כללי קצת דחוף - עזרה בגרפ - אנגלית וספרות

יוגב ברדה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לאחר שיטוט ארוך, ונסיונות ע"פ האמור בפורום (בחלקם קצרתי הצלחות יפות ב"ה), דרוש לי בדחיפות חיפוש כזה:

ספרות (אחת או יותר) שמופיעות לאחר אותיות באנגלית, גם אם יש ביניהן רווח או תו כלשהו, בתנאי שאין לפני הספרות אותיות עבריות. במילים אחרות - אני צריך גרפ שיחליף את כל התווים שבין תו ראשון שמתחיל באות אנגלית עד התו הבא שהוא באות עברית. מקווה שהובנתי.

המטרה היא לכתב עת, שיש שם ציונים למקורות שרבים מהם באנגלית עם מספרי עמודים, האינדיזיין הגדיר את הספרות לפונט עברי (נרקיסים במקרה שלי), בעוד שהאותיות באנגלית בטיימס ניו רומן (שיניתי ע"י גרפ שצוין כאן ע"י החבר'ה).

תודה מראש!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לא הכי הבנתי את הרצוי.
אתה רוצה שימצא את הספרות או לא ימצא אותם?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
היות ואני עסוק, אכתוב לך משהו, מקווה שיעזור לך.
אולי אחזור יותר מאוחר לבדוק אם הסתדרת.
זה אמור לחפש את הספרות שאחרי טקסט באנגלית:
קוד:
(?<=[\l\u]) ?\d+( +)?(\d+)?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
וזה אמור לחפש כל תו לועזי, + רווחים וסימני פיסוק ומספור שאחרי התוים הלועזיים.
קוד:
([\l\u]+(([[:punct:][:space:][:digit:]])+)?)(\1+)?

יוגב ברדה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לא יכולתי להסתפק בצלצול - חבל שאי אפשר להכפיל בעשרות!
תבורך מן השמים בכל הברכות.

אין לך מושג איך עזרת לי. ניסיתי וניסיתי כל מיני וריאציות שונות ומשונות, חלק הצליחו, חלק לא, כשעבדתי עם שלך - פשוט זרם חלק. התבססתי עליו ושדרגתי, ופשוט - הפלא ופלא!

בקשה נוספת, ושוב - סליחה על ההצקה. אתמול נתקלתי בהודעה ישנה שלך באשכול שדיבר בו גם אליעזר אביחיל על סוגי חיפוש בגרפ, שציינת שם את המקור שלקחת ממנו את ההבנה בגרפ (כמדומה לי שאלו היו שני אתרים, בשתי הודעות נפרדות שלך). תוכל להפנות אותי לאשכול זה?

כמו כן, אולי כדאי לפתוח תת נושא נפרד לכל הענין של הגרפ?

ושוב - תודה מראש!

יוגב ברדה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
מצויין, בדיוק על זה דיברתי. הקישור לספר של פטר הפנה אותי (ע"י חיפוש) לאשכול שאליו התכוונתי (בטעות חשבתי שחיפשתי ענין של עברית ואנגלית בעוד שהחיפוש נגע למקף וקו מפריד, ככה זה כשעובדים על ספר עם הרבה מורכבויות).

שוב - ממש תודה ויישר כח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה