דרוש מידע קריית מלאכי

אסתי ר.

משתמש חדש
מה אתם יכולים להגיד לי על קריית מלאכי

נערך לאחרונה ב:

דיאן

משתמש צעיר
אני גרה בקריה
איזה סוג של מידע את צריכה?

בכלליות:
קהילת חב"ד די גדולה (הכי גדולה בארץ), גרעין תורני גם לא קטן וקהילה קטנה ליטאית (באזור הישיבה).
עיר מסורתית, לא רחוקה מהמרכז יחסית לפריפריה (ממוקמת בערך בין אשדוד לבית שמש)

אסתי ר.

משתמש חדש
אשמח לדעת על הקהילה הלטאית, כולל, עבודה (תכנות) ,תחבורה, מחירים וכו'...
תודה רבה!!!!!

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען

LO

משתמש פעיל
מחפשת מאד חשמלאי מקרית מלאכי בשם אהרון,נדמה לי המשפחה שלו ששון או ששונוב אם מישהו יכול להשאיר לי מס' שלו אשמח מאד!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
@אסתי ר. יש פה הרבה מידע בפורום, תכתבי קריית מלאכי ותראי. אם עדיין יש לך שאלות ספציפיות, בשמחה.

דיאן

משתמש צעיר
תכנות- אין בקריית מלאכי עד כמה שידוע לי. יש איזשהו תכנון עתידי לבניית מתחם הייטק בשם מלאכיטק, אבל לא חושבת שזה יקרה בעשור הקרוב.
בכל אופן קריית גת די קרובה ושם יש את אינטל וכל החברות שסביב אז לכאורה אפשר למצוא שם, וגם באשדוד יש משרות הייטק (שתיהן בערך 15-20 דק נסיעה ברכב). יכול להיות שיש גם באשקלון, אבל אני לא בטוחה.
את יכולה לבדוק באתרי דרושים אם יש מגוון עבודות באזור (תתמקדי על הערים מסביב- אשדוד, אשקלון וק. גת)

מבחינת דיור, אני לא מאוד מתמצאת, אבל זול יותר גם לקנות וגם שכירות, בעיקר בשכונות הוותיקות כמו קיבוץ גלויות, בר יהודה (הבניינים), אולי גם גני שמואל (אבל זה רחוק מהאזור הליטאי אם אתם מכוונים לשם)

מבחינה תחבורה ציבורית על סמך ההתנסות שלי המצב לא וואו, יש מקומות שיש אליהם תחבורה טובה כמו ירושלים ואשקלון אבל לבני ברק התחבורה קשוחה וגם לאשדוד התחבורה צריכה להשתפר.

Yael Mor

משתמש מקצוען
מבחינה תחבורה ציבורית על סמך ההתנסות שלי המצב לא וואו, יש מקומות שיש אליהם תחבורה טובה כמו ירושלים ואשקלון אבל לבני ברק התחבורה קשוחה וגם לאשדוד התחבורה צריכה להשתפר.
לבני ברק שיפרו את האוטובוסים ויש כעת אוטובוסים ישירים של פחות משעה נסיעה.
לגבי תכנות, יש כאלו שעובדות מהבית.

Yael Mor

משתמש מקצוען
חידשת לי
הם עוברים בתוך העיר ממש או בקסטינה?
האמת שאני לא יודעת כי אני לא משתמשת בהם, אבל אפשר לבדוק במידע תחבורה. אגב, תלו מודעות באזור הקהילה וחבד על השינוי והתחנות.
עריכה: עכשיו בדקתי וזה עובר בחבד.

שורשים

משתמש חדש
כן תודה!!
כל מידע יעזור ....וגם מה הסגנון של הקהילה?
הקהילה מגוונת, מורכבת בעיקר מבוגרי ישיבות וסמינרים מהמיינסטרים החרדי, כוללת אברכים וקובעי עיתים לתורה.
ומנשים העוסקות במגוון תחומים (אני מתכנתת למשל)
המעלות העיקריות: קהילה חמה, מקבלת ולא חופרת. הרבה ירוק, שקט ושלוה, הקרבה המשמעותית למרכז (הפריפריה הכי מרכזית כבר אמרו?)
(25 דקות למרכז בית שמש, 40 דקות לירושלים וכ40 דקות לבני ברק, כאשר הדרך לא פקוקה) ו-- מחירי הדיור כמובן :)
חסרונות: שכנים שאינם שתו"מ, תחבורה לא מספיק מפותחת, העדר חנויות חרדיות (אם כי הנושא בשיפור, נפתחו לאחרונה כמה חנויות ביגוד חרדי, בנוסף על כמה שקימות כבר כגון לידר וכדו.
יש חסד במהלך שיפוץ לקראת פתיחת סניף חדש בתקופה הקרובה (לשעבר שופרסל)
מה גם שבמרחק 15 דקות נסיעה את בלב האזור החרדי של אשדוד שמשופע במיטב הרשתות החרדיות)

לגבי מוסדות לימוד לילדים וכוללים, אשמח לפרט אם רלונטי.
אם יש לך שאלות ספציפיות אענה בשמחה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה