קריוקי על העלה

מאסטרים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני עורכת קריוקי לשיר של אברהם פריד על התולעת הקטנה שנשר עליה העלה ואז הצדיק פונה לעלה לענף למלאך וכו', מכירים?
יש למישהו אולי קליפ של תולעת מהלכת, עדיף על עץ. וכן עלה שנושר מהעץ? או כל קליפ שיוכל לעזור לי כמו רוח, ענפים וכו'. רב תודות ויישר כח למסייעים!

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י maor700;1172480:
הקובץ הועלה באמצעת prog uploader פרטים בקרוב....

מחכים כבר בכליון עיניים לשמוע פרטים...

שולי

משתמש רשום
עלה

אולי עזור....

קבצים מצורפים

• R02_NTSC.mpg
    11.2 MB · צפיות: 16

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י mitzpe;1172384:
אני עורכת קריוקי לשיר של אברהם פריד על התולעת הקטנה שנשר עליה העלה ואז הצדיק פונה לעלה לענף למלאך וכו', מכירים?

רק תיקון קטן
זה לא שיר של אברהם פריד כלל וכלל

ואקום

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אפשר להסריט על גרין סקרין חוט צמר מתפתל... זה יראה עמו תולעת אם תקשרי באמצע קשרים...

הני כגנס

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה!
לצורך קרוב רחוקים (ממש לא למטרות רווח!) - יכול מאד להועיל לי קריוקי קצר - אפילו מצגת פשוטה עם המילים של השיר.
העניין די דחוף לי.
ראיתי שהעלו פה בעבר קריוקי - אבל כמובן פג התוקף כבר - אשמח מאד אם יוכלו להעלות אתזה שוב או לחילופין משהו אחר.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה