בגלל הפיקוח נפש.
ובאמת מותר לפרסם את זה היא אמרה לי שמתקיים במקרה הזה 7 התנאים שבגללם מותר לפרסם לשוה"ר."

לפני חודש היינו עם בננו, תינוק בן חצי שנה שעקב חוסר חמצן בלידה סבל מבעיות התפתחותיות קשות אצל שמואל ברגר – מטפל בשיטת קרניו באלאנס במעלה אדומים.
הלכנו לטיפול בפעם הראשונה ואחרי חצי שעה של טיפול הילד היה נראה כאילו נרדם אבל היות שהוא בדר"כ נושם בכבדות היה נראה שהוא מפסיק לנשום (הוא לא שינה צבע אבל לא היה נראה שבית החזה עולה) אמרתי לו מיד שמשהו לא בסדר עם התינוק זה לא נראה שנושם והוא התעלם ואמר לי שהילד נרדם וזה תגובה טובה של הטיפול והוא נושם עכשיו יותר טוב וכו'....
וככה ניסיתי כמה פעמים לעורר את תשומת ליבו שמשהו לא בסדר אבל הוא המשיך להתעלם ולהרגיע ושהילד יכול לישון 24 שעות אח"כ, למעשה כשחזרנו הביתה אחרי שהוא טיפל בו עוד כשעה, הילד היה מת!!!!!!! והרופא שקבע את המות אמר שהסימני מות ברורים לפחות כשעתיים – שלוש.
שאלנו מורי הוראה וגדולי הדור שליט"א האם לפרסם את הדברים והורו לנו שאנו חייבים לפרסם כדי להזהיר אנשים אחרים כי יש פה חשש פיקוח נפש.
מי שנוגע אליו הסיפור למעשה יכול להתקשר 0504161374
נ.ב. מבירור קל שערכנו הבן אדם מנסה להכחיש את הסיפור ולומר לא היו דברים מעולם אך יש עליו תיק במשטרה שחוקר את המקרה.
בהזדמנות זו נודה מאד לכל אלו שהתפללו על הרך הנולד בן רות (בת גלית פורטונה).

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י efrat1;1498081:
הקפצה בגלל חשש פיקוח נפש!!!!!!!!!!!!!

קבלתי עכשיו במייל

"בעקבות המייל שלך, התקשרתי אליה.
המייל אמיתי. הם מקרית ספר,
הם שאלו את הרב שטיינמן ורבנים נוספים שהורו להם לפרסם בגלל הפיקוח נפש.
ובאמת מותר לפרסם את זה היא אמרה לי שמתקיים במקרה הזה 7 התנאים שבגללם מותר לפרסם לשוה"ר."

לפני חודש היינו עם בננו, תינוק בן חצי שנה שעקב חוסר חמצן בלידה סבל מבעיות התפתחותיות קשות אצל שמואל ברגר – מטפל בשיטת קרניו באלאנס במעלה אדומים.
הלכנו לטיפול בפעם הראשונה ואחרי חצי שעה של טיפול הילד היה נראה כאילו נרדם אבל היות שהוא בדר"כ נושם בכבדות היה נראה שהוא מפסיק לנשום (הוא לא שינה צבע אבל לא היה נראה שבית החזה עולה) אמרתי לו מיד שמשהו לא בסדר עם התינוק זה לא נראה שנושם והוא התעלם ואמר לי שהילד נרדם וזה תגובה טובה של הטיפול והוא נושם עכשיו יותר טוב וכו'....
וככה ניסיתי כמה פעמים לעורר את תשומת ליבו שמשהו לא בסדר אבל הוא המשיך להתעלם ולהרגיע ושהילד יכול לישון 24 שעות אח"כ, למעשה כשחזרנו הביתה אחרי שהוא טיפל בו עוד כשעה, הילד היה מת!!!!!!! והרופא שקבע את המות אמר שהסימני מות ברורים לפחות כשעתיים – שלוש.
שאלנו מורי הוראה וגדולי הדור שליט"א האם לפרסם את הדברים והורו לנו שאנו חייבים לפרסם כדי להזהיר אנשים אחרים כי יש פה חשש פיקוח נפש.
מי שנוגע אליו הסיפור למעשה יכול להתקשר 0504161374
נ.ב. מבירור קל שערכנו הבן אדם מנסה להכחיש את הסיפור ולומר לא היו דברים מעולם אך יש עליו תיק במשטרה שחוקר את המקרה.
בהזדמנות זו נודה מאד לכל אלו שהתפללו על הרך הנולד בן רות (בת גלית פורטונה).

משהו כאן לא נשמע,
אי נשימה זה לא כזה דבר סמוי שלא ניתן לשים לב אליו.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כשילד מת רואים שהוא מת, ולא הגיוני להיות עם ילד מת שלוש שעות ורק אז לגלות את עובדת מותו.
יכול להיות שהיה מקרה, אבל לא הגיוני שהוא קרה כפי שתואר.

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נשמע ממש מזעזע
אבל לא הבנתי-
התינוק ב"ה חי?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

efrat1

משתמש סופר מקצוען
את הסיפור קבלתי במייל.
אבל התינוק הוא בן של אברך בכולל של בעלי

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
והוא שמע את הדברים ממנו באופן אישי?
דברים יכולים להשתנות באופן מפתיע כאשר הם מתגלגלים מאיש לרעהו.
הסיפור נשמע מאוד לא אמין.
איני מכירה את בעל השיטה, ולמען האמת גם לא את השיטה, אבל זה נראה לי לא בסדר לפרסם כזה סיפור בלי לדעת בצורה מפורשת שכך הם פני הדברים. שכן הם פוגעים בלי ספק במדובר ובפרנסתו.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י GRN;1498919:
והוא שמע את הדברים ממנו באופן אישי?
דברים יכולים להשתנות באופן מפתיע כאשר הם מתגלגלים מאיש לרעהו.
הסיפור נשמע מאוד לא אמין.
איני מכירה את בעל השיטה, ולמען האמת גם לא את השיטה, אבל זה נראה לי לא בסדר לפרסם כזה סיפור בלי לדעת בצורה מפורשת שכך הם פני הדברים. שכן הם פוגעים בלי ספק במדובר ובפרנסתו.

לא עלינו ולא על אף אחד מעמ"י,
מוות במיוחד אצל פעוט שנולד פגוע זה דבר שעלול להיות,
גם אם ברצות ה' הדבר קרה אצל המטפל/ או אחרי טיפול...

אני מצטרפת ל-GRN, יש כאן יותר מידי מעוררי תמיהה בשביל להאמין שמעשה שהיה כך היה והאשם הוא בעל השיטה...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
תראי,
אין לי שום ענין לשכנע אותך שהסיפור קרה.
אני רק רציתי להעלות את הנושא לתשומת לב הגולשים.
השוק פרוץ, השרלטנים חוגגים, וצריך להזהר, זה הכל.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הסיפור קרה.
מעדות מכלי ראשון.
-אחד מצוות האמבולנס שהיה במקום ולא היה על מי לבצע את ההחיאה, ובתחקור הנ"ל עלה. כדרך החרדים לא עשו מזה נושא ציבורי כללי.

23

משתמש מקצוען
לא
יודעת,
אבל אני טיפלתי בשיטה זו אצל תלמידה שלו, ונהנתי ביותר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נוי;1501864:
הסיפור קרה.
מעדות מכלי ראשון.
-אחד מצוות האמבולנס שהיה במקום ולא היה על מי לבצע את ההחיאה, ובתחקור הנ"ל עלה. כדרך החרדים לא עשו מזה נושא ציבורי כללי.
כמו שכתבתי
יתכן שהסיפור אירע
אבל הקביעה מי אשם
ומה בדיוק היה שם
בכלל לא מוחלטת.

tami s

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע אם הסיפור הזה נכון?
אם ניתן לסמוך עליו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה