קריין

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
יש למישהו שם של קריין טוב להמליץ עליו, קריין מוצלח אבל, לא יקר!
בררתי ורצו ממני לקריינות של מקסימום 5-6 דקות, (אולי אפילו פחות) 900 ש"ח לא כולל מע"מ, יש לכם רעיון לקריין מוצלח במחיר זול יותר?
הקריינות נועדה לסרט שאני עורכת לכולל, וצריכה להיות בהברה ליטאית.
תודה מראש

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אלו הם המחירים משום שהם לוקחים לפי מס' מילים, אפשר לנסות את יהודה שוקרון אבל מנסיון גם הוא מתקשה בהברה ליטאית.

אם יש מילים מיוחדות שאותן צריכים לומר דוקא בהברה מיוחדת ניתן להדגיש זאת לקריין.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
בדיוק איתו דיברתי, וזה היה המחיר שהוא הציע לי, יש לכם רעיון למישהו מוצלח במחיר זול יותר, ושלא יתקשה בהברה ליטאית....

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם יש לך זמן לחכות, ביום רביעי אני מקבלת מקריין מקצועי פס קול במחיר יחסית הגיוני, אדווח לך על הפרטים אם העניינים יזרמו.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
ביום רביעי הזה?
אולי תוכלי לתת לי פרטים, ואני אצור איתו קשר, ואבקש ממנו פס קול לדוגמא?!

yeoditb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קריינית

אמנם לא קריין, אבל קריינית יש לי.מעולה, ולא יקרה!!!
אם יש צורך אתן יותר פרטים.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה דווקא קריין, בכל אופן תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה