דרוש מידע קנקן בריטה

יובל ק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אשמח לדעת מי שמכיר האם הקנקן הזה (לכל סוגיו) באמת שווה?
מבחינת הסינון אם הוא אמיתי?
הטעם של המים?
שווה את המחיר?

יובל ק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כל כמה זמן צריך להחליף מסנן?
כמה הם עולים?

תודה רבה על התשובות

אני 2023

משתמש מקצוען
יש לנו, מאוד טוב.
הסינון אמין.
ניסו פעם לשים בפנים קולה ו---במסנן נשארה תערובת סמיכה ומתוקה, ומצד שני נשאר נוזל דלוח
הכל רק בתנאי שבאמת מקפידים להחליף מסנן, כמדומני פעם בחודש.
הקנקן עצמו עולה בסביבות 150-200 ש"ח.
הפילטרים - קונים אותם במארז של כמה.
ככל שיש יותר במארז המחיר ליחידה יורד.
עכשיו ראיתי שלוש במאה, אבל אני חושבת שאפשר להשיג יותר זול.

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לנו יש כבר חצי שנה וזה איכות חיים למי שלא מסוגל לשתות מים מהברז (לא היינו מסוגלים לשתות מים בכלל )אבל לוקח כמה ימים עד שמתרגלים לטעם
אנחנו הזמנו דרך ALIBUY שנתן קוד קופון לאיזה אתר מאנגליה ואז זה יצא ממש משתלם אני אנסה לחפש אם זה עדיין קיים

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה היה הקוד קופון הזה אבל זה הסתיים אז פשוט צריך לעקוב עד לפעם הבאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה