עזרה קנס מוגדל והצמדות בגין אי תשלום ברב קו - מה עושים?

gs

משתמש פעיל
שלום רב
לפני כחודשיים חזר בננו מהישיבה מחוץ לעיר הביתה ובקו העירוני לא היה לו מספיק כסף לשלם בתחנת הירידה עלה פקח וקנס אותו ב-100 ש"ח.
שלחנו תגובה למשרד התחבורה עם הוכחה שאכן בנסיעת ההמשך היה חסר לו כסף.

קבלנו היום מכתב ובו דרישה לתלשום בתוספת 153 ש"ח דמי גביה....

מישהו התנסה והצליח? נשמח לשמוע איך למנוע תשלום מוגדל ולא מוצדק.

תודה רבה

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
האם הדרישה לתשלום הקנס מוצדק או לא?
אם היה חסר לו כסף הוא מוצדק, לא? הוא לא יכול לנסוע בלי תשלום...

לי קרה מקרה שלא שילמתי (בגלל אוטובוס עמוס מאוד וכו וכו) ועלה פקח ונתן לי דו"ח, אחרי כמה ימים שילמתי את הקנס ואחרי שנתיים בערך הגיע לי אותו מכתב עם דרישה לתשלום החוב + ריביות.
התקשרתי למשרד העו"ד של אגד שכתובים במכתב והסברתי להם שכבר שילמתי את החוב, למרות שאין לי הוכחות, הם אמרו שיבדקו את זה עם אגד ומאז לא חזרו אלי... (מס' חודשים)

gs

משתמש פעיל
תודה וגם נכון, שכשנוסעים בלי תשלום הקנס מוצדק, אבל מה יעשה בחור שחוזר ולא שם לב שיש לו מספיק כסף לנסיעה בשני אוטובוסים (אחרת היה מטעין בישיבה כמו כל פעם),
נשמח לשמוע בכל זאת רעיון

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה יעשה בחור שחוזר ולא שם לב שיש לו מספיק כסף לנסיעה בשני אוטובוסים
ישלם קנס...
בדיוק בשביל זה מיועד הקנס, כדי שלא יסעו בלי כסף...
הוא ילמד לקח לפעם הבאה

לחיל אומר

משתמש מקצוען
על פי החוק היבש אסור לעלות לאוטובוס והוא צריך לשלם קנס
תנסו לערער ולכתוב שזה היה חד פעמי ולא היה לו ברירה, ושההיסטוריה שלו נקיה. בעז"ה זה יכול לעזור
בכ"מ הרבה פעמים אפשר לדבר איתם בטלפון ולבקש שיורידו את הריבית אם משלמים מיד.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה