רכבים קניתם/עומדים לפני קניית רכב יד 2 - כנסו...!!!

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני ממליץ על ניסאן טידה ,
חסכוני ואמין,
דרך אגב אני מוכר אותו(בגלל קבלת רכב מעבודה),
2009 עם 128,000 ק"מ

סוכן מומלץ חזי וינגרטן 0504147772

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יש לי המון תובנות מנסיון שלי אחרי כל הרכבים שהיו לי... ושל החברים שלי
אבל 4 דברים שהפתיעו אותי.

א. הונדה ג'אז - רכב אפס תקלות ⚠ , לא צורך דלק ברמה הזויה ⛽ [בגלל שיש לרכב 7 הילוכים במקום 4 ברכב רגיל], ובשונה מרכב רגיל שמתחילים הבעיות אחרי 200,000 ק"מ, בהונדה ג'אז יש שקט מוחלט לפחות עד 300,000 ק"מ, הרכב קצר במטר ממכונית רגילה בגלל הפגוש הקדמי הצר להחריד - פחות חתיכי אבל נוח נכנס בקלות לכל חנייה, ומרווח הפנים ליושבים מאחור הרבה יותר מרווח מכל הסופר מיני האחרות. ולקינוח התא מטען כפול בגודל ממה שהיה לי בסיאט איביזה. ואם שאלתם, כן - היה לי גם קורולה.

ב. להתרחק מרכב שהיה שייך להשכרה, כי זה הרבה יותר גרוע מרכב יד 15 :eek: - כי רכב שהיה בהשכרה עבר מאות ידים שהתעללו ברכב, לעומת רכב יד 15 כל אחד מהבעלים ניסה לשפר את הרכב ולשמור עליו ככל יכלתו.

ג. גם רכב ישן, מדגם לא אמין, שעבר הרבה ק"מ, אם תטפל בו כהוגן הוא יסיע אותך ממטולה לאילת.

ד. גם חילונים מבינים ברכבים, וזה לא בושה להתייעץ בפורום רכב למרות שלא כולם שם חובשי כיפה רח"ל :confused:

נערך לאחרונה ב:

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
טויוטה פריוס גם טויוטה גם חסכוני
יש לשים לב לאחריות לבטריה ותוקפה שזה הדבר היחיד שמתקלקא
אשמח להמליץ בתחום יש לי קצת נסיון ,אם אתם מחפשים חסכון בדלק ורכב שכמעט לא עושה בעיות ,יש סוזוקי אלטו שזה נצפה בכביש בכמויות לוקח 1\17 בערך, אפשר להשיג כזה ב11000שח בחיפוש מהיר :אם רוצים קצת יותר גדול אז כמובן קורולה זה מצויין אך לא מאוד חסכוני 1\13בערך בבין עירוני ,ו7 מקומות מאוד מומלץ טיוטה ורסו
[/Q
אשמח להמליץ בתחום יש לי קצת נסיון ,אם אתם מחפשים חסכון בדלק ורכב שכמעט לא עושה בעיות ,יש סוזוקי אלטו שזה נצפה בכביש בכמויות לוקח 1\17 בערך, אפשר להשיג כזה ב11000שח בחיפוש מהיר :אם רוצים קצת יותר גדול אז כמובן קורולה זה מצויין אך לא מאוד חסכוני 1\13בערך בבין עירוני ,ו7 מקומות מאוד מומלץ טיוטה ורסו
סזוקי אלטו הוא באמת רכב אמין וחסכוני,
אבל יש לשים לב הוא רק 1000 סמק,
כמו כן הוא רק 4 מקמות
בקיצור הוא קטן, מה שנקרא מיני משפחתי

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
Screenshot_20210716-121659_Chrome.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה