קרם קוקוס

• פותח הנושא aser
  • פורסם בתאריך

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה,

אולי יש משהו אחר? פרווה?

ואגב, הקרם קוקוס בריא יותר ממרגרינה?
ויש לזה טעם חזק של קוקוס?

פרווה לא עולה בדעתי. תלוי במתכון, אני לא יודעת למה הוא משמש במתכון. יש מקרים שהייתי ממירה ברסק תפוחים. אבל לפעמים זה יכול לצאת ממש גרוע.

ברור שזה בריא יותר. אין שום קשר ביניהם. קרם קוקוס זה בסה״כ מיצוי של קוקוס. קוקוס הוא אגוז. תסתכלי למעלה, בהודעה מספר 10 כתבתי איך להכין לבד בבית. זה נשמע לך לא בריא?
טעם חזק- תלוי בשימוש. שוב, אני לא יודעת מה את מכינה עם זה. יש מקומות שזה מוסיף ארומה קוקוסית עדינה, ויש מקומות שתרגישי שאת אוכלת עוגיית קוקוס. אם זה מתכון מוצלח, הקוקוס אמור להיות רק משני בטעמו.

aser

משתמש מקצוען
פרווה לא עולה בדעתי. תלוי במתכון, אני לא יודעת למה הוא משמש במתכון. יש מקרים שהייתי ממירה ברסק תפוחים. אבל לפעמים זה יכול לצאת ממש גרוע.

ברור שזה בריא יותר. אין שום קשר ביניהם. קרם קוקוס זה בסה״כ מיצוי של קוקוס. קוקוס הוא אגוז. תסתכלי למעלה, בהודעה מספר 10 כתבתי איך להכין לבד בבית. זה נשמע לך לא בריא?
טעם חזק- תלוי בשימוש. שוב, אני לא יודעת מה את מכינה עם זה. יש מקומות שזה מוסיף ארומה קוקוסית עדינה, ויש מקומות שתרגישי שאת אוכלת עוגיית קוקוס. אם זה מתכון מוצלח, הקוקוס אמור להיות רק משני בטעמו.

אמור לצאת מזה בצק עם קצת פריכות
200 גר' קרם קוקוס ל 2.5 כוסות קמח,

זה הרבה ? זה בסדר? זה יתן טעם קוקוסי?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמור לצאת מזה בצק עם קצת פריכות
200 גר' קרם קוקוס ל 2.5 כוסות קמח,

זה הרבה ? זה בסדר? זה יתן טעם קוקוסי?

זה בצק בטעם נטרלי? לבן? אין עוד חומרי טעם? אז כנראה יתן טעם קוקוסי, אבל לא נראה לי שמורגש. זה בטח עם איזו מלית, לא?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בכל מקרה, אם זה סתם מתכון שראית, ולא ביקשת בעקבות טעימה, אז אל תתעקשי על זה. יש מספיק מתכונים טעימים שם בחוץ. ואם אהבת את מה שטעמת, אז את יודעת שהטעם של הקוקוס לא מפריע לך.

אולי מעניין אותך גם...