רכבים קניתם/עומדים לפני קניית רכב יד 2 - כנסו...!!!

סימי לב

משתמש חדש
אשמח לעזרתכם
אנחנו מחפשים לקנות רכב 7 מקומות
עדיף על קילומטראז' נמוך (עד 200,000)
תקציב עד 25,000
יש למישהו הצעה?
שאלה נוספת:
מה עדיף? מאזדה עם קילומטראז' נמוך, או מיצובישי גרנדיס עם מעל 280,000 קילומטראז'?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קיבלתי הצעה
ל הונדה אינסייט
2012
24.500 שח
217.000 קילומטר
יד 8 אבל חצי מיזה עבר בתוך משפחה

מה אומרים ?

yyff

משתמש פעיל
אשמח לעזרתכם
אנחנו מחפשים לקנות רכב 7 מקומות
עדיף על קילומטראז' נמוך (עד 200,000)
תקציב עד 25,000
יש למישהו הצעה?
שאלה נוספת:
מה עדיף? מאזדה עם קילומטראז' נמוך, או מיצובישי גרנדיס עם מעל 280,000 קילומטראז'?
גם מתעניין

yyff

משתמש פעיל
יש הבדל משמעותי בצריכת הדלק בין מיצובישי גרנדיס למזדה 5?

אשר פרידמן

משתמש פעיל
קיבלתי הצעה לטיוטה קורולה 2009, יד חמישית, 220,000 ב 20,000 ש''ח. טסט עד אלול, מצב מכני מעולה, מטופלת ושמורה (לא מוסך מורשה, ללא תיעוד וקבלות). מה אומרים, שווה?
אני רוצה למכור אחרי החופש, בעל הרכב (מכר שלי) מסכים לא לעשות העברת בעלות עד שאני ימצא קונה, כך אני לא יפסיד יד. השאלה האם זה עסקה שווה..

אשר פרידמן

משתמש פעיל
@תילתן
@יעקב אסטרייכר
@מ הלוי
אודה למי שיוכל לייעץ בנושא
קיבלתי הצעה לטיוטה קורולה 2009, יד חמישית, 220,000 ב 20,000 ש''ח. טסט עד אלול, מצב מכני מעולה, מטופלת ושמורה (לא מוסך מורשה, ללא תיעוד וקבלות). מה אומרים, שווה?
אני רוצה למכור אחרי החופש, בעל הרכב (מכר שלי) מסכים לא לעשות העברת בעלות עד שאני ימצא קונה, כך אני לא יפסיד יד. השאלה האם זה עסקה שווה..

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לדעתי המחיר נשמע קצת גבוה בשביל הקילומטראז ובשביל היד.
קח בחשבון שטסט קרוב מוריד את המניות של הרכב בהרבה. או שאתה תשלם אותו ואז זה עוד יותר מ1000 שח וכאב ראש.
ממליצה לבדוק במחירון של לוי יצחק או יד 2 לקבל אינדיקציה למחיר בשקלול של כל הנתונים.

רציתי לדעת האם מישהו מכיר את האוטו והאם יש לו המלצות ומה אתם חושבים על המחיר יונדאי i20 GLI אוט' 1.4 (100 כ"ס) 2010 שנה יד 1 26,400 ₪ 33000 ק"מ

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ב 2009 לא היה רובוטי
רק ב2008
אם כבר הנושא עלה,
מה דעתכם באמת על הרובוטי? ניסיתם? לא ניסיתם?
2009, חצי שנה ראשונה רובוטי, חצי שנה שניה אוטומט, אתה יכול לראות ביד 2.
יש אשכולות רבים בעניין הרובוטי, תעשה חיפוש בפורום, וגם שם נשמעת דעתי המלומדת ?? :giggle::giggle::giggle::giggle:

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אולי מישהו ידע להסביר לי מה ההבדל בקורולה (2009-2013) בין הדגמים הבאים
Sun Plus 4 אוט' 1.6 (124 כ''ס)
Sun אוט' 1.6 (124 כ"ס)
GLI אוט' 1.6 (124 כ''ס)
ואם יש הבדל, מה הדגם המומלץ.
תודה מראש לעונים

מוישי כוישי

משתמש פעיל

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם קיה מומלצת למי שעובד מחוץ לעיר מבחינת צריכתה דלק?

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אולי מישהו ידע להסביר לי מה ההבדל בקורולה (2009-2013) בין הדגמים הבאים
Sun Plus 4 אוט' 1.6 (124 כ''ס)
Sun אוט' 1.6 (124 כ"ס)
GLI אוט' 1.6 (124 כ''ס)
ואם יש הבדל, מה הדגם המומלץ.
תודה מראש לעונים
ההבדלים הם קטנים, כמו שציטטו לך.
כמובן שמבחינת מחירון, להלן הסדר מהזול ליקר:
Sun
Sun Plus 4
GLI

יש העדפה לדגם GLI שהוא פחות משמש לציי רכב.
אך לא שווה לשלם עליו משמעותי יותר יקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה