רכבים קניתם/עומדים לפני קניית רכב יד 2 - כנסו...!!!

אבטיח קר

משתמש צעיר
אשמח להמליץ בתחום יש לי קצת נסיון ,אם אתם מחפשים חסכון בדלק ורכב שכמעט לא עושה בעיות ,יש סוזוקי אלטו שזה נצפה בכביש בכמויות לוקח 1\17 בערך, אפשר להשיג כזה ב11000שח בחיפוש מהיר :אם רוצים קצת יותר גדול אז כמובן קורולה זה מצויין אך לא מאוד חסכוני 1\13בערך בבין עירוני ,ו7 מקומות מאוד מומלץ טיוטה ורסו

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני רואה ביד 2 מחירים ממש טובים 10-12k על פורד פוקוס 2012/3
עם קילומטרז לא גבוה. מה הפשט שזה כך?
מה הבעיות שיש לו שאנשים מוכרים אותו כל כך בזול יחסית לאחרים.

ראובן 23

משתמש מקצוען
טויוטה פריוס גם טויוטה גם חסכוני
יש לשים לב לאחריות לבטריה ותוקפה שזה הדבר היחיד שמתקלקל
נ.ב.זה הרכב היחיד שנתקלתי ביד 2 עם ציון 4.8 בחוות דעת

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אחרי חיפושים נואשים של קורולה במצב טוב ובמחיר שפוי ( כידוע על קורולה משלמים תוספת כי זה קורולה)
קיבלנו הצעה מסוכן ותיק ואמין מאד
לניסן טידה 2009 עם קילומטראז' יותר נמוך מנמוך
ואין ספק אחלה עסקה רכב פשוט מצוין (לגבי צריכת הדלק עשינו הסבה לגז בגלל נסיעות מרובות - פחות מחצי מחיר מדלק)
באופן כללי בררתי המון על ניסן טידה (יפנית דרך אגב)
וכולם ממש מרוצים מהאוטו הזה
הסוכן הסביר לי שהיא פחות הולכת בשוק הישראלי בגלל הצורה שלה

בקיצור קורולה זה אחלה
אבל אם אתם קונים מסוכן בקשו ממנו הצעות גם למשהו אחר
אה שכחתי את הקיה פורטה אוטו מצוין תבררו גם עליו
בהצלחה

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אחרי חיפושים נואשים של קורולה במצב טוב ובמחיר שפוי ( כידוע על קורולה משלמים תוספת כי זה קורולה)
קיבלנו הצעה מסוכן ותיק ואמין מאד
לניסן טידה 2009 עם קילומטראז' יותר נמוך מנמוך
ואין ספק אחלה עסקה רכב פשוט מצוין (לגבי צריכת הדלק עשינו הסבה לגז בגלל נסיעות מרובות - פחות מחצי מחיר מדלק)
באופן כללי בררתי המון על ניסן טידה (יפנית דרך אגב)
וכולם ממש מרוצים מהאוטו הזה
הסוכן הסביר לי שהיא פחות הולכת בשוק הישראלי בגלל הצורה שלה

בקיצור קורולה זה אחלה
אבל אם אתם קונים מסוכן בקשו ממנו הצעות גם למשהו אחר
אה שכחתי את הקיה פורטה אוטו מצוין תבררו גם עליו
בהצלחה
הבעיה שאולי כשאתה הולך לסוכן, הוא מנסה לדחוף לך כלל מיני רכבים שיש לו ואנשים לא מעוניינים בהם.

שרי לס

משתמש רשום
בעניין הפורד פוקוס כל מי שקצת מברר יודע שפורד פוקוס עד השנים האחרונות ממש יש להם בעיה רצינית עם הגיר (אפשר לקרוא על זה בכל מקום, ואילו יש פתרונות של עדכון תוכנה למחשב גיר וכו' אבל לפי בירורים שלי עדיין בעייתי ויכול להיות נפילה...). אבל פוקוס עד שנת 2011 הצורה הישנה (הם הוציאו באותה שנה שני דגמים) זה רכב מעולה אמין חזק שיושב טוב על הכביש ואפשר למצוא אותו במחירים טובים, החיסרון היחידי שלו הוא צריכת דלק קצת גבוהה מהסטנדרט, אבל מי שנוסע רגוע זה לא הבדל משמעותי.
נתנאל.

משתדל לזרום

משתמש פעיל
בעניין הפורד פוקוס כל מי שקצת מברר יודע שפורד פוקוס עד השנים האחרונות ממש יש להם בעיה רצינית עם הגיר (אפשר לקרוא על זה בכל מקום, ואילו יש פתרונות של עדכון תוכנה למחשב גיר וכו' אבל לפי בירורים שלי עדיין בעייתי ויכול להיות נפילה...). אבל פוקוס עד שנת 2011 הצורה הישנה (הם הוציאו באותה שנה שני דגמים) זה רכב מעולה אמין חזק שיושב טוב על הכביש ואפשר למצוא אותו במחירים טובים, החיסרון היחידי שלו הוא צריכת דלק קצת גבוהה מהסטנדרט, אבל מי שנוסע רגוע זה לא הבדל משמעותי.
נתנאל.
הבעיות הם עד 2014

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רנו. גראנד סניק. 7 מקומות. בנזין. משנת 2011 ומעלה. מנוע וגיר של ניסן היפנית.

רכב אמין מאוד.
הכי מרווח [אחרי הגרנדיס, שצורך תחנת דלק מתחת לבית].
ממש חסכוני, מחוץ לעיר לוקח ממוצע של 1/12.5, ואם הרכב לא מלא בחמישה שמנים, ומדובר בחורף כשאין מזגן, אפשר להגיע איתו לצריכת דלק של 1/14.
מאובזר היטב.
קטן מבחוץ וגדול מבפנים.
בשורה האמצעית ישנם 3 כיסאות מלאים, [בשונה מגרנדיס שיש ספסל זוגי [כל כך לא נוח] + כסא יחיד]. ולכל אחד ישנה מסילה אישית, ואפשר להזיז כל כסא קדימה-אחורה עצמאית.
בשורה האחרונה ישנם 2 כיסאות, שהפתיחה והסגירה שלהם נוחה בטירוף. ובקיפול שלהם מקבלים פגז' אימתני, ומשטח ישר.
בקרת שיוט. בקרת אקלים. מגביל מהירות.
איכות הסאונד מדהימה. [כן כן, זה גם חשוב].
מזגן מקפיא.
חלונות מזגנים גם בשורה השנייה.
המנוע לא 'מתעצבן' משום נסיעה. נסענו איתו לכל הארץ. מהמרכז עד לקצה הצפון. ומהמרכז לאילת.
דוגמא קטנה למנוע 'רגוע': בנסיעה על 140 קמ"ש, הטורים עומד [קצת] מתחת ל-3. לא קיים בשום רכב!
וילונות מובנים בחלונות השורה האמצעית.
דשבורד גדול ונוח.
מראה פנורמית פנימית, שמאפשרת להשקיף על כל האוטו במבט אחד, כולל הכיסאות האחוריים והצדדיים.
נעילה אוטומטית הניתנת להגדרה במסך לוח המחוונים.

נערך לאחרונה ב:

שרי לס

משתמש רשום
אכן טוב שתיקנו אותי, זה באמת נראה שהבעיות בגיר הם לא עד השנים האחרונות, אבל לפי איך שראיתי (עיין במה שהצמדתי) הבעיה היא עד 2015 (ולא 2014 כמו שכתבו).
אשמח אם עוד מישהו יוכל להחכים...

משתדל לזרום

משתמש פעיל
אכן טוב שתיקנו אותי, זה באמת נראה שהבעיות בגיר הם לא עד השנים האחרונות, אבל לפי איך שראיתי (עיין במה שהצמדתי) הבעיה היא עד 2015 (ולא 2014 כמו שכתבו).
אשמח אם עוד מישהו יוכל להחכים...
אוקיי
מעניין
אני נסעתי על לא מעט פורדים פוקוסים אלפיים וארבעערשאים והיה מצויין

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רכב 7 מקומות, טויוטה ורסו מומלץ מבחינת אמינות וצריכת דלק?
אם כן עד איזה ק''מ כדאי לקנות ביד 2?

פיתגורס

משתמש חדש
רק לא רכבים צרפתיים!
מניסיון מר שלי וגם של חברים.
היחידים שאני מכיר שנוסעים על רכבים צרפתיים וגם מבסוטים מזה - זה רק חברה צרפתיים, יש להם מין גאווה על זה שזה מגיע מצרפת.
והמומלץ כמובן זה רכבים יפניים.(אחרי הגרמנים - יקרים מידי)
וגם הקוריאנים לא רעים בכלל.

מני דגני

משתמש מקצוען
רק לא רכבים צרפתיים!
מניסיון מר שלי וגם של חברים.
היחידים שאני מכיר שנוסעים על רכבים צרפתיים וגם מבסוטים מזה - זה רק חברה צרפתיים, יש להם מין גאווה על זה שזה מגיע מצרפת.
והמומלץ כמובן זה רכבים יפניים.(אחרי הגרמנים - יקרים מידי)
וגם הקוריאנים לא רעים בכלל.
איזה חברות הם צרפתיות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה